Ludi komentatori :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sećam se toga...totalni ludak :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ipak jedan od najboljih njegovih bisera kojih se sećam je onaj kada su ga ubacili da komentariše neku odbojkašku utakmicu Jugoslavije (nemam pojma s kim su igrali) i kada se obratio gledaocima sa:"Dobro veče ljubitelji fudbala" i istog momenta ga kamera zumira i nastaje tajac nekih 10-ak sekundi i na ovo se nadoveže "...i ljubitelji ostalih sportova" :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
Ako uspem da nađem baš ovaj deo,odmah postavljam.
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ovaj ludak je "izašao" iz utakmice Bajern - Hofenhajm i proglasio Ibiščevića za ikonu BiH.

ovaj komentator je legenda :worth:... ne znam što ga više nema na SPRT KLUBU :dontunderstand: , kad on prenosi mogu i drugu nemačku da gledam !!!

e vako je to bilo :) -
jednog dana šalto ja po svih 70 kanala na kojim je bilo svega. i filmova i serija i muzike i emisija o životinjama i nauci i tako sve :)
i u jednom momentu naiđem na kanal s utakmicom recimo kotbus - duizburg i čujem kako se neko dere, pa ko velim ajd da zastanem malo da vim šta se dešava :D
i tako ti ja odgledam celu utakmicu nemačke cvajte koja se završila 0:0, al nije mi bilo žao. :super:
ovaj tip, marjan mijajlović se zove, je napravio spektakl od te utakmice. :)

posle sam gledo sve na šta sam naišo a da je on to prenosio.
i baš sam se nado da će ga uzeti nacionalni servis, jer je on revolucija u domaćem komentarisanju. al nisam to dočeko :(
čito sam da su mu sa sport kluba zamerili na načinu na koji prenosi utakmice, kao i na onolikom oduševljavanju bosanskim igračima, pa su se tu zakačili.
iskreno, nisam baš najsigurniji da su te priče baš 100% istina. sport klub je regionalna tv, pa je normano da se potenciraju sportisti iz regiona. :D

bilo kako bilo, zbog nečega su se malo pokačili, a usput je posto popularan u bosni zbog načina komentarisanja (a još je tuzlak po rođenju), pa je dobio poziv sa hajat televizije u sarajvu da tamo ode da radi. :)
eto sad je tamo i prenosi utakmice njiove reprezantacije, a ja se nadam da će jednog dana ponovo doći na neku od naših televizija da prenosi sport :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top