Love Paradox

Ima nečega... mnogo čega paradoksalnog u ljubavi... nekad, kad volimo, koliko god da brinemo za nekog i čuvamo ga od svega lošeg (pa i onog lošeg u nama), desi se da ga povredimo, nesvesno ili vrlo svesno, a nekonstrolisano... da mu pričamo reči koje znamo da će da zabole... to ja nekad činim... i onda se gnevim na sebe... ali to je već druga i duga priča...
 
Ne znam ima li paradoksalnosti i u tome što one koje volim - za njih bih mogla da ubijem, ali i njih da ubijem :), kad me dovedu do nekih svojih krajnjih granica izdržljivosti...
Samo oni koje volim mogu da me iznerviraju do ludila i želje da iz kože iskočim...
 
Sve dok se ljutim na neku osobu, dok god sam spreman da se posvadjam sa njom ako nesto nije u redu, dokle god trazim razloga za pomirenje kasnije, ZNAM da mi ta osoba nesto znaci u zivotu. Znam da mi je veza ziva sve dotle dok dolazi do bilo kakvih svadjica s vremena na vreme.
Kad to prestane... :-(
Ko mi ne znaci nista, ko mi znaci jos manje od nista, sa njime mogu samo jednom da se 'bijem' (kao iz naslova teme). Samo jednom i nikad vise. Zabole me sta misli neko takav.

Ko se 'bije' taj se voli je najbanalnija istina na svetu.
Samo sto ne govori ni o kakvom fizickom nasrtanju.
 
Sve dok se ljutim na neku osobu, dok god sam spreman da se posvadjam sa njom ako nesto nije u redu, dokle god trazim razloga za pomirenje kasnije, ZNAM da mi ta osoba nesto znaci u zivotu. Znam da mi je veza ziva sve dotle dok dolazi do bilo kakvih svadjica s vremena na vreme.
Kad to prestane... :-(
Ko mi ne znaci nista, ko mi znaci jos manje od nista, sa njime mogu samo jednom da se 'bijem' (kao iz naslova teme). Samo jednom i nikad vise. Zabole me sta misli neko takav.

Ko se 'bije' taj se voli je najbanalnija istina na svetu.
Samo sto ne govori ni o kakvom fizickom nasrtanju.

Tako je. :razz:
 

Back
Top