LOVE M A K E S ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljubav i rat su dve najteze igre. Ne kazu za dzabe da su dobri ljubavnici i dobri ratnici. Uvek si opusten u ljubavi,i mislis da ti je sve lepo a onda....bum-> shvatis na chemu si. Znam, desilo mi se i bio sam skroz slomljen. Naancy moj prijateljski savet ti je da se ne zaleces previse, "Prvo dodirni nogom da vidis da nije rupa pa tek onda stani tu".Meni je jedan veoma lep savet dala moja profesorka anatomije:"Velike ljubavi ne traju dugo, prebrzo izgore". Moja drugarica je u 18 god. bila trudna, udala se. A onda je imala spontani, i evo sad ide samnom na fax, i razvodi se od tog momka, sad tek shvata koliko se bila zaletela.
 
dr.koki:
Naancy nemoj bwe da se ljutis na nas. Ja sam ti samo dao prijateljski savet, prosao sam sva s.ranja u zivotu i u ljubavi. Ti znas bwe da te mi svi volimo.
Ajde sad svi jedan group hug.
pa, bar ti znas prema svemu sa pp!!!!zar bih to radila da ga stvarno ne volim???'ajde ti, stariji si, pa mozda i znas, ali kada mi se balavanderka nakaci i pocne da mi popuje, a ja jos nadrkana kao veceras, e onda mi dodje da ubijem sve! :evil: :evil: :evil: :evil:

a sve je pocelo da me zivcira jos od kada su svi ovde pricali kako necemo biti zajedno vise od mesec dana...zato sto smo dva razlicita sveta.....svi su pricali, ali nije tako!
 
Bliznakinja:
Sto to neko ne bi razumeo ?

Inace lepo receno.
Mada ja sam ipak za to da sve dodje u pogresnom trenutku :(
Ja sam sa ljubav pesimista kakav nisam ni za sta

Ma... nije ni vazno.... covek je lepo napisao zasluge njemu... ;)

A to za pogresan trenutak... nikad nije pogresan ;)
Ko zna zasto to mora da bude bas tako ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top