LOVE M A K E S ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dovla:
Ma... nije ni vazno.... covek je lepo napisao zasluge njemu... ;)

A to za pogresan trenutak... nikad nije pogresan ;)
Ko zna zasto to mora da bude bas tako ;)
Pa pazi,ja to kazem jer sam jednom imala divnog decka pored sebe.Ali meni to sto je on tada nudio nije trebalo.Takva veza ce mi trebati kada budem zelela da se skrasim. ( a kakva sam luda to nece biti u skorije vreme :lol: )

E to je ono moje "pogresan trenutak" :)
 
naancy90:
pa, bar ti znas prema svemu sa pp!!!!zar bih to radila da ga stvarno ne volim???'ajde ti, stariji si, pa mozda i znas, ali kada mi se balavanderka nakaci i pocne da mi popuje, a ja jos nadrkana kao veceras, e onda mi dodje da ubijem sve! :evil: :evil: :evil: :evil:

a sve je pocelo da me zivcira jos od kada su svi ovde pricali kako necemo biti zajedno vise od mesec dana...zato sto smo dva razlicita sveta.....svi su pricali, ali nije tako!
Izvini sto smo zivi :roll::roll::roll:

Ako cemo tako ja sam ti prvi rekao a "balavanderka" se samo slozila... mislim da bi trebalo da spustis loptu malo i da razmislis. Niko odavde niti ima razloga niti ti zeli nesto lose... ;)
 
Bliznakinja:
Pa pazi,ja to kazem jer sam jednom imala divnog decka pored sebe.Ali meni to sto je on tada nudio nije trebalo.Takva veza ce mi trebati kada budem zelela da se skrasim. ( a kakva sam luda to nece biti u skorije vreme :lol: )

E to je ono moje "pogresan trenutak" :)
Ma iiiiiidiiii bre ja mislio nesto ozbiljnije... nista ti ne brini sve to bude i prodje, a onaj pravi ce doci... a mozda je vec tu...negde... ;)
 
naancy90:
pa, bar ti znas prema svemu sa pp!!!!zar bih to radila da ga stvarno ne volim???'ajde ti, stariji si, pa mozda i znas, ali kada mi se balavanderka nakaci i pocne da mi popuje, a ja jos nadrkana kao veceras, e onda mi dodje da ubijem sve! :evil: :evil: :evil: :evil:

a sve je pocelo da me zivcira jos od kada su svi ovde pricali kako necemo biti zajedno vise od mesec dana...zato sto smo dva razlicita sveta.....svi su pricali, ali nije tako!
C c c c devojko ti imas ozbiljne probleme.
Kome ti moras da se pravdas? Nikome.Pa nemoj to ni raditi.Sta te briga sta drugi pricaju sa tvoju vezu,budi gluva na sve kada ti je lepo.
Ovde ti niko ne popuje nego ti pricamo da imas jos da se izivis (fala Bogu) i da ce ti sve svasta u zivotu izdesavati,vece stvari od te veze u kojoj si sad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top