LOVACKE PRICE- Generalni remont u toku na dan 04.06.2005

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Krenem ti ja tako jednog dana da kupim 'leba, mleka, senfa i kobasica. Udjem u mesaru, kad devojka iza pulta stoji gola i cese uvo. Nisam se zbunio, ja ti odmah tu odreagujem i u tren oka skocim iza pulta.
U medjuvremenu dok sam preskako pult, uz pomoc telekineze sam zakljucao sva vrata i spustio venecijanere na prozorima, (usput sam ih malo prebrisao). Elem, nadjem ti se ja tamo iza pulta, kad ima sta i da vidim, ma lepota jedna, grudi ko rukometne lopte, noge lepe izbrijane, ma nigde dlaka. Kazem ja sebi kako sam imao srece kad sam naleteo na takvo parce mesa. Iznenada mi ona tada otkopca slic i moja altaka pade na zemlju (znate uvek mi se tako otkotrlja jer je mnogoooo velika) Ima negde tu 30-35 cm... i kad je ona to videla odma je zapakovala pola od nje u sebe, eh nikad nece ceo da se spakuje. Eh sa mojim iskustvom od 687 ipo zena (to ipo je za jednu koja nije mogla zbog glavudze da ga konzumira) odmah ti ja nju obalim i ona dozivi 24 orgazma dok si rekao pljeskavica. Ja bre ostao i dalje cvrst pa sam dok sam izlazio na ulicu pomogao staroj bakici koja se zaglavila sa malim ficcom , sistemom poluge naravno, da se odglavi.
Mnogo me hvalila posle svojim koleginicama pa sam postao glavna faca. Ja sam bre jedini koji kad dodje u mesaru, dobije i ribe pored belog mesa.
Ali nije tu kraj.... sad ne mogu da nastavim zato sto mi se ispred vrata stvorio red nekih zenskih koje cekaju da dozive nedozivljeno, jer mnogo sam lep, mlad i bludan majkin jedini sin.
Nastavak lovackih prica sledi ovih dana samo da se setim o cemu da vam pricam, jer moj zivot ti je ko bajka .... em imam, em dobijam, em lekovi mi dzaba. Ovde na forumu sam video da ima mnogo meni slicnih pa ih ovim putem pozdravljam sa pesmom :
"U mojega Rajka golema sviraljka"


Napomena : Izmene se odnose na naslov koji se redovno menja iz dana u dan, ali zato ja nikad.
Znate ono o konju i o zamenama? Eto i meni cesto kazu da sam konj, pa reko da se ne menjam kad vec vredno radim svaki dan vukuci svoja kola gore-dole uz zivotnu strminu koja se cesto pretvara u padinu, ali sta je tu je. :lol: :lol: :D
 
Stari Lisac:
Krenem ti ja tako jednog dana da kupim leba , mleka , senfa i kobasica .Udjem u mesaru kad devojka iza pulta stoji gola i cese uvo.Nisam se zbunio , ja ti odmah tu odreagujem i u tren oka skocim iza pulta.
U medjuvremenu dok sam preskako pult uz pomoc telekineze sam zakljucao sva vrata i spustio venecijanere na prozorima(usput sam ih malo prebrisao ).Elem nadjem ti se ja tamo iza pulta kad ima sta i da vidim , ma lepota jedna , grudi ko rukometne lopte , noge lepe izbrijane , ma nigde dlaka .Kazem ja sebi kako sam imao srece kad sam naleteo na takvo parce mesa.Iznenada mi ona tada otkopca slic i moja altaka pade na zemlju ( znate uvek mi se tako otkotrlja jer je mnogoooo velika) ima negde tu 30-35 cm...i kad je ona to videla odma je zapakovala pola od nje u sebe , eh nikad nece ceo da se spakuje.Eh sa mojim iskustvom od 687 ipo zena (to ipo je za jednu koja nije mogla zbog glavudze da ga konzumira) odmah ti ja nju obalim i ona dozivi 24 orgazma dok si rekao pleskavica.Ja bre ostao i dalje cvrst pa sam dok sam izlazio na ulicu pomogao staroj bakici koja se zaglavila sa malim ficcom , sistemom poluge naravno, da se odglavi.
Mnogo me hvalila posle svojim koleginicama pa sam postao glavna faca .Ja sam bre jedini koji kad dodje u mesaru , dobije i ribe pored belog mesa.
Ali nije tu kraj....sad ne mogu da nastavim zato sto mi se ispred vrata stvorio red nekih zenskih koje cekaju da dozive nedozivljeno , jer mnogo sam lep , mlad i bludan majkin jedini sin .
Nastavak lovackih prica sledi ovih dana samo da se setim o cemu da vam pricam , jer moj zivot ti je ko bajka .... em imam em dobijam ,em lekovi mi dzaba :):lol: :lol: :lol: :wink: :oops: :arrow:


hahahahaha
hahahahahaaha
e neka si im rekao
ma citam ovdje svasta
to bi rekao covjek sve sami *ebaci...
hahahaha
s nestrpljenjem ocekujem nastavak... :wink: :lol: :lol:
 
Stari Lisac:
Krenem ti ja tako jednog dana da kupim leba , mleka , senfa i kobasica .Udjem u mesaru kad devojka iza pulta stoji gola i cese uvo.Nisam se zbunio , ja ti odmah tu odreagujem i u tren oka skocim iza pulta.
U medjuvremenu dok sam preskako pult uz pomoc telekineze sam zakljucao sva vrata i spustio venecijanere na prozorima(usput sam ih malo prebrisao ).Elem nadjem ti se ja tamo iza pulta kad ima sta i da vidim , ma lepota jedna , grudi ko rukometne lopte , noge lepe izbrijane , ma nigde dlaka .Kazem ja sebi kako sam imao srece kad sam naleteo na takvo parce mesa.Iznenada mi ona tada otkopca slic i moja altaka pade na zemlju ( znate uvek mi se tako otkotrlja jer je mnogoooo velika) ima negde tu 30-35 cm...i kad je ona to videla odma je zapakovala pola od nje u sebe , eh nikad nece ceo da se spakuje.Eh sa mojim iskustvom od 687 ipo zena (to ipo je za jednu koja nije mogla zbog glavudze da ga konzumira) odmah ti ja nju obalim i ona dozivi 24 orgazma dok si rekao pleskavica.Ja bre ostao i dalje cvrst pa sam dok sam izlazio na ulicu pomogao staroj bakici koja se zaglavila sa malim ficcom , sistemom poluge naravno, da se odglavi.
Mnogo me hvalila posle svojim koleginicama pa sam postao glavna faca .Ja sam bre jedini koji kad dodje u mesaru , dobije i ribe pored belog mesa.
Ali nije tu kraj....sad ne mogu da nastavim zato sto mi se ispred vrata stvorio red nekih zenskih koje cekaju da dozive nedozivljeno , jer mnogo sam lep , mlad i bludan majkin jedini sin .
Nastavak lovackih prica sledi ovih dana samo da se setim o cemu da vam pricam , jer moj zivot ti je ko bajka .... em imam em dobijam ,em lekovi mi dzaba :):lol: :lol: :lol: :wink: :oops: :arrow: ovde na forumu sam video da ima monogo menislicnih pa ih ovim putem pozdravljam sa pesmom : U mojega Rajka golema sviraljka :roll:




hahhahahahahahhahahahahhahahahhaha
AAAAAAAAAAhaaaahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahaha


Starinoooooooooooooooooooooooooo....ooooooo`````````ooooooooooooooooooooooo.............

Nastavljaj il da nastavljam,al je malo okrenem...aj ti,tvoja zamisao................ :lol: :D :D :D :D :D :D :D
 
prodavačica mesa:

"stojim iza pulta... tako mi je bilo dosadno... i setih se da izvažem grudi... znate lepe su velike al čvrste... nije silikon... nije garant... svaka pola kile... nisu nesimetrične ne ne... kad :shock: ulazi ON... to još nisam videla lep, visok, ramena ko od brda da je odvaljen... sam boga mi ga poslao... mislila sam da me neče primetiti... ja sam skromna plavuša na dugim nogama... mere su mi samo 90-60-90... skoro nevina... mislim malo fali ali nije to strašno mogu ja da se udam pretvaraču se znate a i tata mi je obečao himenoplastiku kaže da ču tako dobiti poštenijeg čoveka... slušam ja taticu reko mi da treba da se zaštitim pa tako se redovno mažem kremom za sunčanje a i naočale sa UV faktorom nosim 8)... always... :shock: a ON kad je izvadio svoje crevo kad se nisam šlogirala kad je lupio o pod njime... tresk... ufff uplašila sam se ga znate kažu prvi put boli... mada ja sam sposobna žena, mislim mogu puno da podnesem... jaka sam... posrnula sam na njega... :oops: ma ne smem da pričam o tome neda mi mama a i on vam je ispričao šta se desilo :oops:... krasan čo'jek pomogao i u komšiluku... tata je reko sad da če morati da me ženi... mada razmišljam da ga prijavim da je uradio silu... me ne mogu... volim ga znate... kaže mi komšinka da je zgodan zamalo joj nisam očupala kosu... zamislite sad je njoj krivo što smo mi tako savršen par... on vozi BMW crni iju da samo znate kako se sija... provozao me posle po selu... i kupio mi lančič... dobro nije zlatan ali ipak... tata mu je posle dao 5 kg mesa i neke pare neznam zašto... mada znate mi smo imučni moj tata je gasterbajter iz nemačke... špreham i ja ali perfekt čutim... mama mi ponekad kaže da sam još lepša kad čutim... neznam zašto možda misli da nemam lepe zube... ali mi zato moj mile uvek govorio da super grickam :lol:... nadam se da me neče prevariti svi su me dosad ja nisam praštala prevarila sam i ja njih nazad... reko je kupit kuču na dedinju... jao celo selo bi umrlo od zavisti...

lišče ljubavi voli te tvoja mesarica
 
DON


hahhahahahahahhahahahahhahahahhaha
AAAAAAAAAAhaaaahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahaha


Starinoooooooooooooooooooooooooo....ooooooo`````````ooooooooooooooooooooooo.............

Nastavljaj il da nastavljam,al je malo okrenem...aj ti,tvoja zamisao................ :lol: :D :D :D :D :D :D :D


SL :
Nemoj da ga nastavljas vise :lol: :lol: i ovako kad krenem na put moram da ga koristim kao pojas :)
A sto se tice price DON zadovoljstvo je cuti nastavak iz tvog pera.Moram da kazem da mi je bilo lako da ispricam ove detalje o sebi ,zasto bih bio skroman kad mi je mamam rekla da sam divan i pametan majkin sin.Pa ko zna bolje od mame ...hehe...DA VAS CUJEM :)
 
Aj,kad Starina oce :lol: :lol: :lol:
Heh,ja Vranjanac rodjeni pa Vranjanac.Sto da se lazemo.U Vranje nema laganje,samo milovanje,celivanje i po koji put padne i ebanje.Za 100 kila svunju 200 kila mast da ne pricam.
Dobro,
I mene zena isprati u mesaru.Odem ja.zenina je zadnja,pa moz da se bunis kolko oces.Nema.Kraj price.
Dobar daaaannnnnnn...i umalo ne padoh u nesvest.
Ono bas to...90-60-90,plus u ocima iskrice u grudima petice.dal da gledam meso,dal da gledam noge,dal da gledam petice?Ono,meso gledam pa gledam.Al ne verujem da me zena poslala bas zivo meso da gledam.
Pita ljubazno:O Sjor(mora da je iz Dalmacije,pa Bog)...kaj bi ste za danas?Od kojeg parceta?Lele,sestro slatka,sto li me pita to?Ajde more,ne budali,cutim ja mukom.kazem:Kobasicu!Ona me cudno gleda?!Kaj?Kobasicu?Za kaj kobasicu?Jeste li sigurni?
A?
Ko?Sta?Gde?Kako?
a,ma jok,kao smejem se ja,heh,sta ce meni kobasica.As ti gospe Isusove,moze li kilo od buta?Teletine.Moze,sjor,a od kojeg buta,levog ili desnog?Aaaaaaaaaaaa,neces mene,mislim se,moj tata me slao da kupujem dve leve gume,jednom sam se zaebo,nikad vise.Kazem:Pa to bre sestro isto?
Ma nije,moj dragi Sjor,evo vidi,i podize i to malo od suknje.Je li ovaj,pa se pljesnu polako po guzi i ovaj,pa se opet pljesnu po drugoj guzi ,isti?Gledam,more blenem bre,kakvo gledanje,blenem ko tele!Ochi ovolike :shock: A sta cu,sem zene ni sa jednom jos nisam bio.Sto rece,rekla mi i mama da me voli i da sam najlepsi,il ogledalo laze.
Ma kazem,a kako bi bilo da mi date,od obadve butkice po kilogram?A smeje se,vrag neki.Igraju joj oci ko na zejtin.No,dacu Vam Sjor moj lipi,a sto ne bi ste prvo pipnuli,tek da vidite oli je miso svize?Aj,kuku!
kako,gde,sta da pipnem.Auuuuuuu....al sam tad psovao zenu sto me poslala.Pipnem ja,skupim nekako hrabrosti.Kako pipnuh,tako mi glavom prodje misao:kad li mi kobasica sa police upade u pantalone,a ja nisam ni primetio?Aaaaaaaaaaa...heh,ukapirao sam sta je.Nije ta kobasica.Kranjska je.E,al ukapirala i ona.Pita:A sto Sjor kobasicu u pantalonama,dajte da Vam to lepo zapakujem.Kuku!Otvori,izvadi,poce da pakuje.Nema to.cakum pakum.Uvijeno po svim sanitarnim propisima.Uvija kobasicu,pa malo taj smotuljak prodrma,tek da se uveri da li je kobasica lepo spakovana.Aaaaaaaa...poce odjednom majonez da curi?!Odkud sad majonez,u cudu ja?Pa to nije spakovala niti sam hteo da kupim.A,setio se ja sta je,hehheheheheheh...Kobasica pustila masnocu!Ili,mozda i nije bilo to?Ko bi ga znao.
da platim,rekoh,pa da idem.Ne treba nista,no ste zaboravili mleko uzeti,rece ona.kakvo sad mleko?I gde je mleko?Ja ne vidim Kravicu?!Aaaaaa,onda mi pokazala kako se na starinski nacin dolazilo do Kravice.Heh,bas interesantna stvar.A OVOLIKE!Dva prsta,palac savijes,pa muzes,muzes...i gle!Ide mleko.
Ono MUUUUUUU,e to nisam cuo,cuo sam AHHHHHHHHH...ne znam sta je to.
Sledece subote,heh,ja kazem zeni:Sta se ceka sa tom mesarom vise!Ona me pogleda,kaze:Opaaaaaaa,kakvo osvezenje za usi,aj kaze.....
Ej,zeki(tako joj tepam),al danas ja pravim rucak,zasluzila si to:RIBLJU CORBU!
Kaze moze!Odusevljena!MOZE!

ja trk.Za riblju corbu je najvaznija glava amura,sarana,tolstolobika.....
A ne,necu Vam reci koju glavu je Gospodja u mesari odabrala.....
Stid me :oops: :oops: :oops:
 
MESAREVA KČI:

ošo mile, došo ante... kaže tata meni nije strašno sine... nej ono čovik bio za tebe... naiči če bolji... ja se nedam... održavam liniju bez dijete... idem ja u saunu i kod masera... masirao on meni goozove kaže dobro je to za cirkulaciju... da znate nisam ja usedelica... skoro nevina al nej to isto... kaj na kaj čitao ante vruči kaj... dala sam mu ja vruči... kažu forumaši nije strašno ako je stariji... mala nam je razlika 20 godina... nije mu mlitav znate... još je on čvrst i jak... a viagru pijem ja imam tvrđi osečaj u ustima i očvrsne mi jezik sam tako... nabavio tata brot-čamčiče za hot-dog al neče mušterije hot-dog u brot mora prvo u pEEčnicu... i reko mi ante razvest se od žene... al se boji... uzit če mu ona imanje... ja ga razumem... nej loše biti ljubavka sve ti kupuju... kupio mi ante mini bikini kaže vodit me na more da zaradim pare... ja mislih ako je to samo spremanje glave za čorbu ma zašto ne lipi moji... neče tata večito... dolazi mi ante svaki vikend... kaže nima vrimena komponuje pisme... lipi moj ante pesnička duša... samo uzdiše kad bi ga samo čuli... a meni zapuši usta :oops: nesmem riči kako...
 
...E sad...
Kola se pokvarila,u mesari nema ribljih glava,a sta cu kako cu?Aj na autobus pa u ribolov po ribu.Za glavu.Trup nek joj ostane,al glavu joj moram uzeti.Necu je celu.Ima i RIBA dusu,nek zivi.Samo glavu.Cekam ja autobus,kad poce kisica,rosi.Poce da rosi kisica.STNA KISA ROSI/MI IDEMO BOSI/DRAGIIIIIIII...Sekula se i Jopet zeni.
Cekam ja autobus na stajalistu,kad jedna ..aaaauuuuuuuuuuuuuu...kakva riba.Sme li ovde da se kaze Riba za mnogo dobru devojku?Mislim dobru fizicki,ko ce sad gledati dusu.Sme?!Ok...
Mnogo dobra riba.Stoji.ja blenem.Ona kao prilazi,kao upaljac dal imam,ne pusim,al nosim...IMAM!Sede do mene,prekrsti noge,ma koje noge,ono je trebalo videti.Auuuuuuuuu...taman glavu spasih iz mesare,kad onooooo..kuku!Aaaaaaa...ma nisam ja od juce,hehhehehe...Drzim se ja,necu.A znam sta hoce.Ali bre ljudi!Mnogo sveta.Kako pred ljudima.Ne!Karakter sam ja.NE!Dobro sad,ne bas tolki karakter.....
Dodjem na jezero,ona riba sa autobuske,dobra neka dusa,posla sa mnom,da mi drustvo pravi.Kazu:U RIBOLOV SVE VODITE,ALI ZENE NIKAKO.Ma nemoj?!He...Povedem je ja,al riba,ona jezerska,ma da pisne.Ko da sam u bunar bacio.Stap,jel te.Gleda me ova nova poznanica,pita:Mogu li ja da pokusam?Ma sta ti,aj bez,ja ne mogu,ti ces...kako da ne.Ma mogu li?Aj,moze,probaj.Ja joj dajem stap(ne taj,kuku sto imate kvarnu mastu)...ona ga odbija.Kaze:Ne,hvala.Ja cu to na moj nacin i zaroni glavu u vodu.Ja gledam,dal da gledam da se ne udavi,dal da gledam guzove...a ima ih...uuhhhhhhhhh....Kad,izvadi ona glavu iz vode,a ono...znam da mi necete verovati,al casna kompozitorska preradjevina ako lazem,kad ono..AMUR(ko je sad dobacivao i rimovao?)OVOLIKIIIIIIII!!!!!!!!! I to kako?LJUBE SE! Spojena im usta bre,svojim ocima sam video.LJUBE SE!!!Aaaaaaauuuuuuuuu...dal da ubijem Amura sto mi preote zensku,dal nju sto mi preote ribu?!Aj sad!Muke golemeeeeeee!Ide moja zenska(kako je slobodno napisati ovo:Moja,a) s amurom u ustima i kaze:Evo tvoje ribe.I da znas,ne boj se,ZENKA JE.Ona je lez.Aaaaaaaaa...pade mi kamen sa srca.Necu morati ni jedno ni drugo da ubijem.Dobro...riba je tu,kisa prestala,aj sad da odmorimo.Naporan je ribolov.Sedosmo,ono ja sramezljiv,nikad nisam sem zene bio sa drugom zenom.
Zasta ti treba ova riba,pita me ona...
Kazem:za Riblju corbu,ma treba mi ustvari samo glava,znas...tuc,muc...
Kako reko glava,tako me nesto ustinu za glavuuuuuu...
Pipam se ja,ma ok je na licu sve.A glava boli?Kako to?Aaaaaaa...to ova...hehehhehehee,sramota me da kazem.E sad,pa nisam bas tolko izgubljen,vidim ja da ona hoce da se ....ljubi,jel te.I poljubim je ja.Jednom,dva puta,tri puta...aaaaaaide to.Ko podmazano.I bi ono,kako ono peva Nada Topcagic,AJMO,RUCICE DOLE NOGE GORE...
E,al u sred tog naseg rvanja,nesto me ugrize za MOJ guz.Kuku!Presece me>Sta je sad?Da nije zmija?
Kad ono glas otpozadi:EJJJJJJ,NISAM JA LEZ,JA SAM BI RIBA....KUKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.......
Dodjem kuci,pita zena,gde ti bre riba?
E sad,kad lazes zenu,mora je gledas u oci!Pravo u OCI! Fiksiras joj pogled!U oci! I otresit mora budes!
Kazem,jel bre zeki,odkad to riba pita za ribu?Aj molim te,nemoj to,pratice me maler.....

Drugi dan,opet ja,ista situacija,ista zenska sa Autobuske stanice...ista scena.Kad...neko me tapse po ledjima.A to ne volim.Kad radim nesto,ne volim da me prekidaju!Sta ima da me prekidaju!Okrenem se besno i za tili cas se oladih.MOJA ZENA!KUKU!
Pita:Sta je ovo,ko je ona?
Svasta ljubavi,pa zar neces verovati meni,tolke godine u braku,no verujes tamo nekim svojim ocima?!

Sve mi je poverovala.U mesaru nisam vise JA isho,doso neki tip,nabildovan,kratko osisan,mlad...kaze zena:Umoran si ti,cele noci pises,komponujes.....ja cu.....Voli me zena,nema sta.Vodi racuna o meni,vidi se.
Ne,ne verujem da me je ikad prevarila,jer nisam ni ja nju.Jel tako?Tako je.....
 
I takooooo... :lol:
To je jedan od onih dana kada vam bas sve ide od ruke i na ruku i sve lako klizi i "uz" i "niz" ma milina jedna.Posto vec znate za moju prirodnu obdarenos' nije mi uvek lako .Ali sta je tu je.
Palo vece i krenem ti ja sa mojim -BmW 850 gtix-fx-iks-ipsilon-GTL u grad.Ma nema tu sta da se prica ,otkljucam ti ja moju garazu ukopanu ispod sedmospratne kuce na Dedinje i krenem , usput ugazim u neko topche , eh h znate po koje zivince covek mora da gaji , ako nista bar zbog domacih jaja:).
Tek sto sam krenuo kad vidim stoperku.Stanem ti ja ona udje , ma nije imala vise od 19 godina .Hmmmm napregnem ti ja moj mozak i razmisljam; da li bi bilo u redu da ja to malo obrstim , pre negoli stignemo u grad.A glupo mi da napadam , hmmm , nisam ni trebao .Gleda ona mene tako , ja lep ki slika .Oko vrata zlatna kajla , zlatan sat , Diorovo odelce ... (samo mi fali jedno tri zuba odnapred , a i to cu da napravim ovih dana)ajd sve to nego sto mi moj BmW radi ki sat aauspuh mi samo vice BRM , BRM ...mnogo volem taj njegov bajerise motor verke zvuk ,kad ona pocne da se vrpolji nesto nervozno na ono sediste pored mene i zapita me ; Gospodine jes' da nije u redu da pitam da ne pomislite da sam neka prakljaca , ali moram ,jel'te......da li ste vi ovaj nekad sa ovako mlado meso ulazili u kombinejsn? hmmm , gledam je a onaaaaaa....jaooooooo!!!! pale mi ruke s volana , zamutio mi se pogled i pretvorio u dvogled:)sirota , obukla neku suknjicu tesnu(verovatno joj to iz osmog razreda) majca oce da pukne ,sa strane iz profila opasno popustilo, ali sve na svom mestu.
Nije morala da pita za kombinejsn jos jednom , skrenem ti ja tu kod Malog Mokrog Luga ( to vam je tu odma blizu dedinja , ako niste odavdi) u jedan sumarak i krenem ti ja da oslobadjam mlado telo iz celjusti tesne trikotazne industrije.Kad sam joj skunuo majcu , umalo me jedna bubis nije zveknula u oko ...a sve tvrdoooo, nista ne talasa...skripuckaju mi zubi i kozana sedista od mog BmW i sve lici na to da ce malog opet da utopim ali ovoga puta u jezerce a ne ko do sada u kanal ili pu pu :!: daleko bilo u neko mrtvo more. :oops:
I da ne duzim , tu ti se ja onako sa sredine terena probijem u njen sesnaesterac (to sam majke mi tek kasnije saznao da ima samo sesnajest) i krenem onako muski da odradjujem i odradjujem .Sad nisam siguran da li je sam ja to bez vadjenje radio dva ili tri sata , ali posle jedno petnajes minuta krene ti mene da s zavrcuje u mozak , sto od strasti koja me je obuzela , sto od toga sto mi ovaj moj kurajber posiso svu krv iz mozga na dizanje .Eh , nekako ti ja tu izdrzim da se ne onesvestim i osvetlam ti ja tu obraz.A ona , e to neka vam ona prica kako sam ja to njoj svasta uradeo, ajd sto sam tamo gde nam bog reko da treba mmmmmmmm nego sam jedno dva puta promasio , onako slucajno :wink: , majke mi ....i da znate da moze da stane :shock: :shock: ....neki kazu da u tu drugu rupicu boli :shock: ali evo pitajte nju pa ce vam kaze da je bre sve bilo pasent ,bas ce vam kaze ko vise uziva u taj analni seks muskarci ili zene :shock: .
I da ne duzim pricu , jedva ti se ona dete posle obukla , krenemo dalje i kad smo vec bili blizu tu kod Stepojevca ( sto je u stvari centar Beograda, za one koji nisu odavde)ona ti se meni baci na rame i kaze mi kako sam bre najbolji i da kod nje u njeno VIII-3 niko nije takav dasa i da ce me uvek nosi u srcu i u dushu.Eto dokaz da moze i sa dvajes godina mladju da se ima odnos , a moze i sa stariju , ako ne verujete pitajte onu baku iz prve price sto sam je spasio kad joj se Ficcko zaglavio.Ajd da priznam , i nije bas bila bakica u pitanju , tu negde oko 45 godina imala .Verujete nije bitno ko ima koliko godina , bitno je da ume da primi ili da stavlja pravu stvar na pravo mesto u pravom trenutku.
Aj u zdravlje idem sada u neku Folk diskoteku da djuskam i da nadjem jos neku zenskinju jer ja to radim bar tri puta sa razlicitim zenskinjama za jedno vece , tako ti za jednu noc odradim sa svakom bar sest sati po jednoj snoski i em ja sit em zenske na broju :wink:
 
bundeva:
A bre Lisce i ti Done,sad ga brate preteraste.Ma ne verujem vam nista. :D :D :D
MESAREVA KČI:

tate mi nije lago... no neču mu ja oprotit što me vara... načiču i ja mlado meso... pa ču malome da kupim pravi motor kawasaki 1100 kubika... da me voza po selu... nešto sam razmišljala da se prijavim za miss yu... al kažu u svaštari da ne vole te... ma ja si mislim šta ima veze bar za to mi ne treba mozag... al što sam srela lika ufff... i bolje što je mile ošao baš sam razmišljala da ga ostavim... nisam ga volela... bio je to čisti sex... na brzaka... ali ovaj mladi ma pile tetino gura po 8 sati bez prestanka... svršio je ma napunilu smo malu bočicu hihihihi... čak je masturbiro 37 puta... al što mlad žrebac več sposoban mali... ume da napiše text bez gramatičkih grešaka da ti srce poludi :oops: to sam tražila ceo život... i našla sam konačno pravog čovek do sledečeg puta...
 

Back
Top