Lovac na jelene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neke stvari dodju vremenom...kao lekovi npr...ili problemi s prostatom...te tako i spoznaja nekih nekada nepoznatih pojava...imash preko 20god i nevinu najbolju drugaricu koja otje da je obeschastish a ti si kao u dilemi shta ti valja chiniti?...a el znash da u onoj sceni u paranoji kad se paqju da krenu pa zakazne jer su kola udarila peshaka koji je prekriven charshafom na ulici....e na tom charshafu je krvlju nacrtan smajli...mislim nikad ne bi primetio...na sretju ima onih zagrizhenih frikova...
ok uozbiljimo se i ponashajmo qlturno...dakle shta je zapravo tema?...da jesam shvatio sam?...a onda josh kao niko pojma nema shta je lovac na jelene...priruchnik iz jefimije?...feljton u zov-u?...ne drzhi nas vishe na tihoj vatri...govori choveche...zashto nije ubio drugog jelena??
 
Dakle, populacija plemenitih kopitara nije smanjena za jednog svog primerka u Deer Hunteru jer
je Majkl shvatio da su (nakon Vijetnamskog rata) životinje mnogo plemenitije od ljudi.

Kaa, lepo ti ide sa motivima..
 
ako ti treba objasnjenje kako da zatvorish temu bez pomoci moderatora ima na multimedijima...vrlo je korisno i poucno meni je pomoglo na razne nacine.
postoji i knjiga lovac na jelene.slicna je kao taras buljba.
je to moze da mi bude novi nik taras buljba. :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top