Lova i ženske glavne dispiline kod Srba?

То је тако код свих народа.

Тј. то је у људском бићу.
Овде је то постало идеал живљења. Не видим ја нешто да су Кинези полудели као Срби па да постје сплавови и кафане као у Београду и у целој Србији (кафане).

Овде је то постало идеал живљења.
Opet generalizacija
Не видим ја нешто да су Кинези полудели као Срби па да постје сплавови и кафане као у Београду и у целој Србији (кафане).
Kinezi potpuno drugačiji mentalitet gde njih nađe za poređenje.

Lova i ženske glavne dispiline kod Srba? Šta mislite na ovu moju konstataciju? Da li se išta promenilo od vremena Arčibala Rajsa? Da li je Arčibal Rajs bio u pravu kada je govorio o manama srpskog naroda?
1.?
2. Koju konstataciju, ja vidim pitanje.
3. Nemam pojma ni ko je Arčibal Rajs.
4. Nemam pojma ni ko je Arčibal Rajs, ni da li je bio u pravu, ni

Nisu, nego nas drustvo programira da tome stremimo...
Ma uvek je bilo tako. Pa onoliki ćupovi nisu samo turski već i srpski. Sada postoje banke pa ne mogu ćupovi da se zakopavaju, sada su to bankovski računi po bankama i of-šor zonama.

Ne razumem ljude koji se iskičmiše samo da bi snašla bila zadovoljna, odnosno da ne bi pobegla ako joj nešto ne odgovara. Širom otvorena vrata draga moja ako nešto ne odgovara, ja se trudim koliko mogu ali budalu da pravim od sebe ne pada mi na pamet.

Polomiše se živi ljudi da donesu koji dinar i evro više u kući, samo da snaška bude zadovoljna i da ne bi tražila nešto drugo sa strane ili otišla preko praga. I na kraju te takva žena zakopa i nastavi da uživa u životu kao da te nije ni bilo.

Ovi moji iz mog kraja polomiše se vozeći kamione i radeći građevinu po Nmeačkoj, samo da njihove žene budu zadovoljno, a malo po malo pa čijem kako se koja švaleriše sa prvim komšijom. Malo je 1000 evra palta za kamiondžiju u Srbiju nego se ide u Nemačku da se radi za platu od 2000 evra. Neki ljudi ovde su stvarno za posmatranje, i iz muške i iz ženske populacije. Šta će ti pare kada ti deca odrastu bez tebe? Propustiš najlepši deo života svoje dece a bi doneo šaku evra ili dolara više? Alo!

Poslednja izmena:

Back