Quantcast

Loshe drushtvo..

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.296
SEKAC:
reci cu samo jedno ...kada upadnes u lose drustvo znaces ...droga i ta * se krecu i u dobrim drustvima i kod bogatih i kod siromasnih ...to nema veza sa drustvom ...kada pocnes sa kradjom obijanjem i kada roditelji pocnu da te vade iz supa svake nedelje sa ortacima to je znak da si upao u lose drustvo ...pogotovu ako ti imas kintu a oni su beskucnici i propalice ..i vuku se na racun tvojih roditelja ...ne znate vi sta znaci "LOSE DRUSTVO "to je mnogo tesko objasniti ...ali neka ti se ovo nikad ne desi ..pazi sa kim se druzis ..
Auuuuu. :shock: Sad tek vidim kako je moje drustvo divno.

M

Marince

Gost
Lose drustvo je ono zbog koga upadas u nevolje i zbog koga imas porblema tipa : ditelji , skola, droga, alkohol...Ali ako je neko dovoljno razuman nece sebi dozvoliti da ga drustvo povede za sobom.
U mom drustvu svi puse i vecina duva, svi piju,pljuju,psuju,bacaju otpatke po ulici,tuku se i ujedaju i sl.Ima i skinsa i pankera i rokera i hipika i komunista i zvezdasa i partizanovaca i... Ali mislim da je to stvar opredeljenja i treba da se povodis za drustvom onoliko koliko ti prija.

Gost
KiLLeR_GiRL:
Sad cu vam ispricati nesto sto se desilo sinoc,al ok pocecu ispocetka.Negde u maju sam se sprijateljila sa momcima koji su na losem glasu.oni svi imaju od 17 do 20 godina a ja 14.poceli smo se druziti i izlaziti zajedno i upoznala sam i svoju najbolju drugaricu sa njima.sve je bilo super dok nas dve nismo pocele da zapostavljamo svoje standardno drustvo sa vrsnjacima.onda su pocela govorkanja i nas dve smo ispale narkomanke.jedan dan je moja drugarica dovela neku svoju poznanicu i njih dve su svako vece izlazile sa ovima.meni su dojadili tracevi i ja sam se izvukla iz toga,ali njih dve nisu jer je moju naj drugaricu ova druga jos vise uvukla u to.vrhunac je bio sinoc kad sam ih videla kako duvaju sa njima!!!

a je l ti nedostaju... to odraslo drushtvo

sad krivim sebe sto sam ih uopste upoznala sa njima i pokusavam na sve nacine da izvucem svoju naj drugaricu iz toga!eto vidite sta radi lose drustvo!ne zelim da mi drugarica postane narkomanka sa 14 god!!!
i bre pa danas se deca valjda 'rade' sto je to toliko cudno... a je l ste prichale o tome je l si je pitala

Gost
SEKAC:
reci cu samo jedno ...kada upadnes u lose drustvo znaces ...droga i ta * se krecu i u dobrim drustvima i kod bogatih i kod siromasnih ...to nema veza sa drustvom ...kada pocnes sa kradjom obijanjem i kada roditelji pocnu da te vade iz supa svake nedelje sa ortacima to je znak da si upao u lose drustvo ...pogotovu ako ti imas kintu a oni su beskucnici i propalice ..i vuku se na racun tvojih roditelja ...ne znate vi sta znaci "LOSE DRUSTVO "to je mnogo tesko objasniti ...ali neka ti se ovo nikad ne desi ..pazi sa kim se druzis ..[/

EJ! i drushtva de 'ne duvaju' mogu d abudu dosadna i losha i tamo de duvaju moze da bude ok (da ti prijaju podrzhe itd) i mnogo ljudi 'duva' a neki nastave sa tim na zesce droge ne svi. iza toga shto ne duvaju ne piju fini su i dobri moze da se krije mnogo toga. jabuka bez crva ko zna chime je prskana. naravno nije pravilo ali duvanje nije merilo

julija*

Početnik
Poruka
31
Meni nije,ali moja drugarica se jos pre druzila sa nekim drogasima,i koji su redovno isli na groblje da se zaklinju.Kada je to njena mama cula zatvorila je u sobu,kazne su bile NE MOZE NAPOLJE,niko nije smeo da joj dolazi,i kada je obecala da nece ici,mama je pustila napolje,izasla je samnom i jos nekim drugaricama,a cim je videla drustvo otisla je sa njima,i ako je znala da ce opet biti kazna.Lose objasnjavam :x ,ali poenta je u tome,da su joj zapretili batinama i nije isla.A da joj nisu zapretili ko zna sta bi od nje bilo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.