Losa karma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Puno cura mi se u zadnje vreme zali da nema decka.

Moje misljenje je da je to zbog toga (govorim o nasim curama) zato sto su se pre par godina sve ponasale kao da se ceo svet oko njih vrti. Sad ili su se tipovi opametili, ili je to kazna od boga za oholo ponasanje.

Sta vi mislite?
 
To su sad filozofske misli....ustvari pitanje koje se nametje je zbog chega su se one ponashale tako kako ti tvrdish i zbog chega...a druga stvar kako je to ona druga strana prihvatila...
 
sinnke:
Puno cura mi se u zadnje vreme zali da nema decka.


Sta vi mislite?

Mislim da previše biraju i da im previše stvari smeta.
Ili, ako se tebi žale, možda te muvaju na taj način - znaš, nemam dečka, a baš bih volela jednog, pa ako možeš da mi pomogneš. :-D
uostalom, kada ti se neka sledeći put požali, a ti je lepo pitaj šta ona u stvari hoće.
 
Ma devojke ne znaju sta zele, pa krivicu za to svaljuju na nezainteresvanost muskaraca. Tako je bar kod vecine zena koje poznajem, da se ne nadjete uvredjene, drage forumasice. Naravno, obavezno zavrse sa muskarcima koji "nisu za njih". Kada bi znale sta zele, greske ne bi bilo. U pravu je zelenooka, mozda ti pricaju tu pricu i zato sto smatraju da ces se sazaliti na "njihove muke". Ispitaj ti to malo bolje pa nam javi. :)
 
sinnke:
Puno cura mi se u zadnje vreme zali da nema decka.


Moje misljenje je da je to zbog toga (govorim o nasim curama) zato sto su se pre par godina sve ponasale kao da se ceo svet oko njih vrti. Sad ili su se tipovi opametili, ili je to kazna od boga za oholo ponasanje.

Sta vi mislite?
To je zato sto danas ima zaista malo dobrih frajera.
 
Stariš ti i stare ljudi oko tebe... Svi podjednako... A što je čovek stariji ili ima ozbiljnu dugu vezu-brak, ili nema nista ili nista bitno... Pre par godina svi oko mene su imali vezice mesec-dva, koje su se ređale jedna posle druge, a sada ili duga ili ništa... Jednostavno nam se više ne eksperimentiše...
 
Neda Bg:
Stariš ti i stare ljudi oko tebe... Svi podjednako... A što je čovek stariji ili ima ozbiljnu dugu vezu-brak, ili nema nista ili nista bitno... Pre par godina svi oko mene su imali vezice mesec-dva, koje su se ređale jedna posle druge, a sada ili duga ili ništa... Jednostavno nam se više ne eksperimentiše...


Ne bi se bas slozio. Eksperimentise se vama i dalje, nego vam jec cena pala. :smile:
 
sinnke:
E kad nije ni ovo ni ono, onda daj ti neki konkretan odgovor.
Vec sam naucio od tebe da pricas ali tu pricu ne argumentujes.
Ae reci jednom nesto sto ce me demantovati.
1. ne mogu da ti odgovorim, kad je pitanje pogrešno i netačno...:D
2. ne, ti si se samo zatekao u par situacija kada sam se šalila, pa to shvatio ozbiljno 8-)
3. tebe je nemoguće demantovati :lol: :lol: :lol:
 
CaLiMeRo:
1. ne mogu da ti odgovorim, kad je pitanje pogrešno i netačno...:D
2. ne, ti si se samo zatekao u par situacija kada sam se šalila, pa to shvatio ozbiljno 8-)
3. tebe je nemoguće demantovati :lol: :lol: :lol:


U jeeeeeeeeee ti si cocafa. :lol:

A sto stalno pokusavas biti najpametnija... ostavi se corava posla vidis da ti ne ide. :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top