Quantcast

Lorde glupo je ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
fakpuppet:
jacques:
Ej fakpuppet bas si se nesto zakacio sa svima na forumu(a posebno navalio na Gazdaricu :roll:).Ajde smiri se,oladi malo.
Kad kazes "sa svima" a pri tome sam se "zakacio" s DON-om
fakpuppet
Ti si se zakacio sa mnom?Jok,ti si se zakacio sa pravilima ovog foruma.Kad god budes vredjao,ja cu seci,ostali ne moraju.Vidis,gazdarici si cak i simpatican 8)

Imas ti i svojih obozavalaca ovde.Pricaj.Ali,pricaj na temu topica.
Samo se drzi pravila(koje nisam ja napisao) uzivaj i ne provociraj.Prosto bre to.

fakpuppet

Zainteresovan član
Poruka
211
DON:
Ti si se zakacio sa mnom?Jok,ti si se zakacio sa pravilima ovog foruma.Kad god budes vredjao,ja cu seci,ostali ne moraju.
No speciffic comment... osim: bilo bi od ogromne pomoci kada bi neko, jednom, rekao tacno koja je to cista i jasna uvreda. Sam bih obirsao taj post kada neko ne bi toliko "otkidao" na operaciju "Total Recall" himself...

DON:
Vidis,gazdarici si cak i simpatican 8)
M'da... Ta "simpatija" ce potrajati max onoliko koliko i ona njena s Mars-om... koja je kao sto znamo trajala prerachunato iz forumskih u ljudske oko 3 minuta...

Live Long & Prosper,

fakpuppet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.