LOPUZE I LOSI MAJSTORI U ZAJECARU

marko number1:
Nikolico_s_prikolicom, tetrebi rano lete... Napustishe te tetrebi...

chmarre, mojne da ti tetreb da po pitchki...

5zpw234.jpg
 
Moje iskustvo sa DNK Computersom: prvo mi je uvalio neko djubre od memorije (ne znam da li je bila polovna ili nova) zbog koje mi je sistem cesto padao (posle sam nekako namestio frekvenciju u biosu i sad radi nekako), a onda kad mi je crko hard disk skoro pred istek garancije odneo sam komp kod njega u servis i cekao vise od nedelju dana. Rekao je da je hard zamenjen i da je stavio nov. Onda ja lepo uzmem file scavanger (program koji sluzi za oporavak obrisanih podataka ili podataka sa ostecenih/formatiranih hardova) i nadjem neke bmp i jpeg fajlove koje sam imao pre. Znaci nekako je ospobio onaj stari i laze da je stavio nov. Sreca nije nista naplatio.

Ne preporucujem nikome da kupuje sklopljene kompjutere, pogotove ne u Zajecaru.
 
Moje iskustvo sa DNK Computersom: prvo mi je uvalio neko djubre od memorije (ne znam da li je bila polovna ili nova) zbog koje mi je sistem cesto padao (posle sam nekako namestio frekvenciju u biosu i sad radi nekako), a onda kad mi je crko hard disk skoro pred istek garancije odneo sam komp kod njega u servis i cekao vise od nedelju dana. Rekao je da je hard zamenjen i da je stavio nov. Onda ja lepo uzmem file scavanger (program koji sluzi za oporavak obrisanih podataka ili podataka sa ostecenih/formatiranih hardova) i nadjem neke bmp i jpeg fajlove koje sam imao pre. Znaci nekako je ospobio onaj stari i laze da je stavio nov. Sreca nije nista naplatio.

Ne preporucujem nikome da kupuje sklopljene kompjutere, pogotove ne u Zajecaru.
Covek je dao dobar predlog,samo sto mali broj ljudi pogleda ove stranice ,nazalost.
 
Pazi shta si napisao: "Ako ti volis da te neko zaJebava i gleda u oci samo izvoli.Ne volim kada neko pravi narod budalom..."

To shto tebe neko, kako kazesh, zajebava i gleda u ochi... ochito je problem u tebi!
Shta si ti, mirotvorac?
Ma ko si ti pa da nekoga kaznjavash?
Shta si ti, zakon!?
Kad vidim te Shesheljevske stavove tipa mozak dijabola, prisere mi se...
To je prosto strashno koliko se Vi bavite tudjim zivotima. Tracharenje Vam je omiljena tema. Time hranite svoju dushu (a vidi se i kakva je).
Stani ispred ogledala, pa se zapitaj ko je pred tobom!
1-Niko mene ne zajebava i gleda u oci
2-Nisam mirotvorac
3-Ako mislis da mi je mozak dijabola mogu te u svako doba pozvati da resavamo testove inteligencije
4-Tracarenje mi nikako nije omiljena tema,cak sta vise to slabo upraznjavam.Zao mi je da gledam kako neko zajebeva ljude jer nisu upuceni u doticnu materiju.
5-Na ovo poslednje mogu samo da se nasmejem.
Uzgred mogo bi se zapitati ,ko stoji ispred tvog ogledala.
Inace ne volim davati ovakve replike,ali sam bio prozvan,pa sam osetio potrebu reci sta mislim .
Pozdrav za Marka number 1
 
Nemas ti pojma da je covek iz Zd-a radio u MAG compijuters secas se?Zaboravio si mozda?
Taj je mutljavina otkad ga znam ubedi me suprotno .Jer sam veoma cesto poslovao snjim za dnk ne znam znam samo da je mom prijatelju uvali flesku za 50 e od 1g.Kao podrzava vcd kada smo ubacili nije hteo da radi.Sve kombinacije smo probali .Bojca majstor je izjavio da fleska player ima softversku gresku pa sada da te pitam da li firma na glasu sme da prodaje neispravne i neproverene uredjaje.

Iz svoje izjave stojim




ovako da Vam svima postovana gospodo odgovorim na Vase nevidjeno glupe primedbe i zamerke....

Pod jedan Clan.
Ti ako si takav majstor pa da se sam zezas oko automobila i ides kod nekog drugog da ti to popravi, veruj mi da nece da ti radi badava. Svako ce da ti naplati svaku milisekundu koju je proveo pored tvog automobila jer covek od toga zivi. Sto se tice sklapanja kompjutera tu si tek uvati boga za mu***da. Danas kad je sve napravljeno na Next next next ti si nasao da se siris i da pricas o racunarima, gde si bio kad je bio aktuelan spektrum amiga, comodore i tome sl. verujem da nisi ni imao racunar.

Pod dva. Lilithea.
Ovu glupost sto si odvalila za ZD Computers i DNK Computers, to je takva jedna glupost notorna. Ja ne znam kako vi ljudi zivite, verovatno kad odes da kupis hleb pitas da ti nije uvalila polovnu veknu. Da ti proda neko polovne delove ne bi imala garanciju a koliko znam garantni rok kod ove dve navedene firme je godinu dana za konfiguraciju i 3 godina za monitor. Aj sad malo razmisli ovako, ako tebi neko proda nesto polovno nebitno sta auto ili ne znam sta, da li bi ti dao garanciju na tako nesto. Sta da nece mozda svoje pare da izvadi da ti plati to sto se pokvarilo. NEMA PROBLEMA. Ajmo dalje, ova prica sa RAM memorijom i tvojim znanjem i majstorisanjem. Pod jedan, da je stavio neko polovnu i neispravnu memoriju ili da ti je skinuo pa ne znam koliko da si corava primetila bi da li ti racunar radi drugaciju u odnosu na ono kako je radio pre toga. A da je bila neispravna memorija verovatno ne bi ni uspela da upalis kompjuter.
A da imas jos jednu vrlo bitnu stvar, obe firme se vrlo visoko kotiraju u IT Svetu i partneri su sa najvecim IT kompanijama u regionu, (parterstva sa PAKOM, DESK, CT, PIN, HP ne padaju sa neba).

Toliko od mene, mislim da sam u ne bas tako kratkim crtama uspeo da objasnim vase probleme s obzirom da takvi majstori i takvi ljudi i ne zasluzuju da budu kupci i musterije, jer pod jedan, zajednicko vam je da stvari popravljate sami pa zato i padate u takve situacije, pod dva uvek vam je neko drugi kriv i pod tri pa kad vec nemate poverenja u Zajecarske firme zasto lepo ne sednete u auto ili na bus pa do Nisa ili Beograda, mnogo ce Vas sve jeftinije kostati nego da se mlatite. Zar nisam u pravu.

Puno pozdrava za Clan i Lillithea-u
a sad molim moderatora da ovu i slicne teme obrise sa ovakvih foruma jer ovakvi ljudi ne zasluzuju da uopste komentarisu druge ljude....

TOLIKO....! :twisted:
 
Neko je pominjao Benu.Neznam sta zna o auto limariji,ali sto zna da pravi dugove po Zajecarskim kaficima to nije normalno.Nikada nema para,ali uvek pije presecen viski sa kolom.To je prvi covek u Zajecaru koji je uspeo da legalizuje svaleraciju tj. napravio je najbolje prijateljice od svoje zene Jadranke i '' devojke '' Maje zvane "macka".
 
A jel' znate onog Roberta sto je pre par godina pobegao iz Zajecara. E vratio se! Pa da. Ako niste znali otvorio je novi C2, u bivsem lokalu Tri sobe! Tri sobe je inace bio lokal prve klase dok je trajao, ali sad... sa Robertom unutra - rupetina bez dna! Niko ne ide tamo!
 
Zelim da podelim sa vama svoje iskustvo sto se tice DNK. Shvatila sam da ljudi masovno kupuju tmo uprkos pricama koje kruze po ZA. Prosle godine ja narucim laptop od njih, nisam jos znala o kakvim lopovima je rec, prvo cekam 3 meseca, naplate mi vise nego sto vredi, i kada ga najzad dobijem, ne mogu da ga upalim, popravljli su mi nov racunar, ne koriscen i vratii mi ga... Zbog silne frke nisam uspela da formiram bateriju kako treba, tj racunar je popravljan na punjacu i sada mi baterija bukvalno drzi pola sata.
 
Prijatelju..za tvoju informaciju.
ZD Computers je firma koja je za 5 godina odradila vise od 40 humanitarnih akcija za decu grada Zajecara..i poklonila vise od 30.000 evra sportskim klubovima(pionorima).
A ostale firme ni misa nisu dale...
I nema smisla govoriti neistine koje neznate..ja te ljude dobro znam..
I uskoro otvara centar Comtrade shopa za celu istocnu srbiju..
 

Back
Top