Лоповлук

spreman

Primećen član
Poruka
847
Не знам како је у другим крајевима Србије али, у Нишу већ дуже време краду акумулаторе из аутомобила ( угланом југо и застава ), е сад фора је што је то постало баш масовно и ја лично знам двојицу којима су украли акумулаторе, а данса ето знам и трећег тј. мене. Маму им лоповску мазнуше ми акумулатор у сред бела дана, на паркингу где увек има људи, и на паркингу где постоји чувар.
Ако се питате шта ће ова тема на политици, то је зато што је ово заиста постала масовна појава, а полиција ни прстом да мрдне. Зовем малопре 92, само што ми нису рекли "*** више среће други пут". А нов акумулатор, купио сам га пре месец дана, маму им лоповску са све Тадићем и Динкићем на челу.
 
Не знам како је у другим крајевима Србије али, у Нишу већ дуже време краду акумулаторе из аутомобила ( угланом југо и застава ), е сад фора је што је то постало баш масовно и ја лично знам двојицу којима су украли акумулаторе, а данса ето знам и трећег тј. мене. Маму им лоповску мазнуше ми акумулатор у сред бела дана, на паркингу где увек има људи, и на паркингу где постоји чувар.
Ако се питате шта ће ова тема на политици, то је зато што је ово заиста постала масовна појава, а полиција ни прстом да мрдне. Зовем малопре 92, само што ми нису рекли "*** више среће други пут". А нов акумулатор, купио сам га пре месец дана, маму им лоповску са све Тадићем и Динкићем на челу.

Kod nas danonocno kradu benzin,ne biraju tip,vec je svakodnevnica da kada krenes da upalis auto prvo se sagnes po cep ispod kola,ne moras ni da gledas dole je 100%.
 
Пих,ни т од теме.
Морали сте колега написати да краду Срби.Са тетоважом патријарха,крстачом око врата и помешаним мирисом зноја и тамјана.
И да се крсте и моле Богу пре обијања хаубе.Те да украдене кумулаторе крију иза олтара у дослуху са парохом.
А недељом долази газда отпада наравно крезуби радикал, те се тале у крипти цркве.
Уз брљу и прасетину,док одјекују Цецине песме.
Овако,не би реко да ће тема бити дуга века.....
 
Пих,ни т од теме.
Морали сте колега написати да краду Срби.Са тетоважом патријарха,крстачом око врата и помешаним мирисом зноја и тамјана.
И да се крсте и моле Богу пре обијања хаубе.Те да украдене кумулаторе крију иза олтара у дослуху са парохом.
А недељом долази газда отпада наравно крезуби радикал, те се тале у крипти цркве.
Уз брљу и прасетину,док одјекују Цецине песме.
Овако,не би реко да ће тема бити дуга века.....

Браво колега, неко би напао и господу Цигане који су безбрижно шетали паркингом, разгледајући кола због евентуалне куповине акумулатора, ма има нас разних.
 
Не зна се која је гора банда у овој држави, дал ова циганска ил ова полицијска коју заболе да ради свој посо.
 
Не зна се која је гора банда у овој држави, дал ова циганска ил ова полицијска коју заболе да ради свој посо.

A sta mogu drugo da rade cigani nego da kradu, a sto se tice policije postoji valjda limit od 5oooo dinara za kradju ,znaci preko ove sume se smatra pljacka.
Sto se tice kradja na niskoj auto pijaci su ukrali coveku cigojneri sto i dve stolice a kradu stalno ,ima ih u organizovanim grupama.Medjutim tamo policajca
mozes da vidis samo saobracajnog da ti se natrese ako nepravilno parkiras a ovih za kradju nema nigde.Sto da se odnose sa krimosima kad im je lakse da
se huurce na postene vozace.
 
Пих,ни т од теме.
Морали сте колега написати да краду Срби.Са тетоважом патријарха,крстачом око врата и помешаним мирисом зноја и тамјана.
И да се крсте и моле Богу пре обијања хаубе.Те да украдене кумулаторе крију иза олтара у дослуху са парохом.
А недељом долази газда отпада наравно крезуби радикал, те се тале у крипти цркве.
Уз брљу и прасетину,док одјекују Цецине песме.
Овако,не би реко да ће тема бити дуга века....
.
.....................

:klap::klap::klap:........................:ok:
 

Back
Top