LOPOVI -JURIS !!!

A-man

Aktivan član
Poruka
1.532
Narode, jel videste par novih zakona ? LOPOVI vise ne postoje. Legalizovani su i sada se zovu POZAJMLJIVACI auta. Doduse neovlasteni, ali koga to danas briga. Da je to nesto strasno ne bi im ni smanjili predvidjenu zakonsku kaznu. Prakticno nesmes mu ni reci da je lopov -tuzice te za uvredu. Avaj, nesmes to ni javno napisati ni na tarabu (bilbord) jer...procitajte sami.
I ko je ovde lud. Placam svaki moguci namet na auto, a zauzvrat dobijem ******* a ti brate mazni Audi, pa nista, deciji nestasluk
Ko donosi takve zakone ? Iz kakvih su oni familija ? Jesmo li svi mi ludi ili samo ja ????
E, lepo da popi*****.
 
Verujte mi na rec al 90 ce se ubrzo vratiti jer se ponovo pravi razlika od siromasnih i bogatih nema vise sredine ! a bogati su ili lopovi ili oni koji su stvarno od dedovina postali bogati ! A sad svi bi da imaju tako da : krati,otimaj,tuci ,droga... ma u blokovima je pocelo ! PREZIVLJAVANJE !!! a tamo zna se ko vozi dobra kola Dileri !!!!
 
=RODMAN=:
Verujte mi na rec al 90 ce se ubrzo vratiti jer se ponovo pravi razlika od siromasnih i bogatih nema vise sredine ! a bogati su ili lopovi ili oni koji su stvarno od dedovina postali bogati ! A sad svi bi da imaju tako da : krati,otimaj,tuci ,droga... ma u blokovima je pocelo ! PREZIVLJAVANJE !!! a tamo zna se ko vozi dobra kola Dileri !!!!


To da ce se vratiti vreme siromasni i bogati oce sigurno pitanje je samo vremena nazalost, klinci imaju utoke jer nemaju vremena da cekajuk, :-( i pitanje dali ima vremena za bilo sta ovde.
 
Moj jedan bivsi kolega sa posla moli Boga da neko "pozajmi" njegov Hyundai Tiburona i da ga nikad ne vrati. U pitanju je godinu-dve star Hyundai Tiburon sa V6 motorom ali auto ima maksimalno sve opcije, ono bas je top model. Vozio sam se u njemu nekoliko puta, auta stvarno fantasticno ide. Izasla ga je oko $21,000 cini mi se, ali sada vidi da se zajebao jer skupo mu to placati. Zato moli Boga da mu neko mazne auto i onda bi dobio pare od osiguranja. Druga opcija mu je da ga neko udari, a posto Tiburon ima skupe air bags i u slucaju da se sve otvore (ima ih ukupno 4 cini mi se) auto bi se racunao kao "totaled" i opet bi dobio pare od osiguranja. Ja sam mu predlozio da ga proda, ali auto vredi daleko manje nego sto on duguje banci za njega.

Evo kako njegov Tiburon izgleda.

hyundaitiburon19ow.jpg
 

Back
Top