LOPOVI -JURIS !!!

=RODMAN=:
Verujte mi na rec al 90 ce se ubrzo vratiti jer se ponovo pravi razlika od siromasnih i bogatih nema vise sredine ! a bogati su ili lopovi ili oni koji su stvarno od dedovina postali bogati ! A sad svi bi da imaju tako da : krati,otimaj,tuci ,droga... ma u blokovima je pocelo ! PREZIVLJAVANJE !!! a tamo zna se ko vozi dobra kola Dileri !!!!

Pricaj tiho i vodi psa sa sobom ili nosi dugu 9:)
 
A-man:
Narode, jel videste par novih zakona ? LOPOVI vise ne postoje. Legalizovani su i sada se zovu POZAJMLJIVACI auta. Doduse neovlasteni, ali koga to danas briga. Da je to nesto strasno ne bi im ni smanjili predvidjenu zakonsku kaznu. Prakticno nesmes mu ni reci da je lopov -tuzice te za uvredu. Avaj, nesmes to ni javno napisati ni na tarabu (bilbord) jer...procitajte sami.
I ko je ovde lud. Placam svaki moguci namet na auto, a zauzvrat dobijem ******* a ti brate mazni Audi, pa nista, deciji nestasluk
Ko donosi takve zakone ? Iz kakvih su oni familija ? Jesmo li svi mi ludi ili samo ja ????
E, lepo da popi*****.

Ja ne znam o cemu pricas...
 
=RODMAN=:
evo komsija kupio novu dachiou pre neki dan nije skinuo ni celofan oce neko da mi pomogne da ga zamolim pistoljem da mi pozajmi na jedno dvadeset godina :)


Ne budi lud!!!!

Daciju, pa posle 2 godine ce ti sam komsija hteti da pokloni kada vidi kakvo je njesra kupio, nece moci da se resi... :)
 

Back
Top