Quantcast

Lopovi a Kostunica neobavesten :)

Poruka
60.356
Ако су они крали у своје време као што се наводи, а вероватно јесу, па ипак је просечна плата била нешто преко 400 евра, а данас је плата око 300 евра онда замисли колико краде ДС&компанија.
Колики болид треба бити па гласати за Тадића и компањоне???
:think:
:sad2:

stawwross

Domaćin
Poruka
4.772
Ако су они крали у своје време као што се наводи, а вероватно јесу, па ипак је просечна плата била нешто преко 400 евра, а данас је плата око 300 евра онда замисли колико краде ДС&компанија.
Колики болид треба бити па гласати за Тадића и компањоне???
:sad2:

mislim ne treba glasati ni za ds i sns doduse neznam ko ostaje:)
ali ovi su lopine za medalju
seti se velje ljudi nemojte da kradete u redu je da kraduckate
hahaha

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
Батице, нису они глупи. Само је Коштуница глуп. Остали су се нафатирали довољно, да и поред кратке робије, остану богати и уживају. Само је необавештено го*анце глупо.

Poruka
60.356
Батице, нису они глупи. Само је Коштуница глуп. Остали су се нафатирали довољно, да и поред кратке робије, остану богати и уживају. Само је необавештено го*анце глупо.
Ко не краде је глуп???
:hahaha::zcepanje::rotf:
Ебте какву ти олимпијску логику поседујеш!!!
:hahaha:
А пошто се нешто трсиш да си јако паметан, а нахвалио си се ових скотова у власти...'оће л' бити да си се и ти нафатиро, а?

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.366
Kriminal u Kolubari je počeo odmah po instaliranju koštuničine "vlade". On je jedan moron i ruglo, koje samo laprda

p.s. što se tiče plata bile su veće umnogome, zbog precenjenog dinara i arčenju para i privatizacije, a ne zbog dobre provredne situacije. Pametnom dosta !

doxxx

Aktivan član
Poruka
1.117
Da muka mi je on alibaba cist i sve super neobavesten, a oko njega 40 razbojnika, a on ne zna nista o tome.
Ja sam jos 2000 te rekao da je Kostunica najvece zlo za Srbiju svi mi se smejali sad svi ti sto su se smejali kazu da sam bio upravu pre 11 godina kad sam pricao, jeb odgledali ljudi kako su posteni kostunicini, a on satro neobavesten, sto je jedna velika laz covek je bio JAKO dobro obavresten da ce Milosevic biti izrucen Hagu sto su potvrdili vise funkcionera koji su tada sedeli u Vladi i general Pavkovic koji je tada kordinisao sa Kostunicom... setite se ne dajte da vas taj maloumni covek zavara...

I_am_what_I_am

Aktivan član
Poruka
1.867
To se pre odnosi na predsednika Tita, ni Kostunjavi ni Tadic nista nama nisu dali, samo su krali (i kradu) ko nenormalni.

DRUZE TITO, JESI KRAO,
AL' SI BAREM NAMA DAO
!
Lupetaš !
Šta je, leba ti, to Tito krao? :think:

Btw DS i DSS su zvanično najlopovskije stranke u ovoj zemlji i svako ko se posere na svoj glas zaokružujući neku od ove dve stranke je zreo za ludaru... :mrgreen:

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Sto znaci da je po tvome glup samo covek koji ne uzima pare kradjom, onda je Kostunica stvarno glup:dash:

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
pre neki dan ovde procitam da bi da danas budu izbori ljudi dali glas dss i ns

Milenko Sarancic (Zeleznice), Dragan Tomic (Kolubara), Branko Jocic (putevi Srbije) - kadar DSS-NS
:dash::dash::dash:
zamisli koliko mora da budes dlup za to
Slusaj covece kad bi poceo da nabrajam sve lopurde iz DS,SPS i G17 trebalo bi mi 200 strana na krsti zato cuti pokri se da ne lupetas gluposti. Svaka stranka u sastavu ima pojedinacnih lopova sto ne znaci da je cela lopovska.

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Da muka mi je on alibaba cist i sve super neobavesten, a oko njega 40 razbojnika, a on ne zna nista o tome.
Ja sam jos 2000 te rekao da je Kostunica najvece zlo za Srbiju svi mi se smejali sad svi ti sto su se smejali kazu da sam bio upravu pre 11 godina kad sam pricao, jeb odgledali ljudi kako su posteni kostunicini, a on satro neobavesten, sto je jedna velika laz covek je bio JAKO dobro obavresten da ce Milosevic biti izrucen Hagu sto su potvrdili vise funkcionera koji su tada sedeli u Vladi i general Pavkovic koji je tada kordinisao sa Kostunicom... setite se ne dajte da vas taj maloumni covek zavara...
Vidi se da si ti neobavesten Voja nije hteo da podpise isporuku Slobodana u Hag raspitaj se malo a ne grlom u jagode.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Kriminal u Kolubari je počeo odmah po instaliranju koštuničine "vlade". On je jedan moron i ruglo, koje samo laprda

p.s. što se tiče plata bile su veće umnogome, zbog precenjenog dinara i arčenju para i privatizacije, a ne zbog dobre provredne situacije. Pametnom dosta !
Шта је било у колубари За време Ђинђићеве, Живковићеве, марјановићеве владе?
О томе се не прича а пракса фамозног изнајмљивања механизације траје још од тада.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.023
Шта је било у колубари За време Ђинђићеве, Живковићеве, марјановићеве владе?
О томе се не прича а пракса фамозног изнајмљивања механизације траје још од тада.
Pa i sad,bukvalno u ovom trenutku rade bageri privatnika u toj istoj Kolubari.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.