Quantcast

Lopov policajcu odgrizao deo šake

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
BEOGRAD - Danijel Milojković (22) iz Beograda uhapšen je juče prepodne u Ljermontovoj ulici, nakon što je oteo pištolj i u levu ruku ranio policajca koji je sa kolegama krenuo da ga privede.

Milojković je prethodno, opirući se hapšenju, drugog policajca ugrzio i otkinuo mu deo leve ruke. Ranjeni operativac prevezen je u Urgentni centar gde su lekari konstatovali da mu je metak polomio kažiprst i povredio srednji prst leve ruke, a ukazana je pomoć i njegovom kolegi.

Za Milojkovićem je bila raspisana i sudska i policijska potraga zbog razbojništva, provala, krađe vozila. Izvesno vreme skrivao se i bio je nedostupan istražnim organima. Policija je operativnim putem došla do informacije da se krije u “šteku” u naselju Konjarnik, u Ljermontovoj 7. U tom stanu, na trećem spratu zgrade, živeo je sa 20-godišnjom devojkom.

- Devojke nije htela da policiji otvori vrata, kako bi Danijelu omogućila da se pobegne iz stana. To njeno odugovlačenje je iskoristio Milojković. Kroz prozor, pomoću kabla od antene spustio se sa trećeg sprata - kaže sagovornik “Blica” blizak istrazi.

Prilikom spuštanja Milojkovića je čekao jedan operativac koji je spremio lisice da ga uhapsi. Milojković je međutim počeo da se opire, čak je policajca izujedao po levoj ruci i otkinuo mu deo mesa. U tom rvanju Milojković je uspeo da dohvati pištolj i ispalio je metak u pravcu operativca koji je izlazio iz zgrade.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/334100/Lopov-policajcu-odgrizao-deo-sake

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
brate ovo mi je drugar... Dani je inache skroz dobar dechko i uopshte nije neshto impulsivan i lud i agresivan ili kako bi ga neko zamislio iz ove vesti. normalan momak, ne znam shta mu je ovo trebalo.

******... pili smo pivo sa njim pretproshle nedelje na Adi znachi i dalje ne verujem.

alo josh ja njih gasiram da popalimo bez placanja a svi puni para (znam, ciganski je al eto bilo mi zanimljivo)

a on rekao "a nemoj brate shto dzaba da pravimo sranja glupo je aj lepo platimo"

i nije ni hteo lik jedva sam ga na govorio da on i njegova riba prvi odu kulturno i sachekaju nas u kolima a nas dvoje da zapalimo.

shokovi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.