Lopatom na tenk

Ma neki degen koji je odslužio vojsku i sada po youtube razvlači gluposti koje je činio u vojsci, no nebitno, svaka roba ima kupca, pa tako je i ova glupost našla svoje fanove, kao što neko reče, sličan se sličnom raduje.

Šta misliš o degenima koji bi prvo da pobiju "loše elemente" u svom narodu pre finalnog obračuna sa neprijateljem?
Pre mnogo godina, moj drugar, nevidjena ložana, bio vojni pandur. Šokirao se kada je oficir izdao saopštenje -"Momci ako ponovo krenu avijacijom po objektu, napuštajte pozicije i čuvajte živu glavu". Ortaka sam utešio da bi to i sam Karadjordje uradio sa svojom vojskom. Pena mu pošla na usta kad mu rekoh ako zaginemo da će neko drugi da nam tarabi ženske na osmi mart.
 
Misliš na Čedu Jovanovića i Nenada Čanka i njihovom snu o vešanju političkih protivnika po trgovima, ili o njihovoj želji za zabranom rada SRS?

Čuo sam u par navrata za tu dvojicu ali nisam čuo nikada da ovi iz SRS nekog nisu vredjali ili lagali.

A taj oficir je izdao naređenje koje bi izdao svaki oficir, vojska je za vreme 1999. u glavnom pre početka bombardovanja, ili neposredno po otpočinjanju istog napustila kasrne.

Pa što onda nazva čoveka degenom? Lepo je pokazao da lopata na tenk ne ide...
 
Имам спору коменсцију па нисам гледао прилог, али се сећам обуке пре 20 година када је капетан дрвио како се са литром бензина која кошта 100 динара, може уништити тенк који вреди пар милиона долара и то нам је показао , када је заврљачио босу на олупину тенка на којој су вежбали бестрзајци....
Е, у рату када тенк зарже, није баш препоручљиво бити у близини.

А што се касарни тиче, оне служе војсци у миру, а када почне рат, зна се.
Колико смо само имали узбуна , трпање свега у камиона и одлазак на ратни положај...
А када је почео рат, та и многе касарне биле су блокиране :(
 
Имам спору коменсцију па нисам гледао прилог, али се сећам обуке пре 20 година када је капетан дрвио како се са литром бензина која кошта 100 динара, може уништити тенк који вреди пар милиона долара и то нам је показао , када је заврљачио босу на олупину тенка на којој су вежбали бестрзајци....
Е, у рату када тенк зарже, није баш препоручљиво бити у близини.
:(

Najvise tenkova u ratu se upravo unistavalo u gradovima na taj nacin. Inace, danas je bolje biti pesadinac. Jedan Fagot ili Bumbar ispaljen na tenk, pa od posade neostade nista vise sem prasine.
 
Nadam se da si barem ti pre ovog snimka znao, da sa lopatom nemozes nista da postignes protiv tenka. Ne, pametan bi koristijo molotovu bombu (flasu sa benzinom i krpom koju zapalis pa bacis na tenk odpozadi)

Nadam se da si ti uspešno odslužio vojni rok.
Ako jesi onda znaš da molotovljev koktel možeš naći na srpskinacionalisti.com, ali ne i u A ili B kartonu.
Čemu onda toliki rodovi u vojsci ako imamo stručnjake po forumima?
 

Back
Top