loop's blog

lk1vd.gif
 
loop:
Evo ukratko ne bas toliko opsirno :arrow:
Prvo i osnovno mora da ima skladnu i lepu figuru.Nikako debela ali ne ni zgoljava.Znaci ni da ljulja ni da zulja nego da bude zgodna, sa dobrim nogarim.
Ona mora da ima slatku ili lepu fascu, od detalja lica istakao bih usne.
Mora da bude negovana od kose do stopala, ali ne sad da preteruje i da se opterecuje svojim izgledom.
Kosa mora biti njene prirodne boje.Nikako farbana.
Mora da ima stila u odevanju.To znaci da farmerke nikako ne dolaze u obzir :!:
Treba da bude gibka i razmrdana, znaci mora da se bavi nekim sportom, najbolje joga ili tai chi :idea:
To su fizicke osobine.
Od psihickih.Mora da bude zenstvena i sexipilna, sarmantna, duhovita i druzeljubljiva.Nikako iskvarena i prepredena.
Naravno treba da je umiljata i da voli da se mazi, ali mora da zna i da bude odlucna, takticka i mudra.Ne pametna nego mudra.
Poslovno bi trebala da bude uspesna ali nikako da podredi svoj zivot karijeri.Pozeljno je da se bavi nekim kreativnim poslom gde bi bila sam svoj gazda, tipa dizajner,advokat (ipak ne advokat), slikarka, muzicka umetnica, glumica, balerina... ili da bude recimo doktorka ili arhitekta.
Da voli zivotinje i da ima psa.E da, da bude sexualno obrazovana to je vrlo vazno ali da bude i pervezna obavezno ,da bi svom muskarcu mogla da bude i kyrva ako on to zeli.
Treba li napomenuti da je nepusac?
Da u familiji nema mentalno degradiranih osoba.

eto to bi bilo moje vidjenje idealne savremene zene, ali cisto sumnjam da to postoji, a ako i postoji vec je zauzeto :(

pozz

upoznao sam par takvih...
Bile su neverovatne. Prosto da covek pozeli da se nikad sa njima nerastane. Bilo nam je divno. Toliko dobrih razgovora,smeha,neverovatnog sexa i uzivanja u njihom drustvu.
Ali...
Kad sam se probudio bio sam skroz mokar od znoja !!!!!! :shock:
 
NatasaNatasa:
Kako ljudi zalaze u sitna crevca .... a njihov izbor obično pada na trećinu ovog spiska .... cccccc

Slazem se da svi mnogo zalaze u detalje ali mislim da sto se tice izbora to je ono "daj sta das". Mada uglavnom dobijes onoliko koliko vredis. Tako da ni ova njegova zamisao nije nemoguca... samo kako za koga.
 
Specijalni promotivni period - nudimo Vam zakazivanje kompletnog vaginalnog pregleda oralnom i manuelnom metodom do kraja januara 2006 godine u vasem ili nasem prostoru. ukoliko se utvrdi potreba za terapijom, ili ukoliko ste i sami voljni da joj se podvrgnete preventivno, nudimo Vam i mogucnost kucne nege i terapije izuzetno povoljno (sasvim besplatno)! pruzite sebi samo najbolje, vrhunski strucnjaci podmirice sve Vase potrebe i ugodice svim Vasim culima. ne oklevajte, zakazite svoj termin vec sad!
Vise informacija na pp
Vas, dr.loop
 
Odgovara Mujo pred istraznim sudijom asto je pogazio 52. ljudi:

"Gos. sudija, ja sam vozio auto i meni su otkazale kocnice.
Na jednoj strani ulice je bila autobuska stanica sa 50 ljudi a na drugoj strani ulice ih je bilo samo dvojica.Ja sam normalno odlucio da je bolje da idem na onu dvojicu"
Sudija: " Pa dobro covece kako onda pogazi 52-oje?"
Mujo: "Pa kad sam pogazio onog prvog ovaj drugi je pretrcao na drugu stranu kod onih 50..."

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Javlja mi se neki lik preko sajta sa ovakvom porukum

Bojan:
Bilo bi dobro ako bi ste imali stampani katalog proizvoda, jer ako ovaj gledam sam, najverovatnije
nista necu naruciti, a ako se malo prosetam sa katalogom medju ljude. Ko zna?

i ja mu odgovorim ovako
loop:
Postovani,
Imate na sajtu u download sekciji fajl koji se zove Kompletan katalogm preuzmite ga i unutra
ima i katalogu u za stampu u boji i za crno belo stampu.
Srdacan pozdrav

a onda on meni ponovo pise
Bojan:
Navedi mi bar jedan normalan razlog, zasto bi ja stanpao VAS katalog.
Jos jedan dokaz da je Srbija prepuna profesionalaca.
PS: Pravim spisak firmi u Srbiji koje su zaluzile organizaciom i uslugama da postoje i robiju poverenje gradjana.

VI STE DEFINITIVNO OUT!

Ja njemu na to odgovaram
loop:
Ako neces, ne moras niko te ne bije po usima.
I ono nije sajt firme nego privatni sajt fizickog lica.

A ja pravim spisak kretena koji smaraju po internetu.

VI STE DEFINITIVNO IN!

lol

E da mi je da mu vidim facu kad bude procitao
haha.gif
 

Back
Top