Loneliness

smiling girl

Obećava
Poruka
84
Ljudi, sta je ovo, svi su `single`? Mislim, ne bas svi...ali dosta ljudi koje znam su bez decka ili devojke..Predjose mnogi 30, a ne udase se i ne ozenise se..Dal smo postavili previse visoke kriterijume u izboru partnera..ili je nestala ljubav, kompromis, postovanje..itd
 
svako kao tripuje doslednost, ne umejuci realno da oceni sebe, javlja se nesklad izmedju zelja i mogucnosti, uhvatis sebe u raskoraku, ne mozes vise ni napred ni nazad... al' je tad malo kasno, hbg...
 
Kriterijumi cico,bre!Ali zar nije bolje tako-bar manje prevara ce biti,jer ako se ne drzimo celo vreme kriterijuma,u neko vreme ce da prodre sam u vezu i spoznati da smo izdali sami sebe.Nema nezadovoljstva,pa ni prevare.
 
Mnogo TV-a, svi su Matrix fazonu, izvalili su shemu ono- fa fa i fo fo, mene si nas'o da smuvas ja sam vispren/a i zeznut/a.Mada ima tu i kriterijuma, ljudi se vise ne zadovoljavaju jednom setnjom koRzoom (a i ne bi trebali)

 
Ljudi, sta je ovo, svi su `single`? Mislim, ne bas svi...ali dosta ljudi koje znam su bez decka ili devojke..Predjose mnogi 30, a ne udase se i ne ozenise se..Dal smo postavili previse visoke kriterijume u izboru partnera..ili je nestala ljubav, kompromis, postovanje..itd

sramota je voleti, takvo vreme došlo.
Svi idu linijom manjeg otpora, a u stvari su najobičnije kukavice.
Poštovanje? Kompromis? pa to je sve odavno otišlo dođavola

Još jedna jako bitna stvar ljudi ne veruju u sebe i boje se odbijanja.

kad gledaš ljude po TV (nazovimo to agresivnim marketingom) i vidiš da su svi sa pločicama, depilacija bez ijedne dlake na telu, ma savršenstvo u svakom smislu, onda čuju kako se devojke lože na onog iz onog filma, ili serije i onda proradi homobalcanicus koji odmah poredi sebe sa takvim ljudima i nastaju kompleksi.

javlja se strah da ne može da ispuni očekivanja žena, a da u stvari i ne zna šta one očekuju, pa nemaju bre muda da priđu devojce, reći nekom da ti se sviđa ili ne daj bože da ga voliš je papučarenje po novom
kad se uđe u vrzino kolo teško se izlazi.

e sad...Ljudi to moraju sami da shvate, i što pre to urade vratiće samopouzdanje, a kad veruješ u sebe samo nebo ti je granica ;)
 
Ljudi, sta je ovo, svi su `single`? Mislim, ne bas svi...ali dosta ljudi koje znam su bez decka ili devojke..Predjose mnogi 30, a ne udase se i ne ozenise se..Dal smo postavili previse visoke kriterijume u izboru partnera..ili je nestala ljubav, kompromis, postovanje..itd



ljudi su ružni ćelavi debeli vaki naki a žive u doba imperativa dobrog fizičkog izgleda te zapate frustracije i nezadovoljstvo samim sobom, a onaj ko je nezadovoljan samim sobom ne može biti zadovoljan nekim drugim. ako je sa boljim od sebe patiće, ako je sa gorim od sebe patiće.

od ljudi sa fizičkim nedostacima ili vizuelno uskraćenih se treba sklanjati jer su najverovatnije pritisnuti i proždrani kompleksima

samo dobre ribe juriti, one imaju najbolje predispozicije da budu zdrave uglavu

p.s. bože hvala ti što sam gotivan lik te samim tim zdrav uglavu
 
mada, problem je sto dosta ljudi cesto radi suprotno od onoga sto zeli, jedno gleda drugo uzima, itd... a i sujeta, au, kako je to opaka stvar, i sto je najgore, muskarci su se svojski potrudili da je preuzmu od zena, tako da ce jos malo oni doci sujetniji...
 
ајмо сад неке генерализације
па тлачења
па пљување по
истом ил супротном полу
чек већ сте
све одрадили
пф касним
 
ljudi su ružni ćelavi debeli vaki naki a žive u doba imperativa dobrog fizičkog izgleda te zapate frustracije i nezadovoljstvo samim sobom, a onaj ko je nezadovoljan samim sobom ne može biti zadovoljan nekim drugim. ako je sa boljim od sebe patiće, ako je sa gorim od sebe patiće.

od ljudi sa fizičkim nedostacima ili vizuelno uskraćenih se treba sklanjati jer su najverovatnije pritisnuti i proždrani kompleksima

samo dobre ribe juriti, one imaju najbolje predispozicije da budu zdrave uglavu



p.s. bože hvala ti što sam gotivan lik te samim tim zdrav uglavu
al' ovo je tacno, extra ribe su haos gotivnije, a ove losije bre, mrze same sebe, pa kad im jos pridjes, misle da si izgubio opkladu, ili sta li vec... :lol:
 
Ljudi, sta je ovo, svi su `single`? Mislim, ne bas svi...ali dosta ljudi koje znam su bez decka ili devojke..Predjose mnogi 30, a ne udase se i ne ozenise se..Dal smo postavili previse visoke kriterijume u izboru partnera..ili je nestala ljubav, kompromis, postovanje..itd

Људи ће све више схватати да не требају једни другима, а како се дешава све веће и веће сра*е на сваком пољу живота, нико више не верује никоме, и сви су у позицији да се боре практично за неки опстанак..

Љубави никад није ни било, компромис је најглупља ствар, јер ту нико не добије оно што је хтео, а за поштовање не знам, кажу да се поштовање заслужује, ја ипак мислим да се узима, јер овде нико не добија оно што заслужи, већ оно што је способан да узме..
 
Ljudi, sta je ovo, svi su `single`? Mislim, ne bas svi...ali dosta ljudi koje znam su bez decka ili devojke..Predjose mnogi 30, a ne udase se i ne ozenise se..Dal smo postavili previse visoke kriterijume u izboru partnera..ili je nestala ljubav, kompromis, postovanje..itd

Efekti bombardovanja. Stranci su nešto bacali na nas što u nama ubija želju za vezivanjem. U mom gradu bar 70% ljudi je single.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, sta je ovo, svi su `single`? Mislim, ne bas svi...ali dosta ljudi koje znam su bez decka ili devojke..Predjose mnogi 30, a ne udase se i ne ozenise se..Dal smo postavili previse visoke kriterijume u izboru partnera..ili je nestala ljubav, kompromis, postovanje..itd

opametili se

naucile su zene da same rade i da se prehranjuju

mushkarci pizzde

i to je to
 

Back
Top