Лончар: Србија ради на томе да се марихуана скине са листе наркотика

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bravo, morfijuma!
Da li smo došli na isto mada nekonvencionalno rešenje?
Šta bi se desilo kada bi kanabis rastao po livadama?
Verovatno i šta se dešava sa majčinom dušicom, bokvicom, hajdučkom travom, makom?
da fora je jedino u tome što se diže tolika prašina oko nje...evo ja lično znam gomilu domaćih biljaka kojih ima na sve strane,kojima neko ko bi hteo komotno može da se uradi tako da ne zna ni na kojoj je planeti(neću da navodim primere koje su jer možće nekom da padne stvašta napamet a neke od tih biljaka mogu da budu opasne ako se uzme neka jača doza),a niti ih neko aktivno koristi niti je ilegalno da ih neko ima u dvorištu.
 
Kao Bog što nas je dao da to jedno drvo ne diramo, kao što u bajci postoji ta jedna soba u koju ne smemo ući... Možda nas je u nekom trenutku spasila radoznalost, a u nekom drugom koštala...

Što se mene tiče, neka rade šta hoće, neka im svima bude sve kako hoće.
Imala sam prilike, nikad nisam htela i u Božijoj milosti više neće biti prilike jer odavno nisam povodljiva.
Znam samo da su to ljudi koji to isto danas aktivno rade, mlađi od mene, a sad da stanemo uporedo, nakon desetak godina njihove i moje rutine, oni izgledaju kao moji stričevi i očevi.
Ispijeni, umorni, izgubili su duh genija koji im je Bog dao.
I dalje su pametni, ali to loše artikulišu.
Kad se setim da su neki od njih u tu priču ušli jer ih je bilo sramota od svog seljačkog porekla... well... pogrešne vrednosti, pogrešne zvezde vodilje. Šta reći!
 
Poslednja izmena:
Sram te bilo kako lazes/ kad se ide u zatvor zbog droge marihuane onda ti narkomani nece moci da puse na javnim mestima i po kafanama i kaficima. jer ako ih uhvati policija isdu u zatvor. A ako se dozvoli droga marihuana onda ce pusiti i po kaficima i po ulicama i parkovima i onda i ako je zabranjeno kao i kad ih uhvate platice samo kaznu par hiljada dinara a sto znaci da nece ici u zatvor i ZAR TI NE VIDIS TU RALIKU???? VIDIS ALIO NAMERNO PROPAGIRAS ZLO ZATO SI I TI ZLO
Tebi definitivno fali dobar deo dasaka u glqvi. Ovaj it vodni post si napisao kao dete koje pise pismo deda mrazu, nabacao gluposti koje nemaju veze sa zdravim razumom.
A ako sam dobro razumeo hoce da dekriminilizuju a ne da dozvole da kupujes u prodavnici.
 
Tebi definitivno fali dobar deo dasaka u glqvi. Ovaj it vodni post si napisao kao dete koje pise pismo deda mrazu, nabacao gluposti koje nemaju veze sa zdravim razumom.
A ako sam dobro razumeo hoce da dekriminilizuju a ne da dozvole da kupujes u prodavnici.
Da li si ti pusio travu ili nisi? Ako nisi kako znas da lazem?
 
Da li jesam ili nisam nije bitno. Ono sto je bitno je da u svakom post dokazujes koliko nemas pojma o cemu pricas.
Nego jel si ti umocio ili si I dalje nevin?
kakav je ovek koji prica o necemu sta nema poima? A ti pricas o simptomima marihuane na psihu a da nisi nikad pusio . Znaci ovde si samo da napadas ljude koji se bore za slobodu i za prave vrednosti . Ti si neko ko zeli zlo, zeli da se legalizuju narkotici da unistavaju ljude. Promovises vakcine da svi prime pa da svi pomru za koju godinu. Zelis da deca u osnovnoj skoli uce da je homoseksualizam nesto predivno i seks u zadnjicu je nesto prelepo, zelis Srbiju u NATO, zelis da se antihrist sto pre zacari, a kasnije verovatno i sam znas da satanisti nece stati sa zlom vec ce terati da se legalizuje i pedofilija i na kraju i prinosenje ljudi i devojaka kao krvne zrtve satani itd itd. Eto ko si ti i za sta se zalazes.
 
Kao i obicno, postavljac svoj uvodni post najavljuje u stilu pesme "Prijatelju, kocnice ti ne rade bas sve..."
Ovde nije rec o teoriji zavere, vec se razmatra uvodjenje primene kanabisa i njegovih derivata u strogo omedjene medicinske svrhe,
nikako cak ni za licno uzivanje, kako je on blagoizvoleo istumaciti, mozda po nekom svom afitinetu ili (ne)skrivenoj zelji...
U to ime tema ce se lepo zakljucati, dok ne stigne Bozic Bata direktno sa Jamajke i ne uruci pokloncice svima - sve u pratnji Hajle Selasija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top