ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

Pa ne mogu sa razlogom. Ljudima za rodjenje i normalan rast trebaju dva roditelja, muskarac i zena. Neke vrste mogu takoreci da se kloniraju, ali njima ne trebaju tako kompleksni uslovi kao coveku. Psihopate i ubice bi trebale biti u zatvoru, zar ne?
Bitno je kako će se brinuti za to dijete i kakvu će budućnost to dijete imati, mnogi se mogu daleko bolje brinuti nego biološki roditelji ostalo su gluposti. Imas koliko hoćeš roditelja koji popiju platu a imaju petoro djece i nikom to ne smeta ili nemaju nikakvih primanja a imaju djecu.
 
aha.....lepo "skrojeno"...........znaci, SVI KOJI NE TOLERISU OVE DEFORMACIJE SU FASISTI..........
ali NO PASARAN............vec smo se naucili na " podmetacinu". POLITICKA DEFORMACIJA NEMA VEZE SA POREMECENOM PSIHOM .

Vidi ovako...
Primati su poligamna biseksualna bića ali je crkva uvela monogamiju i zabranila uživanje na sve dostupne načine.

Ja još nisam dobio odgovor na e-mail od SPC-a zašto je Tvorac stavio nervne završetke muškarcu pozadi...

Devijacija je kad ne źeliš suprotan pol zbog poroda pa bio lgbt bio hetero.
 
Kakve djece nesto si ti tu pobrkao nemoj puno razmišljati nije to za tebe. Ako se ljudi primjerno ponašaju idu na posao zarađuju gledaj svoja posla i pusti ih da žive, puno homoseksualaca su daleko bolji roditelji od ovih naših koji popiju platu ili maltretiraju ženu ili djecu.
Uopste ne diskutujem o njima. Homoseksualaca ima ovakvih i onakvih kao i svih drugih ljudi. Cinjenica je da to nije prirodno i da to nije u najboljem interesu dece da budu u nekoj nenormalnoj situaciji. Ta deca ce imati pakao od zivota, zasto bi homoseksualci svoj pakao sirili dalje i da bi manje bolelo ubedjivali sav svet da je to normalno. Dolazi do relativizacije svega i kolektivnog ludila. Meni je mnogo zao sto se vi lose osecate, ali morate u sebi da nadjete snagu da to prihvatite i volite sebe tako nenormalne. Svi smo na neki nacin nenormalni i ja imam nenormalnost koju nosim svuda sa sobom, ali ne idem okolo i zagovaram da je to bas super i tako svi treba da imaju auto imunu bolest. Meni moja nenormalnost stavlja ogromna ogranicenja, pa tako i vama vasa... nema prevare.
 
Uopste ne diskutujem o njima. Homoseksualaca ima ovakvih i onakvih kao i svih drugih ljudi. Cinjenica je da to nije prirodno i da to nije u najboljem interesu dece da budu u nekoj nenormalnoj situaciji. Ta deca ce imati pakao od zivota, zasto bi homoseksualci svoj pakao sirili dalje i da bi manje bolelo ubedjivali sav svet da je to normalno. Dolazi do relativizacije svega i kolektivnog ludila. Meni je mnogo zao sto se vi lose osecate, ali morate u sebi da nadjete snagu da to prihvatite i volite sebe tako nenormalne. Svi smo na neki nacin nenormalni i ja imam nenormalnost koju nosim svuda sa sobom, ali ne idem okolo i zagovaram da je to bas super i tako svi treba da imaju auto imunu bolest. Meni moja nenormalnost stavlja ogromna ogranicenja, pa tako i vama vasa... nema prevare.
Pakao samo prave drugi koji to smatraju nenormalno da nije tih drugih nikakav problem
 
Zasto se zoves žeženi:hahaha: sad mi je sve jasno.

200.webp
 
Nije istina! Nemoj da lazes.
Ne mozes na silu i zastrasivanjem da ucinis da se nesto prihvati kao normalno kad ocigledno to nije. To je neki oblik ludila
Niko ne koristi silu kakva sila i zastrašivanje upravo je obrnuto. Nisu homoseksualaci došli i zapalili lutke i ne gadjaju homoseksualaci kamenjem hetero parove, pogledaj koliko zla su im vjerske zajednice napravile,
 
Homokseksualizam nije normalan, zar ne? Desava se, ali nije normalno, a pogotovo nije normalno da dva muskarca rode dete... cela stvar je potpuno nenormalna i sta se sada tu zgrazavate???
Згражавамо се позивањем на СПАЉИВАЊЕ људи због сексуалног опредељења.
У Античком свету, у Риму и Грчкој, људе нису спаљивали због хомсексуализма, а треба сад, у 21-ом веку?
 
Pa ne mogu sa razlogom. Ljudima za rodjenje i normalan rast trebaju dva roditelja, muskarac i zena. Neke vrste mogu takoreci da se kloniraju, ali njima ne trebaju tako kompleksni uslovi kao coveku. Psihopate i ubice bi trebale biti u zatvoru, zar ne?
Uopste ne diskutujem o njima. Homoseksualaca ima ovakvih i onakvih kao i svih drugih ljudi. Cinjenica je da to nije prirodno i da to nije u najboljem interesu dece da budu u nekoj nenormalnoj situaciji. Ta deca ce imati pakao od zivota, zasto bi homoseksualci svoj pakao sirili dalje i da bi manje bolelo ubedjivali sav svet da je to normalno.
nisam za to da homoseksualci usvajaju decu,ali ovaj slucaj me naterao na razmisljanje
https://www.telegraf.rs/zivot-i-sti...og-momenta-sam-znao-da-ce-ona-biti-moja-cerka
 
ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

Није тајна да се бројни Хрвати противе експерименталној одлуци да се истополним паровима дозволи удомљавање туђе деце и да је таква одлука донете резрефрендумске већине, али Имотски перформанс шокирао је регион.

Pogledajte prilog 654420

17:55 24.02.2020.

У недељу је у Имотском одржана традиционална Бакова поворка, дан када се Имоћани маскирају и шетају градом, а током те церемоније догодио се скандал – запаљена је фигура која симболизује геј пар са дететом, на чијем челу је била петокрака.

Традиција организованихсвечаности у Имотском дуга је 150 година, с Баковом поворком као централном манифестацијом, која је продефиловала улицама овог градића у недељу послеподне. Ипак, овогодишњу свечаност обележио контраверзни перформанс.

Наиме, Имоћани су за карневалску фигуру коју су на крају и спалили одабрали двојицу хомосексуалаца са усвојеним дететом које је имало комуниситчку петокраку на челу.

Рекли су, „свиђало се то некоме или не, ово је за нас ненормално, али свако има право да буде шта хоће“, преноси хрватски портал Слободна Далмација.

Слободна Далмација је за коментар упитала председника КД „Бакове свечаности“ Миливоја Ђуку: „Остали смо конзервативни, држимо се традиције. Дај дите матери, како би се рекло. Мислимо да је то исправно,“ казао је Ђука.

На које све начине НВО сектор учи мигранте да лажу како су им куће спаљене у Сирији, да одглуме приче о убијеним члановима породице како би лакше дошли до азила, можете видети у следећем снимку:











Линк https://srbin.info/drustvo/lomaca-sokirala-region-hrvati-spalili-gej-par-sa-usvojenim-detetom/
Manite se tih bombastih naslova u prvi mah mi je palo napamet su su neki manijaci zaista spalili zive ljude.
 
Згражавамо се позивањем на СПАЉИВАЊЕ људи због сексуалног опредељења.
У Античком свету, у Риму и Грчкој, људе нису спаљивали због хомсексуализма, а треба сад, у 21-ом веку?
Pa to samo govori sve o nama.
 
Niko ne koristi silu kakva sila i zastrašivanje upravo je obrnuto. Nisu homoseksualaci došli i zapalili lutke i ne gadjaju homoseksualaci kamenjem hetero parove, pogledaj koliko zla su im vjerske zajednice napravile,
Pa nisam bas pala sa Marsa ovde medju vas. Znas i ti dobro sta se radi! Nevladine organizacije i ko zna kakve sve grupe finansiraju politicare i sindikate. Preko novca se prodanim dusama potura ta uzasna prica i niko nista ne preduzima jer misli da su to neki pajaci, da je neozbiljno... kao nece nista boleti, a oni ce otici sa porodicom negde na letovanje prvom klasom mozda. Krajnje je vreme da vam se pokaze da vise ne mozete da se igrate sa osnovnim vrednostima na kojima pociva nasa civilizacija. Podrzavam ove ljude koji su poslali poruku i zao mi je sto Srbi cute i trpe.
 
nisam za to da homoseksualci usvajaju decu,ali ovaj slucaj me naterao na razmisljanje
https://www.telegraf.rs/zivot-i-sti...og-momenta-sam-znao-da-ce-ona-biti-moja-cerka
nisam za to da homoseksualci usvajaju decu,ali ovaj slucaj me naterao na razmisljanje
https://www.telegraf.rs/zivot-i-sti...og-momenta-sam-znao-da-ce-ona-biti-moja-cerka
Moja drugarica nema dece, ali ima kuce.... Moja poznanica ima dvoje dece mojih godina i nijednog unuka... svi imaju kuce i mace. Neka si i ti homoseksualci nabave kucne ljubimce.
 
Moja drugarica nema dece, ali ima kuce.... Moja poznanica ima dvoje dece mojih godina i nijednog unuka... svi imaju kuce i mace. Neka si i ti homoseksualci nabave kucne ljubimce.
ovo iz tebe progovara duh tvojih predaka iz srednjeg veka,koji su spaljivali na lomaci svakoga ko je bio drugaciji od njih.Uzmi za primer ovaj konkretan slucaj,ni jedan jedini par koji se javio za usvajanje nije hteo bolesnu devojcicu,ovaj homoseskualac je bez dvoumljenja uzeo i pruzio joj ljubav koju niko nije hteo.Naklon do poda ovom coveku i njegovoj humanosti.Tebi bi bilo normalno da ova devojcica ostane zakljucana u nekom domu daleko od tvojih ociju, da ti ne kvari prizor kada je usvojitelj homoseksualac dovede na decije igraliste ispred tvoje kuce
 
Ne znam zasto je ovo bilo koga sokiralo, potpuno je normalno da se u zemlji gde postoji jak klerofasisticki narativ ovo desava. Kapiram da je i vecinski deo Srba, saglasan sa ovim cinom, mozda i prvi put neironicno izustio "bravo komsije", jer oko pitanja homoseksualizma smo slozni sa bracom Rvatima
 
ovo iz tebe progovara duh tvojih predaka iz srednjeg veka,koji su spaljivali na lomaci svakoga ko je bio drugaciji od njih.Uzmi za primer ovaj konkretan slucaj,ni jedan jedini par koji se javio za usvajanje nije hteo bolesnu devojcicu,ovaj homoseskualac je bez dvoumljenja uzeo i pruzio joj ljubav koju niko nije hteo.Naklon do poda ovom coveku i njegovoj humanosti.Tebi bi bilo normalno da ova devojcica ostane zakljucana u nekom domu daleko od tvojih ociju, da ti ne kvari prizor kada je usvojitelj homoseksualac dovede na decije igraliste ispred tvoje kuce
Ma ne... prekini sa tim manipulacijama. Znam sta sam rekla, a pretke postujem i pogotove te stare. Znam neke homoseksualce i njihove zivotne stilove i kako je sa njihovom decom. Sve u svemu, jadna deca!!! Isto tako i deca razvedenih roditelja... uzas i katastrofa! Razvedeni par lutaka su isto trebali na lomacu.
 
Ma ne... prekini sa tim manipulacijama. Znam sta sam rekla, a pretke postujem i pogotove te stare. Znam neke homoseksualce i njihove zivotne stilove i kako je sa njihovom decom. Sve u svemu, jadna deca!!! Isto tako i deca razvedenih roditelja... uzas i katastrofa! Razvedeni par lutaka su isto trebali na lomacu.
pa pazi,ja poznajem dete najnormalnih roditelja koje je postalo ubica,sta zelis da kazes ?Pun zatvor u Nisu Zabeli Nova Skela,ljudi ubice odrasli u porodici sa ocem i majkom.To sto ce neko imati dva bioloska roditeljau zajednici nije garant da ce izrasti u pravog coveka,kao sto nije pravilo da ce dete alkoholicara ili losih roditelja po pravilu postati olos.Hocu da ti skrenem paznju da ne treba u startu biti iskljuciv ,i ne dati nekome sansu na osnovu stereotipa
 
pa pazi,ja poznajem dete najnormalnih roditelja koje je postalo ubica,sta zelis da kazes ?Pun zatvor u Nisu Zabeli Nova Skela,ljudi ubice odrasli u porodici sa ocem i majkom.To sto ce neko imati dva bioloska roditeljau zajednici nije garant da ce izrasti u pravog coveka,kao sto nije pravilo da ce dete alkoholicara ili losih roditelja po pravilu postati olos.Hocu da ti skrenem paznju da ne treba u startu biti iskljuciv ,i ne dati nekome sansu na osnovu stereotipa
Znam dobro i volim takodje jednog homoseksualca. On je veoma ugledan, pametan i sposoban... nema sta nije u stanju da uradi... osim da ima bebu i sa dobrim razlogom! Totalno je emotivno nespreman. Po njihovom shvatanju deca su bas na nivou kucnog ljubimca. A zasto ti ne podrzavas usvajanje dece od strane homoseksualaca? Tako si poceo bajo, a sada sve vreme kroz tazne strategije ubedjujes da treba. Malo je to kontradiktorno ili je to samo naucena strategija.
 

Back
Top