ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

JutarnjList
PRETRAŽI

Submit
BURA REAKCIJA
KARNEVAL MRŽNJE U IMOTSKOM Spalitelju lutke gay udomitelja tri kaznene prijave, ali DORH još ne zna hoće li protiv njega išta poduzeti
uuu.jpg

Organizator imotskog karnevala Milivoj Đuka na Facebook profilu ima fotografiju na kojoj pozira uz kukasti križ (lijevo)

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrv...-hoce-li-protiv-njega-ista-poduzeti/10013443/

aha.....lepo "skrojeno"...........znaci, SVI KOJI NE TOLERISU OVE DEFORMACIJE SU FASISTI..........
ali NO PASARAN............vec smo se naucili na " podmetacinu". POLITICKA DEFORMACIJA NEMA VEZE SA POREMECENOM PSIHOM .
 
Ovaj Đuka treba da ode koji dan u tvorza, da se tušira malo, pa da mu ispadne sapun.

Izašao bi napolje sa modernijim pogledima na svet.
A kada su ti učesnici foruma pisali da ima nešto bolesno u toj državi ti si želeo da se s njima bratimiš , eto ti idi sad bratimi se sa Imočanima.
 
A kada su ti učesnici foruma pisali da ima nešto bolesno u toj državi ti si želeo da se s njima bratimiš , eto ti idi sad bratimi se sa Imočanima.
Pa Imotsko nije država... ne možeš reći da su svi Srbi rasisti jer je tamo neki skinheds/debil u Raškoj ubio nekog cigančića na autobuskoj stanici. To ti je zakon velikih brojeva, 4% ljudi su kreteni, i tih 4% popunjavaju 90% crne hronike u svakoj zemlji... tako isto i ova budalina u Imotskom.
 
Vala neće ova tema preterano zaživeti. Ne vole Hrvate ali ni gejeve. Ne znaju šta da pišu.
Ne znamo šta da pišemo?

Meni je već dosadno da ponavljam da su hrvati puni entuzijazma kad udaraju na slabije i nezaštićene.

Ali treba imati na umu da se Imotski po civilizacijskoj zaostalosti može meriti samo sa najzabitijim arnautskim sredinama.

Tamo je najpopularnija ustaška HSP a jedan od najpoznatijih vlaja iz Imotskog u hrvatskoj je kralj smeća i nečuveni moron Žužul koji prodaje svoje jezive udžbenike po Srbiji bez problema.

Kult mrže usađen u hrvate obiće se na kraju o glavu njima samima.
 
Pa Imotsko nije država... ne možeš reći da su svi Srbi rasisti jer je tamo neki skinheds/debil u Raškoj ubio nekog cigančića na autobuskoj stanici. To ti je zakon velikih brojeva, 4% ljudi su kreteni, i tih 4% popunjavaju 90% crne hronike u svakoj zemlji... tako isto i ova budalina u Imotskom.
Mani se tog racionalisanja , taj ustašonazor je ugrađen kao kulturni obrazac , preovlađujuće političko biće u istih a ovi incidenti su neizbežno ispoljavanje , znači ne pojedinačni čin . A da, ima jako finih ljudi i tamo, to stoji.
Žao mi je što onu raspravu na onoj temi nismo nastavili , usled moderatorske brutalnosti ostala je bez poente, ova tema mi je dosadna, ništa novo i neuobičajeno.
 
Mani se tog racionalisanja , taj ustašonazor je ugrađen kao kulturni obrazac , preovlađujuće političko biće u istih a ovi incidenti su neizbežno ispoljavanje , znači ne pojedinačni čin . A da, ima jako finih ljudi i tamo, to stoji.
Žao mi je što onu raspravu na onoj temi nismo nastavili , usled moderatorske brutalnosti ostala je bez poente, ova tema mi je dosadna, ništa novo i neuobičajeno.
Ne znam, moja iskustva su upravo obrnuta, mislim da i kod njih i kod nas preovlađuju suštinski dobri ljudi, a da i tamo i ovde kada se govori o onoj DRUGOJ strani, i to naročito u javnim medijima i žutim novinama, u fokus stave ovih 4% idiota koje sam pomenuo. Oni o Šešelju, a mi o Tompsonu, i na kraju ispadne da su "svi oni Šešelji" i "svi oni Tompsoni", a istina je zapravo da su takve budaletine čist izuzetak.
 
ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

Није тајна да се бројни Хрвати противе експерименталној одлуци да се истополним паровима дозволи удомљавање туђе деце и да је таква одлука донете резрефрендумске већине, али Имотски перформанс шокирао је регион.

Pogledajte prilog 654420

17:55 24.02.2020.

У недељу је у Имотском одржана традиционална Бакова поворка, дан када се Имоћани маскирају и шетају градом, а током те церемоније догодио се скандал – запаљена је фигура која симболизује геј пар са дететом, на чијем челу је била петокрака.

Традиција организованихсвечаности у Имотском дуга је 150 година, с Баковом поворком као централном манифестацијом, која је продефиловала улицама овог градића у недељу послеподне. Ипак, овогодишњу свечаност обележио контраверзни перформанс.

Наиме, Имоћани су за карневалску фигуру коју су на крају и спалили одабрали двојицу хомосексуалаца са усвојеним дететом које је имало комуниситчку петокраку на челу.

Рекли су, „свиђало се то некоме или не, ово је за нас ненормално, али свако има право да буде шта хоће“, преноси хрватски портал Слободна Далмација.

Слободна Далмација је за коментар упитала председника КД „Бакове свечаности“ Миливоја Ђуку: „Остали смо конзервативни, држимо се традиције. Дај дите матери, како би се рекло. Мислимо да је то исправно,“ казао је Ђука.

На које све начине НВО сектор учи мигранте да лажу како су им куће спаљене у Сирији, да одглуме приче о убијеним члановима породице како би лакше дошли до азила, можете видети у следећем снимку:











Линк https://srbin.info/drustvo/lomaca-sokirala-region-hrvati-spalili-gej-par-sa-usvojenim-detetom/

...

Imotski...

Grad mercedesa i ustasa...
 
ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

Није тајна да се бројни Хрвати противе експерименталној одлуци да се истополним паровима дозволи удомљавање туђе деце и да је таква одлука донете резрефрендумске већине, али Имотски перформанс шокирао је регион.

Pogledajte prilog 654420

17:55 24.02.2020.

У недељу је у Имотском одржана традиционална Бакова поворка, дан када се Имоћани маскирају и шетају градом, а током те церемоније догодио се скандал – запаљена је фигура која симболизује геј пар са дететом, на чијем челу је била петокрака.

Традиција организованихсвечаности у Имотском дуга је 150 година, с Баковом поворком као централном манифестацијом, која је продефиловала улицама овог градића у недељу послеподне. Ипак, овогодишњу свечаност обележио контраверзни перформанс.

Наиме, Имоћани су за карневалску фигуру коју су на крају и спалили одабрали двојицу хомосексуалаца са усвојеним дететом које је имало комуниситчку петокраку на челу.

Рекли су, „свиђало се то некоме или не, ово је за нас ненормално, али свако има право да буде шта хоће“, преноси хрватски портал Слободна Далмација.

Слободна Далмација је за коментар упитала председника КД „Бакове свечаности“ Миливоја Ђуку: „Остали смо конзервативни, држимо се традиције. Дај дите матери, како би се рекло. Мислимо да је то исправно,“ казао је Ђука.

На које све начине НВО сектор учи мигранте да лажу како су им куће спаљене у Сирији, да одглуме приче о убијеним члановима породице како би лакше дошли до азила, можете видети у следећем снимку:











Линк https://srbin.info/drustvo/lomaca-sokirala-region-hrvati-spalili-gej-par-sa-usvojenim-detetom/
Ja kazem da su oni primitivno divljacko pleme blisko siptarima. Ja zamisljam hrvata kao ono kada su pre 400 godina dovlacili crnce u SAD a obuku ih u odelo, pa ih prikazuju.. a ovi ne znaju ni kasiku da drze.
 
1582625950600.png



Rasni zakon

Viktor Ivančić07/02/2020

1582625994100.png


‘Jeste li moga klijenta osudili zato što je Kinez ili zato što je ustaša?’

To je pitanje pomalo kreštavim glasom postavio nadobudni splitski odvjetnik B. I. čim je zakoračio u kancelariju voditelja imotske podružnice Prekršajnog suda Makarska; odlučio je, bez osobita temelja, nastupiti samouvjereno i prodorno, kada ga je već zapala sudbina da po službenoj dužnosti zastupa Sze Yat Lunga, 44-godišnjaka kineske nacionalnosti.

Dan ranije – baš kada je hrvatski premijer zajedno s drugim liderima slobodnoga i demokratskog svijeta posjetio Auschwitz, držeći se svečarski pokunjeno – mediji su objavili egzotičnu vijest: rečenoga Sze Yat Lunga uhapsila je policija jer je u kafiću na benzinskoj stanici u Grubinama, u općini Podbablje nedaleko Imotskog, za vrijeme televizijskog prijenosa utakmice hrvatske rukometne reprezentacije pjevao ustaške pjesme.

‘Radilo se o pjesmama s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost’, saopćili su iz Policijske uprave splitsko-dalmatinske. Protiv Sze Yat Lunga je stoga podnesen optužni prijedlog zbog narušavanja javnog reda i mira, a budući da optuženik ima privremeni boravak u Republici Hrvatskoj, policija je povela i hitan postupak sukladno Zakonu o strancima, te raspjevanom Kinezu izrekla kaznu izgona iz zemlje i zabrane povratka u istu u roku od tri mjeseca. Kazna još nije pravomoćna, što je i nagnalo splitskog odvjetnika da potegne do Imotskog i pokuša je oboriti.

Oštrini sankcije zacijelo je pridonijela činjenica da je Sze Yat Lung, po pitanju remećenja javnog reda i mira, recidivist: u februaru prošle godine hapšen je jer je, također nekim sportskim povodom, također ispred nekog ugostiteljskog objekta, salutirao uzdignutom desnicom i uzvikivao ustaški poklič ‘Za dom spremni’, na radost okupljene dječice.

Tada je novinarki Slobodne Dalmacije podrobno objašnjavao kako obožava ustaše i ustašku ideologiju, kako je zbog toga i došao u Hrvatsku gdje se osjeća fenomenalno, kako je ponosni desničar i neonacist, kako Srbe mrzi iz petnih žila, kako su Srbi gori od okupatora iz Pekinga, kako u Hong Kongu – odakle potječe i gdje boravi kada nije u Imotskom – redovito odlazi na utakmice kada nastupaju hrvatski sportaši i s tribina viče ‘Ubi Srbina!’, uopće, kako ga u postupku profiliranja u tipično hrvatskog ustašofila i tipično hrvatskog imbecila nije nimalo omelo kinesko nacionalno podrijetlo.

Suočen s činjenicom da voditelj podružnice Prekršajnog suda zbunjeno šuti i blijedo ga gleda, advokat B. I. odlučio je ponoviti pitanje:

‘Jeste li dakle moga klijenta prognali iz Hrvatske zato što je Kinez ili zato što je ustaša?’

‘O čemu vi pričate, kolega?’ napokon je progovorio sudac. ‘Vaš je klijent kažnjen jer je na javnome mjestu pjevao ustaške pjesme, a to su pjesme – samo malo da vidim, tu piše, e da – ‘s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju i netrpeljivost’.’

‘Pa zašto onda ni jednom Hrvatu što je pjevao pjesme ‘s neprihvatljivim porukama i sadržajem koje izazivaju mržnju’, a pjevale su ih tisuće u tisućama raznih prilika, nikada nije usfalila ni dlaka s glave, a kamoli da bi bio izgnan iz Hrvatske?’ zajapurio se odvjetnik.

‘Zašto to mene pitate, kolega? Ja samo vodim ispostavu Prekršajnog suda u ovoj vukojebini. Što vi od mene hoćete?’

‘Hoću odgovor na jednostavno pitanje: zašto je zbog veličanja ustaštva u Hrvatskoj dosad najebao samo jedan Kinez, ako među Hrvatima ustaša ima ko Kineza? Ispada da je Hrvatska jedinstvena po tome što u sudskom progonu pobornika rasne teorije primjenjuje rasne zakone. Ispada da se ustaštvo čuva kao zaštićeno nacionalno dobro kojim se nekažnjeno smiju služiti isključivo Hrvati, dok je strogo zabranjeno da ga propagiraju pripadnici drugih nacionalnosti. Kakav je to odnos prema drugima i drugačijima?’

‘Kolega!’ bijesno je frknuo sudac. ‘Vaš je branjenik kažnjen jer je kršio zakon. Širenje fašističke propagande je zakonom zabranjeno. Znači, pišite žalbu i nemojte me zajebavati! Trebam li vas podsjećati da su antifašističke vrijednosti zapisane u Ustavu ove zemlje?’

‘Oprostite, ali ako ste odlučili svoju privrženost antifašizmu dokazivati na jednom Kinezu, zar to nije napadno rasistički? Ili, da budem precizniji, napadno ustaški?’

‘Što je ustaško u kažnjavanju nekoga tko pjeva ustaške pjesme?!’

‘Pa to što ga kažnjavate samo zato što je Kinez.’

‘Insinuirate, kolega!’ zagrmio je sudac. ‘Grubo insinuirate! Da je vaš klijent samo Kinez, a ne i netko tko na javnim mjestima podiže desnicu i viče ‘Za dom spremni’, mi ga sigurno ne bismo prognali iz zemlje. Mi nemamo ništa protiv Kineza! Izrekli smo mu kaznu izgona zato što je ustaša!’

‘A zašto onda istom kaznom ne udarite i na ustaše koji su Hrvati?’ lukavo je zakreštao advokat. ‘Zašto kaznu izgona ne izreknete Thompsonu, koji počinje svoje koncerte ustaškim pozdravom, a tisuće u publici mu odzdravljaju? Zašto ne prognate iz Hrvatske Božidara Alića, koji vlastito dijete vježba da uzvikuje ‘Za dom spremni’ i onda tu snimku širi po društvenim mrežama? Zašto izgonom ne kaznite predsjednicu Republike koja…’

‘Dobro, pa ne možemo Hrvate osuđivati na izgon iz Hrvatske’, pobunio se sudac. ‘To bi bilo apsurdno. Oni se ionako masovno iseljavaju. Hoću reći, ne treba im sud da odu odavde. Demografska situacija je katastrofalna.’

‘Znam, ali ovako se pokazuje da je osoba kineske nacionalnosti ne samo idealni, nego i jedini objekt za demonstraciju hrvatskog antifašizma. A to znači da je osnovna odlika hrvatskog antifašizma – rasizam. I da je Zakon o remećenju javnog reda i mira, kada se spusti na nivo prakse, klasičan rasni zakon.’

‘Dajte, kolega!’ opet je planuo sudac. ‘Pa ne možete nas optuživati da smo rasisti zato što osuđujemo ustašu. To je bizarno!’

‘Osuđujete Kineza!’ inzistirao je odvjetnik. ‘Da je ovaj ustaša Hrvat, ne biste ga osudili, to je sasvim jasno. Jedini nepoželjni ustaše u ovoj zemlji su oni s kosim očima. Vidite da se i novine šegače s vašom odlukom.’

‘Boli me kita za žutu štampu!’

‘Eto, imate rasne predrasude i prema medijima.’

‘Dosta, kolega!’ presjekao ga je sudac. ‘Kako ne razumijete da ne možete jedan konkretan predmet na taj način razgraničavati i selektivno promatrati? Ne možete uopće postavljati pitanje je li vaš branjenik kažnjen zato što je Kinez ili zato što je ustaša. Svaki je slučaj jedinstven i cjelovit. Sve se uzima u obzir!’

‘Ako je tako, možemo li zaključiti da je moj klijent po antifašističkoj liniji osuđen kao ustaša, dok je po rasističkoj, preciznije po ustaškoj liniji osuđen kao Kinez? A kad se te dvije linije sjedine, zna se što to znači.’

‘Što to znači?’

‘Znači da ovaj sud, kao slika i prilika ove države i njene službene politike, stoji na kursu antifašističkog ustaštva. Odnosno ustaškog antifašizma, kako vam je draže.’

‘To su fiškalski trikovi, kolega! Jeftine dosjetke. Hajdete vi lijepo pisat žalbu, a mene prestanite zajebavati. Imam posla.’

‘Jeste li razmišljali što će biti s mojim klijentom kada napusti Hrvatsku?’ vadio je zadnje karte iz rukava odvjetnik. ‘Vaša bi mu odluka mogla doći glave. Nadam se da vas ne moram podsjećati što radi komunistička Kina takvima kao što je on.’

‘Eto, konačno ste iznijeli jedan razuman argument…’ zamislio se sudac, djelujući iskreno zabrinuto.

‘Trebamo li uvjerenoga hrvatskog ustašu, makar bio kineskog podrijetla, bacati u ralje velikosrpskog režima u Pekingu?’ hvatao se za slamku advokat.

‘Pa što da radim s tim ustašom?’

‘Možete li ga izgnati negdje, a da ne napušta Hrvatsku?’

‘Na primjer gdje?’

‘Na primjer u Jasenovac.

Novosti, 01.02.2020.

Peščanik.net, 07.02.2020.
 
Homokseksualizam nije normalan, zar ne? Desava se, ali nije normalno, a pogotovo nije normalno da dva muskarca rode dete... cela stvar je potpuno nenormalna i sta se sada tu zgrazavate???
Pa ne volim ni ja kojesta, ali zasto bih ubijala te koje ne volim i zasto smatras da je normalno da
decu rodjenu recimo u incestu ili usvojenu od nekih drugih ljudi smatras divljaci za odstrel.
Ko si ti da sudis o drugima i da odlucujujes o njihovim zivotima i smrti?
 
1582626130800.png



Rijeka odbila sufinancirati ustaški dernek na Bleiburgu

1582626168700.png


August 3, 2019

Vice Vukojević, Vladimir Šeks i Bože Vukušić u ime Počasnog bleiburškog voda (PBV) obratili su se riječkom gradonačelniku Vojku Obersnelu za financijsku pomoć oko pokrivanja povećanog troška središnje komemoracije u povodu 74. obljetnice bleiburške tragedije, a koja je održana 18. svibnja 2019. godine. I dobili su odbijenicu, ali i besplatan sat o povijesnim činjenicama.


– Pored uobičajenih troškova, ove godine smo bili suočeni sa znatno povećanim izdacima za pripremu komemoracije. Naime, na zahtjev austrijskih vlasti trebali smo dodatno urediti prostor na Bleiburškom polju za potrebe smještaja djelatnika austrijske hitne liječničke službe (Crveni križ), pripadnika austrijskog redarstva i sanitarnog čvora za hodočasnike.


Također na zahtjev austrijskih vlasti, bili smo obvezni angažirati dvostruko veći broj zaštitara i redara, kao i djelatnika Crvenog križa, napisali su Vukojević, Šeks i Vukušić. Obersnel im je i odgovorio:


»Grad Rijeka ne može udovoljiti vašem zahtjevu jer u proračunu nemamo predviđena sredstva za bleiburšku komemoraciju. Nismo nikada niti imali. Grad Rijeka je u okviru obilježavanja povijesnih datuma uključen u proslave Dana oslobođenja Rijeke i Dana antifašizma.


Porast troškova organizacije koji ste pretrpjeli rezultat je loše organizacije ovog skupa u prijašnjim godinama kada ste se bavili kvalitetnim upriličenjem nereda i sramotili Hrvatsku pred očima stranih medija i javnosti.


Vaše je skupove i tada, a i sada, nemoguće tolerirati i mislim da su austrijske vlasti bile strpljivije no što bi itko očekivao. Suštinski, i bez pretjeranih filozofiranja, želim vas podsjetiti da su u Drugom svjetskom ratu pobijedile antifašističke savezničke sile i da je na temeljima te pobjede stasala suvremena Europa u kojoj danas živimo.


Ustaška obilježja kojima se ponosite i koja ste rehabilitirali, simbol su najmračnijeg razdoblja u povijesti naše zemlje. Hrvatska je u Drugom svjetskom ratu bila na pobjedničkoj strani i razvijala se kao antifašistička zemlja, pojašnjava Obersnel i dodaje:


»Suvremenu i samostalnu Hrvatsku u kojoj živimo, vi neprekidno ponižavate i povezujete s kvislinškom tvorevinom NDH, tvrdeći da je želja za samostalnošću Hrvatske bila izražena još kroz Nezavisnu državu Hrvatsku. Nije! Kroz tu je državu bila izražena želja dijabolične skupine ljudi, koju su podupirale fašističke sile Osovine, za etnički čistom državom u kojoj se s tim ciljem provode rasni zakoni, porobljuju i ubijaju svi koji su različiti.


Simboliku te sramotne države promovirate na službenim stranicama vaše udruge, dok istovremeno, pritisnuti austrijskim vlastima pred javnošću i medijima cvilite i pozivate svoje problematične prijatelje da na Bleiburg ne donose ustaška obilježja.


Simbolički, i pred očima europske javnosti, baveći se vama, Austrija dovodi našu zemlju u red i ja se osobno sramim što se uopće nalazimo u takvoj situaciji. Grad Rijeka ne može financirati sramoćenje Hrvatske jer Rijeka voli Hrvatsku, zaključio je riječki gradonačelnik Vojko Obersnel, piše Novi list.
 

Back
Top