Quantcast

ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

електрика

Zaslužan član
Poruka
112.244
Ali smo sada svi culi.

Чула сам ја и раније да мрзе Мартину Млинаревић Сопту која је исто спаљена, мислим - њена лутка. Само треба знати читати.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Posto vidim da imas lose iskustvo sa majkom trebao bi da probas da shvatis da je neko imao drugacije iskustvo. Izgleda su mnogi homoseksualci imali losa iskustva sa roditeljima povodom roditeljske seksualnosti.

Prosle godine imali smo jedno jako lose iskustvo sa vodicem u muzeju buba (insekata). Imali smo vodica koji je bio ocigledno homoseksualac i roditelji su cim je poceo da pokazuje znakove nenormalnosti poceli da napustaju turu i posto je on jel da osetljiv na to poceo je da se ponasa sve vise ludo i ubacuje detalje svog licnog zivota i cela stvar je bila kao vapaj upomoc. Na kraju je uradio najodvratnije stvari i ispricao odvratnu pricu i posle toga moja dva deteta su pocela da ne podnose homoseksualce i naucili su i da prepoznaju kad je neko homo jer su alergicni na njih. Sablaznio ih je, sa svojom ludom histerijom. Kuce i mace i bozija pomoc!
ovo je sa tvoje strane izuzetno drsko i bezobrezno.Mozda ja mogu da zakljucim da imas izuzetno losa uksustva sa homoseksulacima jer su ti ujaka koji ima fetis na male kucice navatali da se prasi u WC-u na zeleznickoj stanici.Lepo sam ti naglasio da to sto je neko hetero ne znaci da ce biti dobar roditelj.U prilog tome sam ti naveo konkretne primere da u istocnoj Srbiji nije nista neobicno da majke sutnu decu i preudaju se.Toliko o emotivnoj zrelosti koju si spomenula.Sada mi pricas o nekom vodicu i kako takvi su homitji? Pa vidi lutko, i Alan Turing jedan od najvecih genija 20 veka je bio homo.Koliko ti vidis homitja koji su javno devijantni, daleko vise ih vodi skriven zivot i ponasaju se kao hetero
Takodje sam ti naveo da je to tvoje misljenje po ovom pitanju i za mene je ok,nema sta dalje da tupimo,ti imas takav stav i nije na meni da ga menjam,postujem ga.I sta sada ti radis,dosla si do zakljucka da Imam losa iskustva sa mojom majkom?Kakva si ti koza,neverovatno
ae,imas mahanje

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.319
ovo je sa tvoje strane izuzetno drsko i bezobrezno.Mozda ja mogu da zakljucim da imas izuzetno losa uksustva sa homoseksulacima jer su ti ujaka koji ima fetis na male kucice navatali da se prasi u WC-u na zeleznickoj stanici.Lepo sam ti naglasio da to sto je neko hetero ne znaci da ce biti dobar roditelj.U prilog tome sam ti naveo konkretne primere da u istocnoj Srbiji nije nista neobicno da majke sutnu decu i preudaju se.Toliko o emotivnoj zrelosti koju si spomenula.Sada mi pricas o nekom vodicu i kako takvi su homitji? Pa vidi lutko, i Alan Turing jedan od najvecih genija 20 veka je bio homo.Koliko ti vidis homitja koji su javno devijantni, daleko vise ih vodi skriven zivot i ponasaju se kao hetero
Takodje sam ti naveo da je to tvoje misljenje po ovom pitanju i za mene je ok,nema sta dalje da tupimo,ti imas takav stav i nije na meni da ga menjam,postujem ga.I sta sada ti radis,dosla si do zakljucka da Imam losa iskustva sa mojom majkom?Kakva si ti koza,neverovatno
ae,imas mahanje
Pa i ti i onaj vodic kukate na mame koje su promiskuitetne i neodgovorne lutalice. Meni to u zivotu nije palo na pamet, ali ti tvrdis da je to normalno?!?!

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Pa i ti i onaj vodic kukate na mame koje su promiskuitetne i neodgovorne lutalice. Meni to u zivotu nije palo na pamet, ali ti tvrdis da je to normalno?!?!
do kraja cu da steknem utisak da nisi prosecno intelignta.
Kazes da homo nisu emotivno zreli,navedem ti primer da po istocnoj Srbiji (vecinom) a i u drugim regiama zene (hetero) znaju da ostave decu i zaborave na njih,izrode novu a prethodna kao da nisu ni postojala.Znaci,ne radi se o zenama u globalu,nego da hetero zene takodje mogu da imaju psiholoskih problema cim im nedostaje majcinski instinkt.Ne mozes lepiti etiketu i generalizovati homitje kao nezrele dok je i kod hetero jedinki problema koliko zelis.Ocevi nemaju emotivnu vezu sa decom,kao i majke.Ja ne tvrdim da je to normalno,samo ne generalizujem kao ti
Poslednji put ti se obracam jer nema smisla.Ti imas tvoje misljenje i to je ok,nije na meni da te ubedjujem u suprotno,samo ti skrecem paznju da ne generalizujes

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Kazes da homo nisu emotivno zreli,navedem ti primer da po istocnoj Srbiji (vecinom) a i u drugim regiama zene (hetero) znaju da ostave decu i zaborave na njih,izrode novu a prethodna kao da nisu ni postojala.Znaci,ne radi se o zenama u globalu,nego da hetero zene takodje mogu da imaju psiholoskih problema cim im nedostaje majcinski instinkt.Ne mozes lepiti etiketu i generalizovati homitje kao nezrele dok je i kod hetero jedinki problema koliko zelis.Ocevi nemaju emotivnu vezu sa decom,kao i majke.Ja ne tvrdim da je to normalno,samo ne generalizujem kao ti
Poslednji put ti se obracam jer nema smisla.Ti imas tvoje misljenje i to je ok,nije na meni da te ubedjujem u suprotno,samo ti skrecem paznju da ne generalizujes
Шта си хтео рећи са овим, да си хомић који је емотивно зрео?

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Шта си хтео рећи са овим, да си хомић који је емотивно зрео?
da sam cekao koji ce majmun prvi da se javi,kvota na tebe je bila 1.05.Ipak si ti stari forumski retard sa desetim jubilarnim nalogom,sigurica kao svajcarski franak.Ne moze da omane

sirmijum

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.588
zemlje koje su predvodnici prihvatanja ove grozne deformacije su takodje predvodnici tolerancije (cak i pravno) incesta.....seksa u familiji pa cak i u porodici (engleska, holandija, francuska, belgija........).
Danas se vecina zemalja sveta jos uvek odupire ovom uzasu ali pritisak "zapada" , da se ovaj uzas mora tolerisati, sve je jaci..........drzavama koje se odupiru prihvatanju ovih deformacija, zapad preti sankcijama. Posebno zemlje koje su u NATO , moraju u svoj pravni sistem ugraditi zakonsku zastitu za ove deformacije PA JE I HRVATSKA POD PRITISKOM NATO-a PRE NEKOLIKO GODINA MORALA PRAVNO DOZVOLITI INCEST , SEKS IZMEDJU BRACE I SESTARA "DRUGE LINIJE".........izmedju dece rodjenih sestara i brace.Naravno, koliko god mi "mrzeli" hrvate, svima nam je jasno da je ogromna vecina hrvatskog "pucanstva" apsolutno protiv ovih uzasa ...........i to uvek pokazuju ............kao i ovog puta.
BRAVO, BRACO HRVATI..........TAKO SE BRANI MORAL I CAST SVOG NARODA.
Radi se o programima gde se urušava dostojanstvo kako pojedinaca tako i celih porodica sve u cilju sve veće kontrole.
Tako i sa kojekakvim zakonima, poput ovih koji realno nemaju nikakve veze sa vojskom i odbranom, šta više, više odmažu nego što pomažu.

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.319
Bice sve kako treba da bude, nemoj da se nerviras. Nisam ti ja neprijatelj, samo neugodna istina. Ovako na forumu ja bezlicno i ljude je lakse uvrediti nego u normalnim okolnostima. Nije mi cilj da te vredjam, zelim ti sve najbolje :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.