Quantcast

ЛОМАЧА ШОКИРАЛА РЕГИОН: Хрвати спалили геј пар са усвојеним дететом…

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Znam dobro i volim takodje jednog homoseksualca. On je veoma ugledan, pametan i sposoban... nema sta nije u stanju da uradi... osim da ima bebu i sa dobrim razlogom! Totalno je emotivno nespreman. Po njihovom shvatanju deca su bas na nivou kucnog ljubimca. A zasto ti ne podrzavas usvajanje dece od strane homoseksualaca? Tako si poceo bajo, a sada sve vreme kroz tazne strategije ubedjujes da treba. Malo je to kontradiktorno ili je to samo naucena strategija.
Priznajem nisam bio spreman na to.Ranije sam bio kategoricno protiv,a onda nakon ovog teksta i jos par slicnih primera poceo sam da razmisljam na tu temi iostavio mogucnost da sam mozda previse otisao u krajnost,zato ostavljam opciju da postoje slucajevi kada jedno takvo usvajanje poput ovoga ili cak zdravog deteta ne bi bio smak sveta.To znaci da generalno i dalje nisam za to da usvajaju decu iz keca u kec,ali da nekada treba napraviti izuzetke

a bre Milun

Elita
Poruka
19.911
Radeta masta o trojci sa brnabickom i njenom zenom.Ako vec postoji nacin da dodje do plavusice, istrpece i Brnabicku,vupa je vupa
a da brba nije transa? mislim i ta brbina plavusa, kolko god da je lesbo, bez onu stvar ne moze. ..........iako mislim da da je ona sa brbu iskljucivo radi korist...............danas su nase zene spremne na sve da dodju do lagodan zivot. ...........a sto posto krese je neko ........uz brbinu toleranciju.

krinka5

Elita
Poruka
16.941
Znači delimična podrška homoseksualcima. Dobro je, ima i onih koji ih ne podržavaju uopšte.
Pogrešno zaključivanje. Ako je nekome odvratno da gleda kako se muškarci vaćare to ne znači da ih on podržava ili ne podržava. Jedan od argumenata irelevantnosti. Zašto bi neko morao da doživljava seksualne simpatije ili uzbuđenje prema takvom prizoru da bi se proglasio kao podržavalac.

Poslednja izmena:
Poruka
9.187
Kad se dve zene ljube to mogu i da podnesem ali dva muskarca da se vacare i zvale e to ne mogu creva bi povratio.

Šta te briga 'ko se s kim yebe.

Jel' normalno da se kakav muškarac štanca s ovim ?;

x4eg6.jpg

Ljudi imaju svoje fetiše i to je njihova stvar..:kafa:

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Pogrešno zaključivanje. Ako je nekome odvratno da gleda kako se muškarci vaćare to ne znači da ih on podržava ili ne podržava. Jedan od argumenata irelevantnosti. Zašto bi neko morao da doživljava seksualne simpatije ili uzbuđenje prema takvom prizoru da bi se proglasio kao podržavalac.
Коњић грбоњиц стидљиво покушава да изађе из ормара, ал' га још увек страх од нацијоналиста.

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.319
Priznajem nisam bio spreman na to.Ranije sam bio kategoricno protiv,a onda nakon ovog teksta i jos par slicnih primera poceo sam da razmisljam na tu temi iostavio mogucnost da sam mozda previse otisao u krajnost,zato ostavljam opciju da postoje slucajevi kada jedno takvo usvajanje poput ovoga ili cak zdravog deteta ne bi bio smak sveta.To znaci da generalno i dalje nisam za to da usvajaju decu iz keca u kec,ali da nekada treba napraviti izuzetke
Ma ne, nema izuzetaka! Nema veze koliko je neko fin i simpatican... nisam ja pravila kreirala! Nece im faliti nista bez dece, ima gomila heteroseksualaca koji su svojevoljno bez dece, ali homoseksualcima treba taj osecaj “normalnosti”. Samo ono sto oni shvataju kao normalnost je neprirodni ekces protiv zdravog razuma... sto me opet dovodi do njihove emotivne zrelosti- nepostojece.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Ma ne, nema izuzetaka! Nema veze koliko je neko fin i simpatican... nisam ja pravila kreirala! Nece im faliti nista bez dece, ima gomila heteroseksualaca koji su svojevoljno bez dece, ali homoseksualcima treba taj osecaj “normalnosti”. Samo ono sto oni shvataju kao normalnost je neprirodni ekces protiv zdravog razuma... sto me opet dovodi do njihove emotivne zrelosti- nepostojece.
ne delim tvoje misljenje.Recimo u Srbiji narocito istocnoj je najnormalnije da majka ostavi decu muzu ili babi i dedi,preuda se u drugo selo i ponovo izrodi decu,sa tim da prvu vise ne zeli da vidi kao da nikada nisu postojala.Malo je to komlikovano da bi tako pojednostavljala stvari i pricali o emotivnoj zrelosti,ali to je tvoje misljenje i to bi bilo to

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.319
ne delim tvoje misljenje.Recimo u Srbiji narocito istocnoj je najnormalnije da majka ostavi decu muzu ili babi i dedi,preuda se u drugo selo i ponovo izrodi decu,sa tim da prvu vise ne zeli da vidi kao da nikada nisu postojala.Malo je to komlikovano da bi tako pojednostavljala stvari i pricali o emotivnoj zrelosti,ali to je tvoje misljenje i to bi bilo to
Meni je to sto si napisao skandalozno! Takvoj zeni nikad ne bih dozvolila da usvoji dete. Ali ne mozes da joj zabranis da radja.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Meni je to sto si napisao skandalozno! Takvoj zeni nikad ne bih dozvolila da usvoji dete. Ali ne mozes da joj zabranis da radja.
takve ne usvajaju, nego se preudaju a na decu zaborave.Nije lezbejka ,nego je gora od kuje jer i kuja gleda svoje stence
https://www.alo.rs/vesti/drustvo/ma...g-decaka-naterace-vam-suze-na-oci/264061/vest
To sto je neko hetero ne znaci da je sposoban da bude roditelj.Ukucaj u pretrazivac samo "Ostavila dete" ,pojavice ti se gomila tekstova.Hetero nije preduslov da ces biti dobar oslonac svom detetu i pruziti mu neophodnu ljubav

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.319
takve ne usvajaju, nego se preudaju a na decu zaborave.Nije lezbejka ,nego je gora od kuje jer i kuja gleda svoje stence
https://www.alo.rs/vesti/drustvo/ma...g-decaka-naterace-vam-suze-na-oci/264061/vest
To sto je neko hetero ne znaci da je sposoban da bude roditelj.Ukucaj u pretrazivac samo "Ostavila dete" ,pojavice ti se gomila tekstova.Hetero nije preduslov da ces biti dobar oslonac svom detetu i pruziti mu neophodnu ljubav
Znam, (ima daleko vise onih drugih prica, ali to niko ne spominje jer nije skandalozno) ali opet cu ti reci da ne mozemo da ih zaustavimo, a kad neko usvaja dete onda imamo prava da sudimo jer mu po prirodi to dete ne pripada.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Znam, (ima daleko vise onih drugih prica, ali to niko ne spominje jer nije skandalozno) ali opet cu ti reci da ne mozemo da ih zaustavimo, a kad neko usvaja dete onda imamo prava da sudimo jer mu po prirodi to dete ne pripada.
Na zalost ,poslednju rec kod usvojitelja trebala bi da igra psiholoska procena,ali je Politika koja je uvek bila iznad struke,tako da,...

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.319

Posto vidim da imas lose iskustvo sa majkom trebao bi da probas da shvatis da je neko imao drugacije iskustvo. Izgleda su mnogi homoseksualci imali losa iskustva sa roditeljima povodom roditeljske seksualnosti.

Prosle godine imali smo jedno jako lose iskustvo sa vodicem u muzeju buba (insekata). Imali smo vodica koji je bio ocigledno homoseksualac i roditelji su cim je poceo da pokazuje znakove nenormalnosti poceli da napustaju turu i posto je on jel da osetljiv na to poceo je da se ponasa sve vise ludo i ubacuje detalje svog licnog zivota i cela stvar je bila kao vapaj upomoc. Na kraju je uradio najodvratnije stvari i ispricao odvratnu pricu i posle toga moja dva deteta su pocela da ne podnose homoseksualce i naucili su i da prepoznaju kad je neko homo jer su alergicni na njih. Sablaznio ih je, sa svojom ludom histerijom. Kuce i mace i bozija pomoc!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.