Loki

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.973
Generalno nisam ljubitelj ovog Marvelversa, iako jesam filmofil. Zabavan je Thor: Ragnarok i tu i tamo...poneki film, možda (Guardians of the Galaxy).

Ali moram priznati da me je Loki prilično pozitivno iznenadio. Moguće je, sad, što je to i zbog toga što nisam imao baš visoka očekivanja, ali nasmejao me je i baš dosta zabavio. Ili barem, početak.

Odstupa od većine; osećaju se tragovi samosvesnog humora, birokratskog humora, odnosno donekle i uticaj Daglasa Adamsa. Preporuka (ili barem za sada).

 
Радујем се. Погледао сам све те филмове, а ово видим нове, па хајд да употпуним. Доктор стрејнџ ми је најбољи лик, пошто манипулише реалношћу.
 
Cini se da je tezak anahronizam ziveti u buducnosti (ako je to pocetno doba radnje?), okruzen naprednom tehnologijom buducnosti,
a nositi ona mastiljarska odelca iz 20-og veka sa sve kravatom, tipa `Pera iz administrativnog`, kako se preteruje u toj vizuelnoj sugestivnosti.:lol:
No dobro, ako nije waste of time, mozda, samo mozda je i pogledam.:) I bolje da je samo jedna sezona!:cool:
 
izbegavam marvel-a..smaraju

inace..djuricko je trebao da glumi loki-ja

2019-01-djuricko-jj-700x813.jpg
Owen_Wilson_fkuk4elcvd
 
Cini se da je tezak anahronizam ziveti u buducnosti (ako je to pocetno doba radnje?), okruzen naprednom tehnologijom buducnosti,
a nositi ona mastiljarska odelca iz 20-og veka sa sve kravatom, tipa `Pera iz administrativnog`, kako se preteruje u toj vizuelnoj sugestivnosti.:lol:
No dobro, ako nije waste of time, mozda, samo mozda je i pogledam.:) I bolje da je samo jedna sezona!:cool:

Nije baš.
 
Prva sezona je po meni najbolja MCU serija do sada. I onda je došao kreatvni hijatus koji je zahvatio skoro sve vezano uz MCU tokom cele 4. faze nebili ove goodine se to popravilo na ovaj ili onaj način.

Druga sezona Lokija je počela baš dobro, imam puno teorija kako će se sve ovo završiti u finalu. Ali moja tvrđenja su se do sad pokazala tačna.

Prva sezona je zapravo Avengers: Kang Dynasty iza kulisa sa oslobađanjem Kanga.

Druga sezona će zapravo biti Avengers: Secret Wars iza kulisa jer će Time Loom stabilizator morati biti pokrenut nakon kvara pa će nastati nova Sveta Hronologija. No sva dešavanja u hronološkoj špageti pre opravke Time Loom mašine su zapravo borbe i inkurzije Multiversa gde će se heroji boriti u Secret Waru.

Meni je ovo baš interesantno, želim i vaša mišljenja čuti. Inače hvala na temi.
 

Back
Top