Loki

Poruka
74.987
Generalno nisam ljubitelj ovog Marvelversa, iako jesam filmofil. Zabavan je Thor: Ragnarok i tu i tamo...poneki film, možda (Guardians of the Galaxy).

Ali moram priznati da me je Loki prilično pozitivno iznenadio. Moguće je, sad, što je to i zbog toga što nisam imao baš visoka očekivanja, ali nasmejao me je i baš dosta zabavio. Ili barem, početak.

Odstupa od većine; osećaju se tragovi samosvesnog humora, birokratskog humora, odnosno donekle i uticaj Daglasa Adamsa. Preporuka (ili barem za sada).

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
Радујем се. Погледао сам све те филмове, а ово видим нове, па хајд да употпуним. Доктор стрејнџ ми је најбољи лик, пошто манипулише реалношћу.

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.947
Cini se da je tezak anahronizam ziveti u buducnosti (ako je to pocetno doba radnje?), okruzen naprednom tehnologijom buducnosti,
a nositi ona mastiljarska odelca iz 20-og veka sa sve kravatom, tipa `Pera iz administrativnog`, kako se preteruje u toj vizuelnoj sugestivnosti.:lol:
No dobro, ako nije waste of time, mozda, samo mozda je i pogledam.:) I bolje da je samo jedna sezona!:cool:

Милорад

Poznat
Banovan
Poruka
8.735
izbegavam marvel-a..smaraju

inace..djuricko je trebao da glumi loki-ja

2019-01-djuricko-jj-700x813.jpg
Owen_Wilson_fkuk4elcvd

Poruka
74.987
Cini se da je tezak anahronizam ziveti u buducnosti (ako je to pocetno doba radnje?), okruzen naprednom tehnologijom buducnosti,
a nositi ona mastiljarska odelca iz 20-og veka sa sve kravatom, tipa `Pera iz administrativnog`, kako se preteruje u toj vizuelnoj sugestivnosti.:lol:
No dobro, ako nije waste of time, mozda, samo mozda je i pogledam.:) I bolje da je samo jedna sezona!:cool:

Nije baš.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.