savke4
Primećen član
- Poruka
- 580
У Србији је ситуација таква да када се човек роди, стави му се црно-бели или црвено-бели шал око врата. Као да не постоје и други клубови осим Партизана и Звезде.
Ја сам мишљења да би свако требао да навија за свој локални клуб (Београђани за ОФК Београд, Крагујевчани и Нишлије за Раднички, Новосађани за Војводину...).
Препуцавања између навијача Звезде и навијача Партизана око тога који је клуб српскији су крајње бесмислена, јер су и један и други клуб комунистички, поред самих имена и грбова и са антисрпском историјом иза себе.
Ја сам мишљења да би свако требао да навија за свој локални клуб (Београђани за ОФК Београд, Крагујевчани и Нишлије за Раднички, Новосађани за Војводину...).
Препуцавања између навијача Звезде и навијача Партизана око тога који је клуб српскији су крајње бесмислена, јер су и један и други клуб комунистички, поред самих имена и грбова и са антисрпском историјом иза себе.