Лого за 9.200 еура

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
ZA IZRADU LOGA 9.200 EVRA

(2) Send to friend Print Petak, 20. Maj, 2011.| Autor:

PROKUPLJE - Koalicija za nadzor javnih finansija pozvala je bivšeg ministra trgovine Slobodana Milosavljevića da građanima predstavi vizuelni identitet „Nacionalnog brenda Srbije“, za čiju izradu je plaćeno gotovo 988.000 dinara, „odnosno 9.245 evra, što je iznos veći od dvogodišnje prosečne plate u Srbiji“.

http://www.kurir-info.rs/vesti/za-izradu-loga-9.200-evra-91352.php

___________________________________________________________

Да предухитрим неке :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sad će Tihi da otvori temu "Logo za 92 iljade " :mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Најјачи коментар са те странице је следећи

MarkoA
20.05.2011 09:59:49
Slobo, koristim i najnoviju stelt tehnologiju u izradi internet prezentacija na kojoj bi i amerikanci zavideli.Koristim najnovije tehnike u pravljenju sajtova, kod pišem u notepad-u, a grafiku radim u paint-u.Veoma profesionalno.Call me!
 
ZA IZRADU LOGA 9.200 EVRA

(2) Send to friend Print Petak, 20. Maj, 2011.| Autor:

PROKUPLJE - Koalicija za nadzor javnih finansija pozvala je bivšeg ministra trgovine Slobodana Milosavljevića da građanima predstavi vizuelni identitet „Nacionalnog brenda Srbije“, za čiju izradu je plaćeno gotovo 988.000 dinara, „odnosno 9.245 evra, što je iznos veći od dvogodišnje prosečne plate u Srbiji“.

http://www.kurir-info.rs/vesti/za-izradu-loga-9.200-evra-91352.php

Jel ovaj?

images


:D
 

Back
Top