MS-Dizajn.com
Primećen član
- Poruka
- 696
Zdravo,
imam jedan "mali" problem. Naime, nikada se nisam pre bavio Login skriptama, ali hocu da dodam jedan panel koji sam uradio, a pre nego sto korisnik udje na panel, da se uloguje.
Ko moze da mi pomogne da podesim ovu skriptu?
http://www.basiclogin.com/
Pozdrav,
Marko Savic
imam jedan "mali" problem. Naime, nikada se nisam pre bavio Login skriptama, ali hocu da dodam jedan panel koji sam uradio, a pre nego sto korisnik udje na panel, da se uloguje.
Ko moze da mi pomogne da podesim ovu skriptu?
http://www.basiclogin.com/
Pozdrav,
Marko Savic
Poslednja izmena:
