Džindžera
Zainteresovan član
- Poruka
- 282
Imam problem sa Kubuntu 10.10 64bit, bio je podešen na automatsko prijavljivanje(i radio) a sada, nakon izbora OS, pojavi se ekran za prijavljivanje i traži lozinku. Kada je ukucam, počne sa učitavanjem i nakon par sekundi vrati se ponovo na Log -in screen (i tako do besvesti). Prebacim ga na konzolu Crrl+alt+F1 i zadam komandu:sudo startx, pojavi se Splash screen i zaglavi na prvoj sličici (hd). Onda ga moram ručno restarovati i tek kada se prijavim u safe modu uz komandu startx učita KDE. Pošto mi je to rezervni OS, probao sam nadogradnju na 11.04 preko terminala, restartovao sistem ali ponovo isto. Proverio sam verziju nakon restarta. ostala je 10.10. U podešavanjima je namešten izbor za atomatsko prijavljivanje ali opet moram pešice... Ima li ko ideju kako da ovo rešim?
Poslednja izmena:


