Ljuta sam...

  • Začetnik teme Začetnik teme Gerda
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Gerda

La Femme
Moderator
Poruka
51.411
Šta vas najviše ljuti i izludjuje kad vaš partner uradi ili kaže?
Da li se i zbog čega najčešće prepirete sa partnerom kad je ljubav i seks u pitanju?
 
Ko se ljuti... Da ne nastavljam sentencu. :D
Fore iz proslog veka :D Što bi rekli mladi meni, kad to kazem.

Ljuti me jako uglavnom sto i sam radim, bar tako kazu. Ja se generalno ne slazem.

Ali npr. trudim se ekstremno da na sitnice ne obracam paznju, pa kad se pravi frka oko nebitnih stvari.
Ili ako se pravi frka oko necega, a u pozadini je nesto drugo trece..pa se malo nagomilalo.

Ili ako se nesto dogovori a ne ispostuje. Ima toga jos...

Ono gde mozda grešim je kad pogresno procenim situaciju, pa nesto shvatim kao jako bitno ili se necemu radujem, a ispostavi se da je drugoj strani vetar svirao u glavi dok je to govorila, al to me vise povredi nego naljuti. U sustini gledam da me nista ne naljuti, uvredi, da sagledam iz vise uglova, ali koze da me povredi.
Tako to... a tebe?
 
Poslednja izmena:

Back
Top