Ljudi

Ne volim ljude koji su drcni- mislim da ta rec opisuje sve- zeljni paznje, popularnosti..
Ne volim ljude koji lazu (a gledaju me u oci i satro, pricaju istinu)..
Ne volim ljude koji su zli- pakosni, i zele samo nesto lose..
Ne volim ljude koji su sebicni..
 
Ne volim ljude koji za sve imaju primedbu,ne volim ni one koji u svemu vide dobro,pa cak i kad im lupis samar oni se nasmeju i ponude te kolacima..
Ne kontam ljude koji ne psuju,pa sav taj bes i stres drze u sebi- samo cekam kad ce taj bes da se pretvori u nesto vece,pa kad ih drmne ubilacki nagon-bez' dalje.
Onda uopsteno kad gledam nase generacije-mrzim fensere,satro-gangstere,utripovane smekere,nadrkane ribice,prejebane kurrvice i fejsbuk mackice..


Ma mrzi me da pricam

 
okej, naravno da me nerviraju uobražene osobe, svi bismo trebali biti samoljubivi, ali što reče Solon- Ništa previše.

ali me nerviraju i preterano dobre osobe- ono kad su ko kru dobre, pa onda još daju sve od sebe da budu zanimljive,
ali na dobar i fin način i nekim dobroćudnim forama od kojih mi se riga... nervira me to što me to nervira, ali fakat.
 
Ne volim one ljude koji su iskljucivi u svojim razmisljanjima,u odnosima prema ljudima i stvarima.To mi je nekako onako posebno odbojno,jer su to i obicno ljudi koji su jako vezani za sticanje drustvenog polozaja,jako samoljubivi i zatvoreni za prihvatanje stvari i njihovog razumevanja,koje su drugacije od onoga kako su to oni zamislili.S tim imam utisak da takvi ljudi imaju malo razumevanja za tudje potrebe,sto ocu reci nisu empaticni nego bas upravo suprotno...I cini mi se da malo imaju onaj neki makevijalisticki pristup,sto naravno logicki proizilazi iz ovoga sto sam naveo
 
Poslednja izmena:
Ne volim ljude koji su drcni- mislim da ta rec opisuje sve- zeljni paznje, popularnosti..
Ne volim ljude koji lazu (a gledaju me u oci i satro, pricaju istinu)..
Ne volim ljude koji su zli- pakosni, i zele samo nesto lose..
Ne volim ljude koji su sebicni..

Evo, moze ovo... :P

Ali ja mislim da ce ovde svi uglavnom iste odgovore da daju...msm, ko jos voli sebicne, zle, drske i slicne?
 
hm, ne volim shiny happy all day long ljude, koji zvuce kao papagaji, bukvalno cvrkucu, skakucu, na sve se smeju, sve im je lepo....bljak
ako je neko gledao epizodu Kalifornikacije kada Esbi dovede Henku onu poznatu kuvaricu, ee to je to
vezala bih joj ruke i smrskala glavu o tonbe
 
e da,totalno ne gotivim ljude koji se ponasaju drugacije i oblace drugacije samo da bi se istakli u gomili,i to sam zato sto su obicno nezanimljivi i neprimetni u drustvu.. dzaba ti druga odeca kad faca ostaje ista,i smaras isto,pricas isto..
Pogotovo kad vidim po gradu tako neke likuse koje tripuju gothic fazon i tako se oblace,a ruzne i debele ko grob,tako se uvuku u to "cool" drustvo osoba koje misli da je posebno a u stvari su to ljudi bez pravog odraza u ogledalu sto nema svoje JA vec glumi neku drugu osobu,idola sa TV-a ili slicno..
 

Back
Top