Ljudi uskoro, vrlo uskoro krece Treci svetski rat

Vučić: Približavamo se velikom ratnom sukobu, sada je pitanje gde su granice​


1663696369-aleksandar-750x420.jpg
Aleksandar Vučić u Njujorku Foto:Screenshot/RTS

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je pitanje sada da li ćemo za mesec dana ili dva ići u veliki svetski sukob, kakav nismo imali od Drugog svetskog rata.

https://nova.rs/vesti/politika/aleksandar-vucic-veliki-ratni-sukob/?ref=push
A dje ce bolan Vucic da se skrije?
 
Satanisticki zapad se docepao novog oruzja i uskoro krece treci svetski rat. Zapad samo tako moze da pokusa da ponovo okupira i porobi ostatak sveta. NATO se uveliko sprema da zapocne treci svetski rat. Imaju i plan as to je da isprovociraju rusiju da napadne ili rumuniju ili poljsku a onda se NATO ukljucuje u napad na Rusiju. Zapad mora da pokrene treci svetski rat jer kako vreme odmice sve su slabiji u svakom pogledu. A nesmeju da docekaju sledece americke izbore jer znaju da duboka drzava gubi od Trampa. Zato u narednih meseci do maksimum godinu dana docice do treceg svetskog rata.

Sta ciniti? Kupujte konzervisanu hranu kao sto su konzerve mesa ili slicne hrane koja moze da izdrzi godinama da se ne pokvari i kupite hranu za jedno 20 godina jer sva hrana koje ce biti nakon nuklearnog rata bice radioaktivna i ko je bude jeo nece preziveti vise od par godina od kancera. Hrana nije problem moze da se skladisti za 20 godina ako imate podrum napunite podrum konzervama koje mogu da izdrze dug period bez kvarenja kao sto su mesni naresci i slicno. A sto se tice vode kupite destilator i destilisite vodu. Tako ce te dobiti vodu koja je jako malo radioaktivna. Dakle nakon sto pocne treci svetski rat hrane ce biti sve manje a i bice otrovna jer ce biti radioaktivna.
Jel tema autorska i kakva je vutra, vidim cepa u vugla
 
Србију само 3 светски мож да ишчупа из Раља преЦедника,брнабе и оне протуве Весића,који ради из сенке.
Углавном, увек изађемо као Победници неки после ратова :D
Pa ne bih rekao. Ispadnemo na pobednickoj strani ali kao veliki gubitnici.
 
Satanisticki zapad se docepao novog oruzja i uskoro krece treci svetski rat. Zapad samo tako moze da pokusa da ponovo okupira i porobi ostatak sveta. NATO se uveliko sprema da zapocne treci svetski rat. Imaju i plan as to je da isprovociraju rusiju da napadne ili rumuniju ili poljsku a onda se NATO ukljucuje u napad na Rusiju. Zapad mora da pokrene treci svetski rat jer kako vreme odmice sve su slabiji u svakom pogledu. A nesmeju da docekaju sledece americke izbore jer znaju da duboka drzava gubi od Trampa. Zato u narednih meseci do maksimum godinu dana docice do treceg svetskog rata.

Sta ciniti? Kupujte konzervisanu hranu kao sto su konzerve mesa ili slicne hrane koja moze da izdrzi godinama da se ne pokvari i kupite hranu za jedno 20 godina jer sva hrana koje ce biti nakon nuklearnog rata bice radioaktivna i ko je bude jeo nece preziveti vise od par godina od kancera. Hrana nije problem moze da se skladisti za 20 godina ako imate podrum napunite podrum konzervama koje mogu da izdrze dug period bez kvarenja kao sto su mesni naresci i slicno. A sto se tice vode kupite destilator i destilisite vodu. Tako ce te dobiti vodu koja je jako malo radioaktivna. Dakle nakon sto pocne treci svetski rat hrane ce biti sve manje a i bice otrovna jer ce biti radioaktivna.

treći svjetski već traje dugo ali sad će biti vidljiv i svakoj ovci
 
Ne znam jesam li ja lud, ali cini mi se da neki ovde prizeljkuju rat kao da ce doneti nesto prelepo. Kad se zarati, pa vam daju pusku u ruke i posalju vas da poginete za tudje interese dok politicari vode filozofiju, seticete se sta ste ovde trabunjali i koliko je naivno nadati se svetskom ratu. To je totalna destrukcija.

Posebno mi je cudno kad ljudi navijaju ko ce koga vise pobiti u sukobu ukrajne i rusije. Dele tamo snimke razbacanih, mrtvih vojnika, ponekad gologuzih i njima je to wow. Takvo suzenje svesti. Pitate li se ima li on porodicu kuci? Mislite da ljudi dobrovoljno idu u rat, osim ako niste fanatik koji je uveren da ce preziveti? Uozbiljite se i nadajte da nece biti svetskog rata.
 
Да, али Вучић постоји а трећи светски рат не постоји.

Осим у главама одређених категорија Крстиних форумаша.
Postoji ali nije značajan u meri da bi bio predmet tolikih tema i tolikih poruka fok .s druge strane mogućnost izbijanja nuklearnog rata jeste nešto što razumljivo izaziva strah kod mnogih ljudi.strah a time i potrebu da razmene mišljenja sa drugima.znaci oni su racionalni a ti nisu jer u smaracu vucicu vidis nesto mnogo vise od običnog srpskog političara..
 
Нећу да скупљам залихе конзервиране хране за случај нуклеарног рата.Биће забавније отимати те конзерве од оних који су их прикупили.
ameri su naoruzani do zuba, tako da mozes samo da sanjas, dok glodjes sebi slicne, kanibalizam sleduje svima koji bi da kradu, a ko laze tak i krade
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je pitanje sada da li ćemo za mesec dana ili dva ići u veliki svetski sukob, kakav nismo imali od Drugog svetskog rata.
f odeljenje
Odakle su tebe pustili? Još jedan begunac sa F odlenja.
vucicev cimer sa efa
 
Može da bude i duševna bolnica ali za one za koje ima leka. A za punjene paprike grafid oksidom terapija je sad 5g elektro magnetno zračenje i pravljenje supice od vaših već kašastih mozgova. Vi 99 % lekara to najbolje znate...kada trčite za sendvič i pare a grama mozga i istinskog znanja u glavi nemate. Zato su pacijenti koji dolaze da se u bolnice leče manji duševni bolesnici od vas demona što se pretvaraju da su andjeli svetlosti.
ja licno ne znam ni jednog normalnog, ali mi nikad nije palo na pamet da trazim preko interneta ljude koji nemaju mobilni, internet, kartice, cipove, ii samo ako se 100% ''zna''
за које знаш да су сигурно исправни пред Богом
nemoj pogresno da me razumes, meni je drago da ima ljudi kao ti, koji misle svojim glavama, jer odmah vucic postaje f odeljenje za ''doktora mastera''
Да би могли ако ме блокирају или прогнају
odakle da te prognaju?
 
- Pažnja, pažnja, vazdušna opasnost. gradjani pođite odmah put svojih skloništa i zaklona. Otvorite prozore, spustite roletne, isključite električnu energiju, zatvorite plin i sa sobom ponesite pripremljene stvari. Ako ste u vozilu parkirajte ga sa strane i pođite u najbliže sklonište. , molimo da sledite instrukcije i uputstva koja ćemo davati iz gradskog Centra za obaveštavanje.

vec znamo pravila sluzbe
 
- Pažnja, pažnja, vazdušna opasnost. gradjani pođite odmah put svojih skloništa i zaklona. Otvorite prozore, spustite roletne, isključite električnu energiju, zatvorite plin i sa sobom ponesite pripremljene stvari. Ako ste u vozilu parkirajte ga sa strane i pođite u najbliže sklonište. , molimo da sledite instrukcije i uputstva koja ćemo davati iz gradskog Centra za obaveštavanje.

vec znamo pravila sluzbe

 

Back
Top