• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ljudi uskoro, vrlo uskoro krece Treci svetski rat

Dе Sisti

Legenda
Poruka
68.893
Satanisticki zapad se docepao novog oruzja i uskoro krece treci svetski rat. Zapad samo tako moze da pokusa da ponovo okupira i porobi ostatak sveta. NATO se uveliko sprema da zapocne treci svetski rat. Imaju i plan as to je da isprovociraju rusiju da napadne ili rumuniju ili poljsku a onda se NATO ukljucuje u napad na Rusiju. Zapad mora da pokrene treci svetski rat jer kako vreme odmice sve su slabiji u svakom pogledu. A nesmeju da docekaju sledece americke izbore jer znaju da duboka drzava gubi od Trampa. Zato u narednih meseci do maksimum godinu dana docice do treceg svetskog rata.

Sta ciniti? Kupujte konzervisanu hranu kao sto su konzerve mesa ili slicne hrane koja moze da izdrzi godinama da se ne pokvari i kupite hranu za jedno 20 godina jer sva hrana koje ce biti nakon nuklearnog rata bice radioaktivna i ko je bude jeo nece preziveti vise od par godina od kancera. Hrana nije problem moze da se skladisti za 20 godina ako imate podrum napunite podrum konzervama koje mogu da izdrze dug period bez kvarenja kao sto su mesni naresci i slicno. A sto se tice vode kupite destilator i destilisite vodu. Tako ce te dobiti vodu koja je jako malo radioaktivna. Dakle nakon sto pocne treci svetski rat hrane ce biti sve manje a i bice otrovna jer ce biti radioaktivna.
Šta mi znači hrana i voda za 20 godina, kad je poluraspad milijardu godina i 3 meseca

kapetanmark

Elita
Poruka
17.225
Satanisticki zapad se docepao novog oruzja i uskoro krece treci svetski rat. Zapad samo tako moze da pokusa da ponovo okupira i porobi ostatak sveta. NATO se uveliko sprema da zapocne treci svetski rat. Imaju i plan as to je da isprovociraju rusiju da napadne ili rumuniju ili poljsku a onda se NATO ukljucuje u napad na Rusiju. Zapad mora da pokrene treci svetski rat jer kako vreme odmice sve su slabiji u svakom pogledu. A nesmeju da docekaju sledece americke izbore jer znaju da duboka drzava gubi od Trampa. Zato u narednih meseci do maksimum godinu dana docice do treceg svetskog rata.

Sta ciniti? Kupujte konzervisanu hranu kao sto su konzerve mesa ili slicne hrane koja moze da izdrzi godinama da se ne pokvari i kupite hranu za jedno 20 godina jer sva hrana koje ce biti nakon nuklearnog rata bice radioaktivna i ko je bude jeo nece preziveti vise od par godina od kancera. Hrana nije problem moze da se skladisti za 20 godina ako imate podrum napunite podrum konzervama koje mogu da izdrze dug period bez kvarenja kao sto su mesni naresci i slicno. A sto se tice vode kupite destilator i destilisite vodu. Tako ce te dobiti vodu koja je jako malo radioaktivna. Dakle nakon sto pocne treci svetski rat hrane ce biti sve manje a i bice otrovna jer ce biti radioaktivna.
Opet....

Drugo oklen srbinu para za 20 god hrane kad krpi kraj sa krajem...

bas kao

Elita
Poruka
16.956
Šta mi znači hrana i voda za 20 godina, kad je poluraspad milijardu godina i 3 meseca
samo se vi zayebavajte, ali ja sam suplemente naucio, mozes misliti kada sam i stroncijum nabavio.. . sad cu da ti izdeklamujem...biocitratestrontium firmu da ne reklamiram... a vi ste ga ugasili kada krene zracenje gama cestica
jes hirosimljani i nagasakinjci su cekali milijardu godina - zive bre ljudi, PREZIVELI A BOMBU!
sta ti znas o vremenu poluraspada? nemas pojma, badava majmunises ljude umesto da se spreme i docekaju laznu nukl. apokalkipsu, harmagedon.

bas kao

Elita
Poruka
16.956
i uskoro krece treci svetski rat.
SPREMITE SE NAJBOLJE STO MOZETE, NEMOJ DA BUDE POSLE DA NISTE ZNALI.... sad ybga, bice ljudskih cvaraka, ali ih niko nece jesti, vrlo zaguljena situacija, ali mi imamo resenje, za one koji preostanu posle depopulacije... cekajte caboom, nema druge, sami ste krivi, nemoj da neko negira slucajno, da mu ne bih ....

stize smrt! spasavaj se ko zna i ume. ja , adam, prvi covek sam se naumirao vec ihahaj, za mene nema problema, ima da bijem samo, mozda i prezivim. opet.

VOLIM BRE RAT OD KADA MI JEDAN SIN UBI DRUGOG, KAJIN I AVELJ, SADA CEMO DA SE BIJEMO! PA CEMO DA VIDIMO KO JE JACI!

JA SAM SE BAR NAUMIRAO, NE MOZETE MI NISTA, UDRI VRAGA NE OSTAV MU TRAGA!

Poslednja izmena:

bas kao

Elita
Poruka
16.956
Ако си вољан да ми помогнеш требају ми хитне информације о људима који су се одрекли докумената и за које знаш да су сигурно исправни пред Богом.
ALO BRE SEKTAS, ODHEBI! ROBIJA ZA VAS KOJI SKUPLJATE INFORMACIJE OD LJUDI.
nemoj da ti... odakle ti pravo da trazis, samo to mi reci? sikter bre!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.