Ljudi sa pokretnim avatarima

zašto neki ljudi koriste gif pokretne avatare?
koja je psihološka pozadina toga?
da li vam je to iritantno, kao neki tik koji se neprestano ponavlja, krenuo sam da ih stavljam na ignore listu pošto me zamara da mi nešto tako skakuće u perifernom delu vidnog polja...
Све што човек чини је оно што проучава психологија. Данас је то бихевиорална психологија. Постоји психолошка позадина иза тога али дефинитивно не може исто важити за сваку особу. У мом случају, волим анимиране радње радије него статичне. Живот је анимиран, све се креће. Сличице су статичне и досадне (мени). То је све што се тиче мог одабира.

П.С. Намерно сам опет ставио гиф за аватар због твоје теме и реченице да стављаш људе на игнор листу. :mrgreen:
 
Све што човек чини је оно што проучава психологија. Данас је то бихевиорална психологија. Постоји психолошка позадина иза тога али дефинитивно не може исто важити за сваку особу. У мом случају, волим анимиране радње радије него статичне. Живот је анимиран, све се креће. Сличице су статичне и досадне (мени). То је све што се тиче мог одабира.

П.С. Намерно сам опет ставио гиф за аватар због твоје теме и реченице да стављаш људе на игнор листу. :mrgreen:
Cek i sad kad mora da gleda tvoj gif jer ne moze da te ignorise ti si postigao sta tacno?
 
Cek i sad kad mora da gleda tvoj gif jer ne moze da te ignorise ti si postigao sta tacno?
Да проба да прихвати различитост људи. Да им се не суди на основу аватара и да их не етикетира. Као када бих ја говорио о твом "аватару" који је предевинисан на основу твог почетног слова. И рећи: Шта је са овим људима који не користе аватар. Зар је битно? Шта се крије у твојој глави и многима других на форуму који не користе аватар?
 
Да проба да прихвати различитост људи. Да им се не суди на основу аватара и да их не етикетира. Као када бих ја говорио о твом "аватару" који је предевинисан на основу твог почетног слова. И рећи: Шта је са овим људима који не користе аватар. Зар је битно? Шта се крије у твојој глави и многима других на форуму који не користе аватар?
Napravite temu o ljudima koji nemaju avatar, nikakav problem
Mislim da mu samo natrljavas na nos a ne da mu objasnjavas da treba da prihvati razlicitost
 
to što mrdaju ti isisava energiju a nisi ni svesna... brže starimo, proždiru nas svojim avatarima....
hipersenzitivne osobe znaju o čemu pričam...
Ако гледамо свет око себе док смо напољу, а који је динамичан, то нам исисава енергију? Брже старимо кад сам изложен реалним покретима?
 
to što mrdaju ti isisava energiju a nisi ni svesna... brže starimo, proždiru nas svojim avatarima....
hipersenzitivne osobe znaju o čemu pričam...
Ok, ja nisam supersenzitivna, ako me neko ne interesuje moze da mi mrda sa cim hoce koliko hoce :)
No nije mi jasno zasto neko ulaze dodatno vreme da bi promenio avatar, trazi ga, pa ga strateski stavlja, menja...Cim nesto menja ima razloga zasto menja. Zbog koga, zasto, koja je svrha...
 
Ако гледамо свет око себе док смо напољу, а који је динамичан, то нам исисава енергију? Брже старимо кад сам изложен реалним покретима?
šta je realno u repetitivnosti tvog avatara?
neki blokbasterski superheroj u irelevantom egotrip pokretu i specijalnim šljaštećim efektima što je privlačno mentalnom uzrastu malog deteta....

drugo, kada pričamo o spoljnom svetu, organizam se brani od ponavljajuće draži habituacijom, odnosno navikanjem na nju tako što pokušava prestati da je detektuje kako bi se čulo oslobodilo za prijem relevantnih draži i sačuvala energija od nepotrebnog neprestanog slanja nervnih impulsa u vezi draži... no čulo vida je u tome manje uspešno... posebno ako je draž isprekidana
 

Back
Top