Ljudi sa pokretnim avatarima

zašto neki ljudi koriste gif pokretne avatare?
koja je psihološka pozadina toga?
da li vam je to iritantno, kao neki tik koji se neprestano ponavlja, krenuo sam da ih stavljam na ignore listu pošto me zamara da mi nešto tako skakuće u perifernom delu vidnog polja...
UF. Jedan lik imao avatar od Jima Kerija kad se unosi u facu i kad pocne da se trza na svakih pola sekunde tikove dobijem. Ali lik se jos buni kao"sta meni to smeta" a ustvari je cista pprovokacija..
 
zašto neki ljudi koriste gif pokretne avatare?
koja je psihološka pozadina toga?
da li vam je to iritantno, kao neki tik koji se neprestano ponavlja, krenuo sam da ih stavljam na ignore listu pošto me zamara da mi nešto tako skakuće u perifernom delu vidnog polja...
zašto ljudi uopšte stavljaju personalizovane avatare?
Valjda zato da bi iskazali sebe na neki način. Pojedini su puni života, veseli i razdragani, a neki su potpuno prazni.
 
Nikad ne ulazim u rasprave na Forumu.
Онда немој да говориш лоше о људима који користе гиф-ове као аватар. Јер за сваки твој став буде свесна да ће неко ући у дискусију са тобом. Онда брани свој став, иначе је ирелевантан.
 
Онда немој да говориш лоше о људима који користе гиф-ове као аватар. Јер за сваки твој став буде свесна да ће неко ући у дискусију са тобом. Онда брани свој став, иначе је ирелевантан.
Real point
 

Back
Top