Ljudi razvodim se..

Mislim šta reći ...posle više od 20 godina braka odlučio sam da mojoj ženi kažem da je došao kraj... Izgleda jednostavno možda za nekoga, ali pošto se ja nisam nikada razvodio jednostavno ne znam kako da počnem priču o razvodu sa njom, nije ona loša samo mi je više kao majka, kuva mi pere mi veš i sprema me za posao, komunikacija se svela na par reči preko telefona , zato što ja prvi ustajem i odlazim na posao ona zove kad se probudi, i ona je zaposlena , razgovor se svodi na to , kako si jesi li se naspavao, ima li šta novo, kako je na poslu..?
Ona prva dolazi kući sa posla i tu se okupira oko neke večere i pranje veša od naše dece koja su inače odrasli ljudi ali još uvijek žive s nama, sin radi ne daje ništa u kuću od svoje zarade, a ćerka je u depresiji inače punoljetna ,ona neće ni da radi ni da ide u školu a pogotovo ne da daje nešto u kuću zato što, odakle joj, sa njima skoro pa i da nemam komunikaciju a ja i supruga nikakvih aktivnosti nemamo zajedno , Kao recimo vožnja biciklom jogging, gledanje filmova ili bilo što. intimnosti skoro da i nema, recimo jednom mjesečno ili još rjeđe , a i to mi se Neda kao i njoj ,pred prijateljima se ponašamo kao da je sve normalno ali nije.. meni je to sve dosadilo, imam 50 godina Imam dobar posao dobro zarađujem ona isto radi i zarađuje ne mogu da kažem, mislim da bi nam oboma bilo bolje da se raziđemo, ja sam spreman na sporazumni razvod .. odakle da počnem, svaki savet je dobrodošao, ..
Pa šta reći. Verovatno si u godinama i treba da znaš da je ponuda žena katastrofalna. Pogotovo u 40+ godinama. Ako misliš da živiš kao samac i uživaš u životu, provozaš bajs, popiješ pivo, putuješ, radiš, uživaš onda je to pravi potez. Ako mrziš samački život onda ne znam koliko je pametno jer su žene 40+ KATASTROFA.

Svakako i sam sam na ivici da donesem sličnu odluku.

Srećno i UŽIVAJ.
 
Пусти ове мрсомуде друже у коментарима. Разведи се. Децу си дигао, бићеш и даље ту за њих, потражи своју срећу. Ебеш ти такав живот ако си несретан. Само напред.
 
Pa šta reći. Verovatno si u godinama i treba da znaš da je ponuda žena katastrofalna. Pogotovo u 40+ godinama. Ako misliš da živiš kao samac i uživaš u životu, provozaš bajs, popiješ pivo, putuješ, radiš, uživaš onda je to pravi potez. Ako mrziš samački život onda ne znam koliko je pametno jer su žene 40+ KATASTROFA.

Svakako i sam sam na ivici da donesem sličnu odluku.

Srećno i UŽIVAJ.
 
I tebe ..Zajedno sa drvima.

A ti bi metlu u ruke , pa za njom.

Kad ne umeš makaze u ruke da uzmeš

A ti držao automobil umesto dizalice

Na tvojim leđima

To da,,Jer ide bez tebe.

Inače sve ovo što si nabrojao , sem gume i pijace radim i ja svakako .
Radi svako ko je sam i ne računa na nikoga , niti će da moli nekoga da mu to odradi ..
Zaboravio si radove sa lemilicom , bušilicom , fleksom..
I zidanje i malterisanje.
Besplatna reklama. Bravo :)
 
Konkretno ova teta nije gledala niti jednu špansku ikad, al ni ove forumske nisu za bacanje :)
Pa to!
I ovde se tete solidarizuju sa drugim tetama, plaču, empatšpu i proživljavju isto, kao da su i one same u pitanju... :D
A imaš i povratnu reakciju.
Nešto slično kao kada te u realiti programima uključe da iznosiš mišljenje o tuđem životu. Pa pokažeš svoju moralnu veličinu - osudom.
Još je i bolje - jer ovde može da se svađa i krvari, braneći svog omiljenog junaka i sopstvene ideale... :D
 

Back
Top