Ljudi potrebna mi je vasa pomoc

Da li mozete da mi kazete kako da saznam sta jedna cura misli o meni i da li joj ja nesto znacim.U vezi smo 5 meseci ,ali mi je mnogo cudna.Molim vas dajte mi neki dobar predlog da to provalim.Hvala unapred.

nesto smrdi u drzavi Danskoj :mrgreen:....;-)ja imam tipa vec dve godine, koji ni u ludilu nebi priznao nesto sto asocira na emocije, pa cak ni da mu je lepo samnom, a svaki drugi vikend dodje za suboticu iz bg...lepo je cuti da je nekom stalo ali ako je neko zatvoren netreba ga prisiljavati da se izjasnjava ;-)....strpljenja molim.....
 
Da li mozete da mi kazete kako da saznam sta jedna cura misli o meni i da li joj ja nesto znacim.U vezi smo 5 meseci ,ali mi je mnogo cudna.Molim vas dajte mi neki dobar predlog da to provalim.Hvala unapred.



А што је она са тобом уопште?

Чуј ''једна цура''..:lol:....па то је ТВОЈА ЦУРА, човече, ако ти не знаш да ли јој нешто значиш, ко би други то могао да зна???
 
...evo ovako, pre no shto bilo shta kazzem otju da dam izjavu za televiziju...
Tutsija za mooda...:mrgreen:
a sto se teme tiche, uzmesh lepo pa jo na kvarno instalirash kamericu ( u luster) ...
...pa je pozovesh telefonom i pitash "...jeli koliko ti ja znachim ili sl..."
...pa ako se smeshka zadovoljno onda si na dobrom putu...
...ako prevrtje ochima i chachka nos...hmm...znash vetj...
...ako dirka macu dok pricha sa tobom, ondak misli na drugog:)
...ako pak savija sarmu ondak si nayebo, sigurno je trudna...
...ako sam ti pomogao ne morash da mi zavaljujesh...:mrgreen:
 
Da li mozete da mi kazete kako da saznam sta jedna cura misli o meni i da li joj ja nesto znacim.U vezi smo 5 meseci ,ali mi je mnogo cudna.Molim vas dajte mi neki dobar predlog da to provalim.Hvala unapred.

Neko već reče: čuj jedna cura - i ja se slažem...
Ako ti ne znaš šta je ona tebi, vjerovatno to i ne pokazuješ na pravi način. A onda je sasvim logično da se i ona ponaša čudno. Možda je njoj frka da prva pokaže, tj. priča o osjećanjima, ako ni ti to ne pokušaš.
Joooooj, što nisam muško!!! :evil:
 
Joooooj! Ljudi, ne znamo uopšte šta asuss misli pod tim:"čudna mi je", a vi krenuli sa tim savjetima: "napravi je ljubomornom, otkači je, budi hladan..." Helloo, jel' neko pomislio da on možda njoj šalje pogrešne signale, pa cura možda misli da je i on "čudan"... uf!
 

Back
Top