LJUDI POMAGAJTE!!!

Ma koji bre kodeci, sve je dobro instalirano! Do pre 3 dana je sve bilo normalno i onda je počela slika da malo trepće, a posle je samo postala roze! imam svetlije nijanse plave, narandžaste, a sve sto treba da je belo sad je roze! Ostale boje su skroz zamenjene navedenim nijansama. I to nije samo u windowsu nego su i slova pri samom paljenju računara roza!
 
Mafija Dragce:
Ma koji bre kodeci, sve je dobro instalirano! Do pre 3 dana je sve bilo normalno i onda je počela slika da malo trepće, a posle je samo postala roze! imam svetlije nijanse plave, narandžaste, a sve sto treba da je belo sad je roze! Ostale boje su skroz zamenjene navedenim nijansama. I to nije samo u windowsu nego su i slova pri samom paljenju računara roza!

Vrlo glupa fora koja je meni na slicnoj stvari reshila problem .
Izvuci strujni kabl iz kucishta i utikaca pa ga ponovo ushtekaj ., mozda ti pomogne . Meni je bila slicna manifestacija samo na jednoj polovini ekrana , ja pomislio ekran kaput kad ono struja se uzbunila ;)
 
pasha:
Iskljuci sve pa povadi oba strujna kabla i monitorski i od kucishta i javi da l fercera patent.
Pozdrav

Pa to mi nije pomoglo ali sam posle pomerio malo monitor jer mi je nesto smetao i pri tom ga malo razdrmao i slučajno malo udario pa mi se slika vratila! Sad mi slika dobra i sve radi kako treba već oko 7 sati! Ipak hvala sto ste mi hteli pomoći ali sad je sve ok i nadam se da će tako i ostati!
 

Back
Top