Ovako dakle zovem se Nenad i idem u 8 razred onsovne skole u ns(nebih da imenujem).Imam jedan problem svi me gnjave i ispituju sta cu upisati (srednja skola) pa bih zatrazio pomoc ovako stoje stvari.Bio sam odlican od prvog do sedmog a za osmi cemo videti posebno dobro stojim sa matematikom i istorijom sa tim nemam problem dobar sam i iz ostalih predmeta al iz fizike bas i nisam (iammo nastavnika koji previse trazi).Zainteresovan sam za moguc rad sa ljudima,predlozite bilo sta svaki komentar ce mi puno znaciti.Unapred puno hvala
Nenad.
Nenad.

(osim ako nema neko debelo interesovanje za neku nauku pa ga to podstakne da se njoj i okrene, ali ovako ne dobija "nivo" ni iz jednog ni iz drugog za kasnije , moje misljenje i ne mora da bude tacno)