Ljudi novi svetski poredak namerno zeli da izazove glad u svetu DOKAZ

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.540
Dakle novi svetski poredak zeli da uvede svet u totalnu krizu zato je i ovaj rat u ukrajini a u Americi je drzava naredila sada da svi poljoprivrednici ili sami uniste svoje useve ili ako oni nece to ce drzava da ucini prskanjem iz vazduha nekog otrova koji ce da unisti useve. Takodje drzava unistava naftu i prosipa je samo kako bi se podigla cena goriva. Evo poslusajte sta govore amerikanci i ujedno ce te videti na videu dok govore kako ljudi traktorima unistavaju svoje useve:

 
na jesen,biblijska glad....to je sve po planu...rat pandemija ,ekonomska kriza pa glad...unistavaju useve da bi ljudi bili primorani jesti njihovu hranu iz epruvete..dakle pre 25 godina sam citao o tome da ce preziveti oni koji znaju sami da proizvedu hranu...danasnja deca na zalost misle da hrana dolazi iz vrizidera,a odprilike 5% mladjih od 40 godina samo znaju kako nastaje hrana...to je tako blizu...mislite o tome...sadite ko moze i koliko moze...seticete se mene za par meseci...
 
na jesen,biblijska glad....to je sve po planu...rat pandemija ,ekonomska kriza pa glad...unistavaju useve da bi ljudi bili primorani jesti njihovu hranu iz epruvete..dakle pre 25 godina sam citao o tome da ce preziveti oni koji znaju sami da proizvedu hranu...danasnja deca na zalost misle da hrana dolazi iz vrizidera,a odprilike 5% mladjih od 40 godina samo znaju kako nastaje hrana...to je tako blizu...mislite o tome...sadite ko moze i koliko moze...seticete se mene za par meseci...
e a kazu, u nemacku nigde zejtina ni brasna. Sta kazu nasi koji zive u nemacku?
Nesto mi mirise na praznu propagadnu.
 
e a kazu, u nemacku nigde zejtina ni brasna. Sta kazu nasi koji zive u nemacku?
Nesto mi mirise na praznu propagadnu.
nije propaganda...vec vestacki izazvane nestasice...hrane nece biti...ukraina je hranila evropu..video sam emisiju o tome ...pitaju ljudi dal treba da nemacka sadi prazne plastenike kojih ima puno..njihov savet kaze ne ne isplati se..ide se na to da bude onemoguceno kupovati hranu narodu da uvale vestacku hranu..iz epruvete..ko bude hteo nesto da ruca morace u njihov logor i da rucka meso iz epruvete...to se odavno priprema nije nikakva teorija zavere...svi poslovi ce stati...mi smo nepotrebni...zamenice nas robovi...stim da zele cistu planetu i prirodu za sebe mi smo zagadjivaci veliki...u logorima ce imati i plata po tome sta jedes..dakle dve vrste drzavnog licnog dohotka...manji za one koji budu jeli prirodnu hranu a veci za one koji jedu vestacku...a prirodna hrana ce se smatrati mcdonals...oni svoje planove ne kriju...jer misle da ih niko u tome ne moze spreciti..njihov plan zasad ide sve po ps-u...narode to vam je buducnost ako se ne probudite..i to vrlo brzo...
 

Back
Top