Ljudi ližu jaja u samoposlugama u nadi da će dobiti nadoknadu

Sensei

Master
Moderator
Poruka
72.852
Nakon što je vlasnik ruskog lanca supermarketa najavio da će platiti milion rubalja svakoj osobi za koju se dokaže da se otrovao hranom od proizvoda prodavnice, mnogi su odlučili da prihvate izazov prihvate.

Lanac supermarketa Žiznamart sa sedištem u Jekaterinburgu našao se na udaru kritike zbog navodne prodaje kompromitovanih prehrambenih proizvoda zbog kojih je najmanje 18 osoba završilo u bolnici zbog trovanja hranom. Kao rezultat toga, nekoliko dobavljača je odbilo da više sarađuje sa Žiznamartom iz straha od revizije Rospotrebnadzora, ruske savezne agencije zadužene za dobrobit i zaštitu potrošača.

Ostavljen sa praznim rafovima i ukaljane reputacije, osnivač Zhiznmarta dao je hrabru javnu izjavu, obećavajući da će nadoknaditi svaku osobu za koju se dokaže da je bila otrovana njegovim proizvodima sa milion rubalja (11.000 dolara). Njegovo obećanje postalo je viralno, i ubrzo su ljudi pokušavali da se otruju hranom u Žiznamartom i dobiju odštetu.

1717736925647.png

„Koliko sam razumeo, prema poslednjim informacijama, Rospotrebnadzor i lokalne bolnice su jednostavno preplavljene tvrdnjama o trovanju hranom u vezi sa Žiznamartom bez ikakvih čvrstih dokaza, rekao je osnivač Žiznamarta Ivan Zajčenko. „Ljudi se žale na sve, na hranu koja je pripremljena pre nekoliko dana u fabrikama koje su već proverene i prošle sve testove, i na hranu koju su jeli u aprilu. Nezvanično, ovo je povezano sa obećanom odštetom od milion rubalja.

1717737533054.png

Nakon što je vlasnik ruskog lanca supermarketa najavio da će platiti milion rubalja svakoj osobi za koju se dokaže da se otrovao hranom od proizvoda prodavnice, mnogi su odlučili da prihvate izazov prihvate.

Lanac supermarketa Žiznamart sa sedištem u Jekaterinburgu našao se na udaru kritike zbog navodne prodaje kompromitovanih prehrambenih proizvoda zbog kojih je najmanje 18 osoba završilo u bolnici zbog trovanja hranom. Kao rezultat toga, nekoliko dobavljača je odbilo da više sarađuje sa Žiznamartom iz straha od revizije Rospotrebnadzora, ruske savezne agencije zadužene za dobrobit i zaštitu potrošača.

Ostavljen sa praznim rafovima i ukaljane reputacije, osnivač Zhiznmarta dao je hrabru javnu izjavu, obećavajući da će nadoknaditi svaku osobu za koju se dokaže da je bila otrovana njegovim proizvodima sa milion rubalja (11.000 dolara). Njegovo obećanje postalo je viralno, i ubrzo su ljudi pokušavali da se otruju hranom u Žiznamartom i dobiju odštetu.

Pogledajte prilog 1560257

Juče gledam po gradu šta da jedem, i ništa mi se ne sviđa...Svratim u galeriju, namerno, samo zato sam i prošetala, zapravo! GABRIJEL MIJE!
Late bloomer, kako mogu i ja. I ti!
Pitam host-a: "Je l' stigao gospodin?", a ona blene u fazonu: "Da l' si čista?"
Napih se i najedoh, hvala G.M. i D. P.! Mene stalno po gradu zovu Dubravka... od juče se na to više ne bunim!

To za trovanje... pripremajmo sebi hranu. Pare se troše, a život treba da se ŽIVI!

Kanal Baza na Telegramu bio je među prvim novinskim kućama koje su izvestile da su ljudi kupovali prehrambene proizvode Žiznamartu u nadi da će biti dovoljno kontaminirani da im garantuju isplatu. Neki su bili toliko očajni da su pribegli lizanju jaja direktno u supermarketu kako bi povećali svoje šanse da dobiju trovanje hranom.
mogu i kod mene da lizu jaja

Back