Ljudi iz proslosti

sabra

Početnik
Poruka
15
Uzasno me nervira njegova najbolja drugarica, izuzeto zajedljiva, ljubomorna i razmazena koja je jednostavno navikla da je on UVEK tu za NJU, i otkada sam se pojavila u ''njenom zivotu'' stalno se nesto na sitno i iza ledja ''spustamo''...Da ne bude zablude, nije zaljubljena u njega, niti on u nju, imam predivnu i poprilicno dugu vezu.Ali ovo me izludjuje, pogotovu sto on to ne vidi...upustanje u rasprave zbog ovoga je glupo ali ...
Imate li slicnih problema? Kako se nosite sa ljudima iz njegove proslosti koji su bili sa njim kada vi niste, kojima delimicno i zavidimo a koji ga gube u sadasnjosti zbog nas...?
 
Šta bre vi devojčice hoćete od nas drugarica - mi ne volimo vas i ne zanimate nas uopšte. Fini smo prema vama samo da se drugovi ne osećaju odvratno. Tu smo mnogo duže i takvih kao što ste vi bilo je ihihiii ali to nećemo da vam kažemo. Znamo čak i koga voli a u koga je zaljubljen i ko ga je baš juče ponovo nazvao - njanjanja... A i o vama znamo više nego što slutite hehehe...
:lol: :lol: :lol:
 
mmmm
ne bi da budem gruba,mada sam danas baš drki...
zašto tebi smetaju ti ljudi?
pa najbolje j eda je bio u podrumu dok tebe nije sreo...i da si ti jedini ženski lik kojeg je pored keve,a možda ni ona smeta, ugledao...
jbt kako se osećaš kada pomisliš kako se znojio sa nekom lepoticom, duge kose,smaragdnih očiju,
savršenih zuba,i nogu od 2 metra?
i kako je njoj govorio da je voli i da je jedna jedina...a možda još uvek mašta o njoj?
iskuliraj bre malooooo
ili ga veži za radijator i hrani mrvicama od ručka....biće samo tvoj
 
majcheki:
pajamaco, kucale smo u isto vreme :lol:
6.gif
 
majcheki:
Šta bre vi devojčice hoćete od nas drugarica - mi ne volimo vas i ne zanimate nas uopšte. Fini smo prema vama samo da se drugovi ne osećaju odvratno. Tu smo mnogo duže i takvih kao što ste vi bilo je ihihiii ali to nećemo da vam kažemo. Znamo čak i koga voli a u koga je zaljubljen i ko ga je baš juče ponovo nazvao - njanjanja... A i o vama znamo više nego što slutite hehehe...
:lol: :lol: :lol:

jao da i to je najgore......kad znas o nekoj devojci vise nego sto ona misli.....jao pa ja imam takav slucaj sa jednom Drugovom devojkom...ona je meni pricala koliko je jebozovna u krevetu,..kako ovo radi,kako ono,...a od njega sam cula da mora posebno da je namesti sa strane nekako da bi se njemu digao:shock:
Hahahahahhaha kakva sam ja kucka...8)
 
sabra:
Uzasno me nervira njegova najbolja drugarica, izuzeto zajedljiva, ljubomorna i razmazena koja je jednostavno navikla da je on UVEK tu za NJU, i otkada sam se pojavila u ''njenom zivotu'' stalno se nesto na sitno i iza ledja ''spustamo''...Da ne bude zablude, nije zaljubljena u njega, niti on u nju, imam predivnu i poprilicno dugu vezu.Ali ovo me izludjuje, pogotovu sto on to ne vidi...upustanje u rasprave zbog ovoga je glupo ali ...
Imate li slicnih problema? Kako se nosite sa ljudima iz njegove proslosti koji su bili sa njim kada vi niste, kojima delimicno i zavidimo a koji ga gube u sadasnjosti zbog nas...?

Koja si ti sisa. Garantovano si neki odron.
 
lol hebe
ja se odlicno slazem sa njegovim prijateljima kad se vidimo.hvala bogu pa ih ima. samo se postavi pravilno i nije problem. ako je bas takav smor, reci da te ne davi. jaka stvar.
veci problem su mi ljudi iz moje proslosti za koje sam mislila da su zaboravljeni. kad iskoce iz nekog budzaka ne znam sta cu sa njima. lol
 
xpajamacax:
mmmm
ne bi da budem gruba,mada sam danas baš drki...
zašto tebi smetaju ti ljudi?
pa najbolje j eda je bio u podrumu dok tebe nije sreo...i da si ti jedini ženski lik kojeg je pored keve,a možda ni ona smeta, ugledao...
jbt kako se osećaš kada pomisliš kako se znojio sa nekom lepoticom, duge kose,smaragdnih očiju,
savršenih zuba,i nogu od 2 metra?
i kako je njoj govorio da je voli i da je jedna jedina...a možda još uvek mašta o njoj?
iskuliraj bre malooooo
ili ga veži za radijator i hrani mrvicama od ručka....biće samo tvoj

Verovatno me nisi dobro razumela. Naravno da mi ne smetaju svi ljudi iz proslosti, vec pojedinci koji smatraju da ga kradem, da mi tu nije mesto samo zbog toga sto sada provodi vise vremena samnom...niti sam razmazena niti nepristojna a najmanje bezobrazna. Pokusavam da se uklopim, njenom bratu sam i posao obezbedila, ne branim mu, ne daj boze, da se druzi sa istim likovima ali nisam ja kriva sto je sasvim normalno da zeli vise vremena da provodi sa nekim koga voli...To se svima desava kad pronadju pravu osobu. Niti mogu niti zelim da brisem nekoga, nisam bila tu veci deo njegovog/njihovog zivota a logicno je da ni ona nece biti vise toliki deo njegovog zivota i vremena, i tu ne mozemo nista da uradimo, niko od nas. U prethodnim vezama nisam imala ovakvih problema, cak naprotiv, izuzetno dobro slaganje i druzenje, mozda me ovo sve zbog toga vise i pogadja jer znam kako sve moze super da funkcionise a ne ide zbog gluposti.
Mislite li da kada jednom zuzmete (obe) ovakav stav, cak i kada se npr. situacija promeni posle izvesnog vremena, uklopite se i td..moze da se prevazidje sve ili uvek ostaje doza odbojnosti?
 
jbt...moj najbolji drug kada se oženio....
mene jedino mučilo ko će da me budi upadanjem u moju sobu ko sa tavana:roll:
i ko će da pijanči i zore dočekuje....
ma iskuliraj...
ne primećuj....
e,stvarno,gadno bilo kada se oženio....keve mi....mada ga i sada rabim dobrano....
i još uvek ga volim...nikada mi njegova žena nije bila neka prepreka...
a znaš zašto???
zato što je strava lik i potpuno je normalna...
jednostavno ja nju sada stavljam ispred njega!
razmisli malo,ko je tu problem:p
 
Nikada se ne druzim sa nekim ko mi iz bilo kog razloga ne prija. Ako vidis da izmedju njih nema niceg vise od drugarstva, zasto se smaras, reci mu jednostavno da ne zelis da se vidjas sa njom, neka ide sam i bas te briga. Verovatno ce mu biti bezveze zbog toga, ali bitno je da je tebi dobro (trudila si se, nije da nisi), a mozda ce on uvideti neke stvari, koje kako kazes sada ne vidi.
 
Sad cu ja kao da se pravim pametan, izvlacim pojedine reci i pokusavam da vrsim analizu na osnovu njihovog izbora...
Mislim da je kljucna rec - proslost. Ta prijateljica nije samo osoba iz proslosti, nego i iz sadasnjosti... i najverovatnije i buducnosti. To sto si joj odredila takvu vremensku odrednicu, u mnogome i objasnjava tvoj stav. Pokusaj da je stavis u sadasnjost i buducnost, pa ce ti biti lakse da se pomiris sa njenim prisustvom, nadam se...
 
hej, pa ako mu je ta drugarica samo to i ništa više, i obrnuto, njena prebacivanja rešavaj sprdnjom, garantujem da ćete se ubrzo fino slagati... nikad nisam imala takvih problema sa deckom (tj. bilo kim iz njegovog društva), a sada ja mnogo češce pijem kafu s njegovom najboljom drugaricom nego on, i super se slažemo
 
Ako drustvo mog decka postuje njega, postovace i mene zbog njega. Ako toga nema, onda ili oni njega ne postuju ili primecuju da on ne postuje mene i daju sebi za pravo da se prepucavaju sa mnom. A sta tvoj decko kaze na sve to?
 
a što vi morate da se družite utroje :?

Ne dopadaju mi se svi njegovi prijatelji, a onaj jedan jadničak je baš nayebo, pa sada lepo odovojeno izlazimo kad treba s njim da se vidi :P

Najbolja drugarica, kada sam videla KOLIKO ga voli i koliko mu je privržena (oditinski, do neba ga voli!, što je bilo prvi put kad smo se napile i zabalavile zajedno :P - postala mi je jaako draga :) (iako je, igrom slučaja, mesta življenja i njihovog teško uklopivog slobodnog vremena, retko viđamo. Nažalost. Podsetiću ga, nisu se odavno videli :D )
 

Back
Top