ljudi Iron Lord postao moderator! ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je sa gazdom? Siptar ?

Не знам ко је газда али знам да је Ирон Лорд (ранији ник: Длакава стрвина) већ био овде модератор па је тако лепо "употребљавао власт" - да је једно дуже време био "на леду". Сада ћемо да видимо. Можда се и он променио, време чини чуда!
 
dedammw2.png
 
čestitke i sa moje strane...
koliko vidim imat će itekako mnogo posla ...
pogotovo za predstojeće predsjedničke izbore u Srbiji i mogućojeskalaciji nasilja na Krstarici ukoliko dođe do odcjepljenja Kosova...
a i bliži se vrijeme darivanja po greogrijanskom i julijanskom kalendaru te Nova godina...;)

eto kakvog Irona ja očekujem nakon duže stanke:
da ne gleda kakav je ko bio sa njim u vrijeme pauziranja već ako nekog banira da ista pravila vrijede za sve uz malu možda opasku da ako se desi da novi članovi (manjeod 200postova) isprovociraju stare članove oni koji imaju (preko1000) i bude verbalnih sukoba da tu napravi malu razliku
u pravilu trajni ban po meni nije bilo rješenje
ono što mi se sviđalo kod Irona je to da je često zaključavao teme sa @lupim naslovima a pogotovo onim koji vrijeđaju, te duplih tema...

eto živi bili pa vidjeli
mislim da je dobro da opet nazad imamo dva moderatora jer je na jominiju bilo previše tereta ostavljeno
ČESTITAM obojici i pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top