Ljubomora...

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Ispovijest da mi bude lakse...

Izludjuje me sto mi djevojka mnogo vise voli da provodi vrijeme sa drugaricama nego sa mnom. Recimo vikendom joj je prioritet da izadje sa njima, sto bi se reklo cesto sam joj u drugom planu. Nekada se dogovorimo recimo da se vidimo u 12h, a onda mi ubrzo kaze da je zakazala sa drugaricom u recimo 1 i 30, pri cemu sa njom provede 5-6 sati. Onda kada smo zajedno uvijek zuri i cini mi se kao da zrtvuje uvijek vrijeme koje bi trebalo da provodi sa mnom posto ne moze da bude neograniceno i bilo kada napolju, a ocigledno kada je sa drugaricama onda nije tako. Nekako se osjecam zapostavljenim i ljubomornim. *** ja sam i previse emotivan tako, a ona je malo razmazena sto je u principu meni zanimljivo jer uvijek moram da se trudim ali nekada me i izludjuje. Inace ona i sama zna kada me zapostavlja jer uvijek postavlja pitanja da li je sve u redu i sl., sto mi odmah govori da osjeca grizu savjesti. Mozda je i problem sto sa njima bude u stanu, a kada smo ja i ona zajedno nemamo gdje da odema iza zatvorenih vrata tj. vrlo rijetko sto nas isto frustrira.

Sad ako neko ima zivaca da procita gore navedeno i da mi da svoja iskustva bio bih vrlo zahvalan.

Ukratko kako se vasi partneri ponasaju prema vama i kada znate da nesto nije u redu, tj. da li ja imam razloga za brigu ako se osjecam zapostavljenim i kako se vasi partneri odnose prema vama u vezama za koje vi mozete reci da su uspjesne.

Kada imam razloga za brigu?
 
vd:
nemaš razloga za brigu
ako te voli biće sa tobom
a ako te ne voli
onda je i bolje da ne budeš sa njom

Znam ja da me ona voli, mnogo puta je to pokazala ali sam se osjecam zapostavljenim i mozda je pretjerano ali zelim da najvise vremena provodi sa mnom sto otprilike dodje kao nekakvo tamicenje sa drugim osobama u njenom zivotu. Mozda je problem i taj sto sam joj ja uvijek na raspolaganju, sto joj ja nikada nisam rekao necu, ne mogu, ne zelim...
 
umjesto da cekas pored telefona dok ona postane dostupna, izadji sa svojim drustvom, ugasi mob dok si sa njima

sigurna sam da imas i svoje drugove koji se osjecaju slicno kao i ti, samo sto dok ti lovis curu, oni moraju da love tebe jer si zauzet mozganjem o njoj
 
umjesto da cekas pored telefona dok ona postane dostupna, izadji sa svojim drustvom, ugasi mob dok si sa njima

sigurna sam da imas i svoje drugove koji se osjecaju slicno kao i ti, samo sto dok ti lovis curu, oni moraju da love tebe jer si zauzet mozganjem o njoj

:) Znaci cista istina. Dave me ljudi sa svih strana te da izadjemo, vidimo se i sl., mada iskreno da kazem meni nigdje nije lijepo kao kada sa sa njom sto me nervira ali valjda cu doci u normalu.
 
moras,
nista gore od utripovane cure koja zivi za momka, kod tebe je obrnut slucaj

zivi svoj zivot, kada primjeti da si se ohladio ili ce reagovati i posvetiti ti vise paznje ili ne
u oba slucaja, ne gubis ti
 
Znam ja da me ona voli, mnogo puta je to pokazala ali sam se osjecam zapostavljenim i mozda je pretjerano ali zelim da najvise vremena provodi sa mnom sto otprilike dodje kao nekakvo tamicenje sa drugim osobama u njenom zivotu. Mozda je problem i taj sto sam joj ja uvijek na raspolaganju, sto joj ja nikada nisam rekao necu, ne mogu, ne zelim...

Upravo to je problem.
Okreni se ti malo vise sebi, imas i ti svoje prijatelje, svoja interesovanja itd.
Imam utisak da ti je ona sav tvoj zivot i sve tvoje slobodno vreme.
Promeni to hitno.
Sledeci put odbij neki njen predlog ako vec imas nesto dogovoreno.
O da....nadurice se, ali ne brini se.
Tako prolazis zato jer si uvek na raspolaganju i ne umes da kazes necu, ne mogu, ne stizem, ne zelim itd.
Zato te i ne postuje
 
Ispovijest da mi bude lakse...

Izludjuje me sto mi djevojka mnogo vise voli da provodi vrijeme sa drugaricama nego sa mnom. Recimo vikendom joj je prioritet da izadje sa njima, sto bi se reklo cesto sam joj u drugom planu. Nekada se dogovorimo recimo da se vidimo u 12h, a onda mi ubrzo kaze da je zakazala sa drugaricom u recimo 1 i 30, pri cemu sa njom provede 5-6 sati. Onda kada smo zajedno uvijek zuri i cini mi se kao da zrtvuje uvijek vrijeme koje bi trebalo da provodi sa mnom posto ne moze da bude neograniceno i bilo kada napolju, a ocigledno kada je sa drugaricama onda nije tako. Nekako se osjecam zapostavljenim i ljubomornim. *** ja sam i previse emotivan tako, a ona je malo razmazena sto je u principu meni zanimljivo jer uvijek moram da se trudim ali nekada me i izludjuje. Inace ona i sama zna kada me zapostavlja jer uvijek postavlja pitanja da li je sve u redu i sl., sto mi odmah govori da osjeca grizu savjesti. Mozda je i problem sto sa njima bude u stanu, a kada smo ja i ona zajedno nemamo gdje da odema iza zatvorenih vrata tj. vrlo rijetko sto nas isto frustrira.

Sad ako neko ima zivaca da procita gore navedeno i da mi da svoja iskustva bio bih vrlo zahvalan.

Ukratko kako se vasi partneri ponasaju prema vama i kada znate da nesto nije u redu, tj. da li ja imam razloga za brigu ako se osjecam zapostavljenim i kako se vasi partneri odnose prema vama u vezama za koje vi mozete reci da su uspjesne.

Kada imam razloga za brigu?


Ispali kucku! Samo te lozi da je sa drugaricama a u stvari se tandari sa dva nabildovana tipa, koji je tretiraju kao kurvu... :lol: Garantovano!
 
Upravo to je problem.
Okreni se ti malo vise sebi, imas i ti svoje prijatelje, svoja interesovanja itd.
Imam utisak da ti je ona sav tvoj zivot i sve tvoje slobodno vreme.
Promeni to hitno.
Sledeci put odbij neki njen predlog ako vec imas nesto dogovoreno.
O da....nadurice se, ali ne brini se.
Tako prolazis zato jer si uvek na raspolaganju i ne umes da kazes necu, ne mogu, ne stizem, ne zelim itd.
Zato te i ne postuje

Znam. Izlazim ja sa prijateljima ali mi je rijetko kada sa njima bas nesto extra zanimljivo tj. mnogo mi je ljepse sa njom, izuzimajuci naravno 2 najbolja druga ali koja nisu tako cesto ovdje. Ma ja sam ti takav covjek koji ne moze reci necu, ne mogu, ne zelim... I to ce mi jednom doci glave. Znam kako trebam da se ponasam da bi me vise postovala ali to ne cinim. :-(
 
naravno da ti je zanimljivije... pa nisi ***** i ne orgijas sa drugovima :lol:

ne moras ti reci ne zelim, samo se potrudi da ne mozes - tj reci joj jaao kako bih htjeo bit tu, al' *** ceka me drustvo
aj' zdravo, volim te

:D
 
Znam. Izlazim ja sa prijateljima ali mi je rijetko kada sa njima bas nesto extra zanimljivo tj. mnogo mi je ljepse sa njom, izuzimajuci naravno 2 najbolja druga ali koja nisu tako cesto ovdje. Ma ja sam ti takav covjek koji ne moze reci necu, ne mogu, ne zelim... I to ce mi jednom doci glave. Znam kako trebam da se ponasam da bi me vise postovala ali to ne cinim. :-(

Onda Rade, ne znam sta da ti kazem.
Bice sve bezobraznija, na kraju ce te ostaviti, a ti ces patiti za njom.
Ako to hoces...go for it.
Ili ako hoces da ti se to isto ponovi sa nekom drugom.
Razumem ja da je tebi zanimljivije sa njom, da goris od zelje da je vidis, da budes sa njom, ali moras malo vise postovati sebe, pa ce te postovati i ona.
A ako nece.....nije ni bitno, neka hoce. Ali tesko da ce neka, ako se ti postavis prema njima kao tuzno kuce koje jedva ceka da dotrci kad zviznu i povuce se u kucicu kad ga oteraju
 
Onda Rade, ne znam sta da ti kazem.
Bice sve bezobraznija, na kraju ce te ostaviti, a ti ces patiti za njom.
Ako to hoces...go for it.
Ili ako hoces da ti se to isto ponovi sa nekom drugom.
Razumem ja da je tebi zanimljivije sa njom, da goris od zelje da je vidis, da budes sa njom, ali moras malo vise postovati sebe, pa ce te postovati i ona.
A ako nece.....nije ni bitno, neka hoce. Ali tesko da ce neka, ako se ti postavis prema njima kao tuzno kuce koje jedva ceka da dotrci kad zviznu i povuce se u kucicu kad ga oteraju

Totalno si u pravu, na zalost.
 
Totalno si u pravu, na zalost.

Pa onda napravi experiment Rade.
Sledeci put kad te pozove reci da si zauzet i da ne mozes.
Malo odglumi, koliko god ti to tesko palo i koliko god strahovao da ce te otkaciti.
Pa prati reakciju.
Ako te stvarno otkaci....ko je shisha.
Ako se naduri, cuti i ti, pozvace te siguran sam.
A onda okreni drugi list.
Ako mozes. A bolje je za tebe da mozes.
Jer ovako kako si sebe opisao, patnja ti ne gine
 
nemoj biti ljubomoran...jer ne vidim razlog..jedino sto vam fali je sex..kazes mesto nemate...uz drvo,na stepenicama u zgradi,u liftu,u autu,na tudjem autu,parku,na setalistu pored reke,wc-u...ako ste napaljeni,a ne mozete u stanu,na krevetu...imas svu slobodu prostora exteriera...
 
Pa onda napravi experiment Rade.
Sledeci put kad te pozove reci da si zauzet i da ne mozes.
Malo odglumi, koliko god ti to tesko palo i koliko god strahovao da ce te otkaciti.
Pa prati reakciju.
Ako te stvarno otkaci....ko je shisha.
Ako se naduri, cuti i ti, pozvace te siguran sam.
A onda okreni drugi list.
Ako mozes. A bolje je za tebe da mozes.
Jer ovako kako si sebe opisao, patnja ti ne gine

Ma ne brinem ja da ce me ostaviti u to sam bar siguran samo zelim da budemo vise vremena zajedno. Ma najvise nas zeza to sto nemamo gdje da budemo sami, tj. i to se dogadja vrlo rijetko tako da nam to smeta iz mnogo razloga.
 
Rade sinak..i ne treba da cinis..to onda ne bi bio ti..I ne slazem se sa savetima da igras toplo-hladno..kuliranje..foliranje..to je nezrelo i bespotrebno trosenje energije.

Pa ne znam koliko Rade ima godina ni koliko devojka ima godina.
U svakom slucaju, ona igra te igre koliko vidim.
Sto onda i on ne bi proverio da li je njoj uopste stalo do njega.
Ako jeste, mora da je sokira necim da bi shvatila da ga zapostavlja.
Inace ce ga zapostavljati sve vise i slutim, na kraju grubo odyebati.
 
Ma ne brinem ja da ce me ostaviti u to sam bar siguran samo zelim da budemo vise vremena zajedno. Ma najvise nas zeza to sto nemamo gdje da budemo sami, tj. i to se dogadja vrlo rijetko tako da nam to smeta iz mnogo razloga.

Ako pod tim mislis da nemate gde da se sexate pa stoga to i ne radite....hitno nadjite neko resenje.
Tesko ce se veza odrzati bez intimnosti, samo uz povremeno kratko vidjanje
 
nemoj biti ljubomoran...jer ne vidim razlog..jedino sto vam fali je sex..kazes mesto nemate...uz drvo,na stepenicama u zgradi,u liftu,u autu,na tudjem autu,parku,na setalistu pored reke,wc-u...ako ste napaljeni,a ne mozete u stanu,na krevetu...imas svu slobodu prostora exteriera...

Ej sad, svasta mi radimo u mracnim mjestima, cak i po danu krisom ali da mozemo ici do kraja nema sanse. Nekada se desava da se bas zanesemo... Mada iskreno da kazem nije ona za takva mjesta.
 
Procitaj..da iskljuci tel..kaze da je zauzet..kao izadje sa drustvom..itd..meni su te igrice besmislene i pateticne..budi musko.

sta, ti ne gasis telefon u drustvu? nosis li ga sa sobom dok si na wc solji?
naravno da izadje sa drustvom kao i prije nje, valjda kontas da nije prirodno ispaljivati prijatelje kada te redovno zovu vani?

ako je biti musko plakanje nad situacijom i sjedanje skrstenih ruku, odo' ja u lezbejke dok sam jos na vrijeme, emo boy :lol:
 

Back
Top