Ljubomora je ljubav, je li

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.591
Ima dosta tema o ljubomori ali ono...
Mislite li da je to dokaz ljubavi? Da li to čini da se osetite bitnije? Da li se igrate sa onim ili plašite onog ko je ljubomoran? Da li praštate uvredljive reči i nastupe jer ih pravdate ljubomorom? Iskustva.

Ja sam samo jednom osetila ljubomoru i registrovala sam je kao strano telo koje se mora napujdati iz organizma. To sam uspešno i uradila. Hodala sam do kuće jedno sat vremena, pre toga se odjavila društvu i išla sama kroz veliku masu (koncert). Onda sam legla u krevet i rekla, kuuul. I nikad je više nisam osetila. Da sam ostala da se pravim blesava i družim s ljudima mislim da je nikad ne bih izbacila i možda bih postala pakosna, a ovako, mirna Bačka.

Kako se nosite sa svojom ljubomorom?
 
Са својом нормално, са туђом никако.
Интересантно је да ми је степен љубоморе у везама зависио од степена љубоморе друге стране. Типа ако ми верује и све је опуштено, нема стреса, онда сам и ја кул. Ако по цео дан само љубоморише и то је све што ради, онда и ја постајем будала, буквално. Ал не у смислу "сад ћу то да радим намерно да видиш како је" него буквално постанем лик који у свему види нешто чега нема и набијам на нос сваку ситницу. Једноставно постанем лујка. И онда ме то понашање на крају угуши, и моје и туђе, и ту онда стварно почињем да радим ствари због којих би неко требало да буде љубоморан. И ту се та веза завршава. Што је и океј, јер таква не треба ни да постоји.
 
Uglavnom, nisam uopste ljubomorna, ni u jednom odnosu. Bila sam ljubomorna kao klinka ponekad, od kad sam presla dvadesetu, nikakvu vrstu ljubomore nisam vise osetila

Ustvari, jesam, kad vidim da neka zenska ima BASSSS dobru guzicu, budem malo ljubomorna, jer znam da sam lenja i da se nikada necu dovoljno potruditi da mi pedu tako izgleda 😂
 
Ima dosta tema o ljubomori ali ono...
Mislite li da je to dokaz ljubavi? Da li to čini da se osetite bitnije? Da li se igrate sa onim ili plašite onog ko je ljubomoran? Da li praštate uvredljive reči i nastupe jer ih pravdate ljubomorom? Iskustva.

Ja sam samo jednom osetila ljubomoru i registrovala sam je kao strano telo koje se mora napujdati iz organizma. To sam uspešno i uradila. Hodala sam do kuće jedno sat vremena, pre toga se odjavila društvu i išla sama kroz veliku masu (koncert). Onda sam legla u krevet i rekla, kuuul. I nikad je više nisam osetila. Da sam ostala da se pravim blesava i družim s ljudima mislim da je nikad ne bih izbacila i možda bih postala pakosna, a ovako, mirna Bačka.

Kako se nosite sa svojom ljubomorom?
Ljubomora kada se kod nekoga pojavi,to je siguran znak,da ta osoba ima komplex nize vrednosti.Muskarac (ili zena) koji su sigurni u svoje ljudske
vrednosti,nikada nece osetiti ljubomoru,bilo na svog partnera-partnerku,niti u odnosu na druge muskarce ili zene.!
 
Pa ne znam, malo mi je lažno potisnuti svaki impuls koji se javi samo zato što nam se ne uklapa u sliku savršene nonšalancije koju želimo neprestano da projektujemo.

Ako sam ljubomorna, pustiću sebe da budem ljubomorna.
Ako moja ljubomora nema utemeljenja, neću smarati partnera projekcijama, videću gde u mojoj ličnosti leži rascep.
Ako ima utemeljenja, videću da rešim konflikt sa partnerom, zato čini da se osećam neželjeno, itd.

Ne smeta mi da je partner zdravo posesivan, ipak smo ispod svega živuljke koje žele da pripadaju i da označe svoje. Meni se to dopada.
 
Uglavnom, nisam uopste ljubomorna, ni u jednom odnosu. Bila sam ljubomorna kao klinka ponekad, od kad sam presla dvadesetu, nikakvu vrstu ljubomore nisam vise osetila

Ustvari, jesam, kad vidim da neka zenska ima BASSSS dobru guzicu, budem malo ljubomorna, jer znam da sam lenja i da se nikada necu dovoljno potruditi da mi pedu tako izgleda 😂
Nije kod tvog nastupa ljubomore,zadnjica objekt ljubomore. Taj osecaj koji ti imas u odnosu na druge zene,proizvod je tvoje nesigurnosti.Ti druge ljude gledas
iskljucivo po njihovom spoljnom izgledu,a ne umes da cenis sve ostale karakterne vrednosti neke osobe.Jadna je svaka zena,koja bude iskompleksirana
sto neka zena u drustvu,ima vecu zadnjicu od nje.Mi svi,i muskarci i zene,imamo citav niz kvaliteta,koji daleko vise vrede,od jedne obicne deblje zenske
zadnjice.!
 
Čija si i čije je to što nosiš ispod haljine.
A-a. Treba da se zna ko je s kim i da vlada iskreno poverenje. Posesivnost ne dolazi u obzir, to su slabe ličnosti, to su strahovi. Najveće zlo koje se čini ljudima jeste da žive u strahu. Osnova je strah od smrti, sledeći od samoće.
Iz sledećeg proizilazi i posesivnost u vezi i ljubomora.
Mene sumnje vređaju. Ako sam rekla da sam tvoja, tvoja sam. Pusti me sad da se smejem s ovim prešarmantnim likom. Mehehehe

Ako si moj, moj si. Možeš biti i dobar drug i otac i sin i kolega i da komplementiraš ženama. Možeš i volim da budeš.
 
Jer druga koleginica radikalna feministkinja ima lepšeg i većeg crnog gumenog davaoca radosti i utešitelja u samoći?
Darling, mnogo si dosadan. Em me "radikalna feministkinja" ič ne vređa, em me reč dildo ne vređa, em me tvoji zaključci o mojoj poželjnosti ne vređaju, ali ako ti baš prija, ti nastavi da kao obad zundaš oko zatvorenog prozora.
 
Nemam nameru da nikog vređam,već ljudima pomažem da pronađu svoju esenciju.Kako te RF može vređati kad je to aksiomatično.Svakim svojim upisom protvrđuješ da si RF.
A od RF nema ljubomornijeg sveta,jer je to teško istraumatiziran svet.Možda je bolje pitanje,u kolikoj meri lične traume određuju ljubomoru?
 
Nemam nameru da nikog vređam,već ljudima pomažem da pronađu svoju esenciju.Kako te RF može vređati kad je to aksiomatično.Svakim svojim upisom protvrđuješ da si RF.
A od RF nema ljubomornijeg sveta,jer je to teško istraumatiziran svet.Možda je bolje pitanje,u kolikoj meri lične traume određuju ljubomoru?
Što se feminizma tiče pričaš gluposti.

Ona je samo rekla da ne treba gušiti svoje emocije bile one tradicionalno negativne ili pozitivne.
Nema potrebe da je vređaš.
 
Nije kod tvog nastupa ljubomore,zadnjica objekt ljubomore. Taj osecaj koji ti imas u odnosu na druge zene,proizvod je tvoje nesigurnosti.Ti druge ljude gledas
iskljucivo po njihovom spoljnom izgledu,a ne umes da cenis sve ostale karakterne vrednosti neke osobe.Jadna je svaka zena,koja bude iskompleksirana
sto neka zena u drustvu,ima vecu zadnjicu od nje.Mi svi,i muskarci i zene,imamo citav niz kvaliteta,koji daleko vise vrede,od jedne obicne deblje zenske
zadnjice.!
To je potpuna neistina, bas ne gledam ljude kroz njihovu spoljasnjost, jer nisam povrsna osoba. Nisam ljubomorna na osobu u smislu: Mrzim sto ona ima dobru guzu, a ja ne, bas naprotiv. Volim da vidim zgodnu osobu, kao i svako od nas, da se ne lazemo. Vise je gledam sa tugom u ocima, jer sam, da ponovim, previse lenja trenutno da se pokrenem, da i moje dupe lepo izgleda.
 
To je potpuna neistina, bas ne gledam ljude kroz njihovu spoljasnjost, jer nisam povrsna osoba. Nisam ljubomorna na osobu u smislu: Mrzim sto ona ima dobru guzu, a ja ne, bas naprotiv. Volim da vidim zgodnu osobu, kao i svako od nas, da se ne lazemo. Vise je gledam sa tugom u ocima, jer sam, da ponovim, previse lenja trenutno da se pokrenem, da i moje dupe lepo izgleda.
Ma to je OK. I onako živimo u eri dupeta.
 

Back
Top