Life is a bich
Aktivan član
- Poruka
- 1.689
Док неки не брину ни због милијарди дугова, неки предускршњи пост зову штрајком, човек, због општег хаоса и немарности која је главни принцип ове "државе" помишља да изврши самоубиство
Ljubodrag Tadić (60), jedan od vlasnika stanova predviđenih za prodaju, spreman je, kako kaže, da izvrši samoubistvo ukoliko sudski izvršitelji dođu da mu zaplene stan. On podseća da je isti sud koji je presudio u korist JKP-a “Čačak” pre tri godine doneo pravosnažnu presudu da preduzeće “Magnohrom” njemu isplati skoro milion dinara po osnovu neisplaćenih ličnih dohodaka od 1999. do 2005. godine.
– Sud nema iste aršine prema meni i prema čačanskim toplanama. Meni će da prodaju stan zato što dugujem za grejanje, a to što je isti sud presudio da se meni isplati suma veća od one koju dugujem, nikom ništa. Zašto ne presude da “Magnohrom” proda deo imovine, pa da meni namiri mojih milion dinara, i ja ću odmah da platim 600.000 dinara. Ukoliko dođu da mi zaplene stan, ništa mi drugo ne preostaje nego da se ubijem, jer ja sam samo bivši rudar koji nema snage ni moći da se bori s državom – navodi Tadić, i dodaje – nisam lud da mi oduzmu stan od 35.000 evra zbog duga od 5.000 evra, ali nemam odakle da platim ono što dugujem. Moja penzija je 18.000 dinara i od nje živimo nezaposleni sin, snaha i unučići i ja.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/249413/Ubicu-se-ako-mi-oduzmu-stan

Ljubodrag Tadić (60), jedan od vlasnika stanova predviđenih za prodaju, spreman je, kako kaže, da izvrši samoubistvo ukoliko sudski izvršitelji dođu da mu zaplene stan. On podseća da je isti sud koji je presudio u korist JKP-a “Čačak” pre tri godine doneo pravosnažnu presudu da preduzeće “Magnohrom” njemu isplati skoro milion dinara po osnovu neisplaćenih ličnih dohodaka od 1999. do 2005. godine.
– Sud nema iste aršine prema meni i prema čačanskim toplanama. Meni će da prodaju stan zato što dugujem za grejanje, a to što je isti sud presudio da se meni isplati suma veća od one koju dugujem, nikom ništa. Zašto ne presude da “Magnohrom” proda deo imovine, pa da meni namiri mojih milion dinara, i ja ću odmah da platim 600.000 dinara. Ukoliko dođu da mi zaplene stan, ništa mi drugo ne preostaje nego da se ubijem, jer ja sam samo bivši rudar koji nema snage ni moći da se bori s državom – navodi Tadić, i dodaje – nisam lud da mi oduzmu stan od 35.000 evra zbog duga od 5.000 evra, ali nemam odakle da platim ono što dugujem. Moja penzija je 18.000 dinara i od nje živimo nezaposleni sin, snaha i unučići i ja.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/249413/Ubicu-se-ako-mi-oduzmu-stan



