Љубодраг Тадић из Чачка прети самоубиством

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
Док неки не брину ни због милијарди дугова, неки предускршњи пост зову штрајком, човек, због општег хаоса и немарности која је главни принцип ове "државе" помишља да изврши самоубиство:dash:

Ljubodrag Tadić (60), jedan od vlasnika stanova predviđenih za prodaju, spreman je, kako kaže, da izvrši samoubistvo ukoliko sudski izvršitelji dođu da mu zaplene stan. On podseća da je isti sud koji je presudio u korist JKP-a “Čačak” pre tri godine doneo pravosnažnu presudu da preduzeće “Magnohrom” njemu isplati skoro milion dinara po osnovu neisplaćenih ličnih dohodaka od 1999. do 2005. godine.

– Sud nema iste aršine prema meni i prema čačanskim toplanama. Meni će da prodaju stan zato što dugujem za grejanje, a to što je isti sud presudio da se meni isplati suma veća od one koju dugujem, nikom ništa. Zašto ne presude da “Magnohrom” proda deo imovine, pa da meni namiri mojih milion dinara, i ja ću odmah da platim 600.000 dinara. Ukoliko dođu da mi zaplene stan, ništa mi drugo ne preostaje nego da se ubijem, jer ja sam samo bivši rudar koji nema snage ni moći da se bori s državom – navodi Tadić, i dodaje – nisam lud da mi oduzmu stan od 35.000 evra zbog duga od 5.000 evra, ali nemam odakle da platim ono što dugujem. Moja penzija je 18.000 dinara i od nje živimo nezaposleni sin, snaha i unučići i ja.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/249413/Ubicu-se-ako-mi-oduzmu-stan
 
Док неки не брину ни због милијарди дугова, неки предускршњи пост зову штрајком, човек, због општег хаоса и немарности која је главни принцип ове "државе" помишља да изврши самоубиство:dash:

Ljubodrag Tadić (60), jedan od vlasnika stanova predviđenih za prodaju, spreman je, kako kaže, da izvrši samoubistvo ukoliko sudski izvršitelji dođu da mu zaplene stan. On podseća da je isti sud koji je presudio u korist JKP-a “Čačak” pre tri godine doneo pravosnažnu presudu da preduzeće “Magnohrom” njemu isplati skoro milion dinara po osnovu neisplaćenih ličnih dohodaka od 1999. do 2005. godine.

– Sud nema iste aršine prema meni i prema čačanskim toplanama. Meni će da prodaju stan zato što dugujem za grejanje, a to što je isti sud presudio da se meni isplati suma veća od one koju dugujem, nikom ništa. Zašto ne presude da “Magnohrom” proda deo imovine, pa da meni namiri mojih milion dinara, i ja ću odmah da platim 600.000 dinara. Ukoliko dođu da mi zaplene stan, ništa mi drugo ne preostaje nego da se ubijem, jer ja sam samo bivši rudar koji nema snage ni moći da se bori s državom – navodi Tadić, i dodaje – nisam lud da mi oduzmu stan od 35.000 evra zbog duga od 5.000 evra, ali nemam odakle da platim ono što dugujem. Moja penzija je 18.000 dinara i od nje živimo nezaposleni sin, snaha i unučići i ja.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/249413/Ubicu-se-ako-mi-oduzmu-stan

Е то тако јадно звучи кад читамо по новинама. Пази ово ... син и снаха ... зашто они не раде?
 
Mozda rade, ali na crno za neku bednu crkavicu.

Sram da te bude!

Odakle li si samo i u kojoj zemlji zivis?

Извини, посла има за онога ко хоће да ради увек. Лепо пише у тексту да не раде, а ти опет прочитај.

Мене нема шта да буде срамота. Радим, довољно зарађујем да имам мало лагоднији живот, и не кукам другима као што то ви радите. Ви сте ту да кукате, али ништа не мењате.
 
ma ne tako se ušemio večeras da kontrira čak i sebi.;)

Bas vala.

Извини, посла има за онога ко хоће да ради увек. Лепо пише у тексту да не раде, а ти опет прочитај.

Мене нема шта да буде срамота. Радим, довољно зарађујем да имам мало лагоднији живот, и не кукам другима као што то ви радите. Ви сте ту да кукате, али ништа не мењате.

Ima, ali besplatno. Bezi!
 
Извини, посла има за онога ко хоће да ради увек. Лепо пише у тексту да не раде, а ти опет прочитај.

Мене нема шта да буде срамота. Радим, довољно зарађујем да имам мало лагоднији живот, и не кукам другима као што то ви радите. Ви сте ту да кукате, али ништа не мењате.

Па поведи нас, о Вожде! Право у промене! Само пре тога, као доказ да си озбиљан промени тај аватар и не стављај ни једног полтичара као замену:per:
 
Па поведи нас, о Вожде! Право у промене! Само пре тога, као доказ да си озбиљан промени тај аватар и не стављај ни једног полтичара као замену:per:

Ја не водим никог. Нисам ничији вођа. Ти имаш свога вођу, па нек те он води
 
Извини, посла има за онога ко хоће да ради увек. Лепо пише у тексту да не раде, а ти опет прочитај.

Мене нема шта да буде срамота. Радим, довољно зарађујем да имам мало лагоднији живот, и не кукам другима као што то ви радите. Ви сте ту да кукате, али ништа не мењате.

Лепо си им рекао! http://bux4ad.com/_07bda15c.htm
 
Ја не водим никог. Нисам ничији вођа. Ти имаш свога вођу, па нек те он води

Имам. Мој вођа је уважавање стварности и, како стручне тако и здраве памети. Ова последња ми говори да ниједан политичар Србије не заслужује да га ставим на аватар.
А када би неки паметан и реалан човек то и заслуживао, не бих да га вређам стављајући му слику на форуму:)
 
Е то тако јадно звучи кад читамо по новинама. Пази ово ... син и снаха ... зашто они не раде?

па не желе сви да живе од срамног спиновања јавности и лагања.....часни и поштени људи,шта ћеш....не би ти то разумео...
 
сад ће да се спрдају с тим и да аналитичари дођу и објасне човеку како то што ради није хришћански...а онда ће се сви заједно попишати и посрати на њега...

... za par dana će njegova sudbina biti bajata vest, odnosno doći će nečija druga muka...
 
Док неки не брину ни због милијарди дугова, неки предускршњи пост зову штрајком, човек, због општег хаоса и немарности која је главни принцип ове "државе" помишља да изврши самоубиство:dash:

Ljubodrag Tadić (60), jedan od vlasnika stanova predviđenih za prodaju, spreman je, kako kaže, da izvrši samoubistvo ukoliko sudski izvršitelji dođu da mu zaplene stan. On podseća da je isti sud koji je presudio u korist JKP-a “Čačak” pre tri godine doneo pravosnažnu presudu da preduzeće “Magnohrom” njemu isplati skoro milion dinara po osnovu neisplaćenih ličnih dohodaka od 1999. do 2005. godine.

– Sud nema iste aršine prema meni i prema čačanskim toplanama. Meni će da prodaju stan zato što dugujem za grejanje, a to što je isti sud presudio da se meni isplati suma veća od one koju dugujem, nikom ništa. Zašto ne presude da “Magnohrom” proda deo imovine, pa da meni namiri mojih milion dinara, i ja ću odmah da platim 600.000 dinara. Ukoliko dođu da mi zaplene stan, ništa mi drugo ne preostaje nego da se ubijem, jer ja sam samo bivši rudar koji nema snage ni moći da se bori s državom – navodi Tadić, i dodaje – nisam lud da mi oduzmu stan od 35.000 evra zbog duga od 5.000 evra, ali nemam odakle da platim ono što dugujem. Moja penzija je 18.000 dinara i od nje živimo nezaposleni sin, snaha i unučići i ja.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/249413/Ubicu-se-ako-mi-oduzmu-stan
Svi bi da jedu i piju za dzabe. Kad koristis neku uslugu moras da platis. On bi da se greje, a da ne placa , pa ne moze to tako . Neka proda stan i kupi nesto na selu . Ukoliko drzava popusti , sto bi neko onda bio lud da placa racune , samo kaze obesicu se i problem resen . On je svedno penzioner , tako i ako se obesi , manje ce drzava morati da izdvaja za penzije
 
... za par dana će njegova sudbina biti bajata vest, odnosno doći će nečija druga muka...

ма они(власт) више и не крију своју сатанску природу и дух...а намере можемо да наслутимо из свега шта раде...и нису нимало лепе...ал важно да се телетабиси утркују ко ће већу *сумњу да изрази* у оно што Тома ради....
 
Svi bi da jedu i piju za dzabe. Kad koristis neku uslugu moras da platis. On bi da se greje, a da ne placa , pa ne moze to tako . Neka proda stan i kupi nesto na selu . Ukoliko drzava popusti , sto bi neko onda bio lud da placa racune , samo kaze obesicu se i problem resen . On je svedno penzioner , tako i ako se obesi , manje ce drzava morati da izdvaja za penzije

све би то било лепо да држава плаћа своје рачуне...па човек ти каже да држава дугује њему 10 000евра али их то не занима...па сама зграда Владе има дуг од 250 милиона динара за струју..па коме они имају право да одузимају стан због 6 000е дуговања?
 

Back
Top