Ljubljenje sa svim poznanicima u usta iz ljubavi

Da li biste zeleli da volite sve ljude sa kojima dodjete u kontakt, kao u raju?

• Ukupno glasova
    6

4thman

Poznat
Poruka
8.064
ali 4thmane, ti ne razumes, mi treba da tezimo tome da sve vise i vise bude onoga cemu nam dusa vapi

sve zanimacije traze novac, ja hocu fundamentalnu reformu ljudske psihe, to jest one ljude koji shvataju besmislenost i korumpiranost novca, koliko je tesko zaraditi ga, a opet, koliko je lako za neke, sto je nepravedno, a ono sto je nepravedno, ne zelim da prljam sebe time.

to dobro sto si naveo je sve kratko dok nesto jace ne preduzmemo i ustalimo
Ne traže neki veliki novac...
Šetaj, čitaj, druži se sa drugima...

Duša dobije ono što joj zaista treba ma koliko to nekad nije i razumno(ne upravljaš ti dušom nego duša tobom). Prezasitili bi se kad bi uvek dobijali samo ono što želimo, prestale bi želje, prestala bi borba, odustali bi od snova..

Ti najbolje znaš šta bi ti...

gost 439523

Aktivan član
Poruka
1.681
Ne traže neki veliki novac...
dokle god je novac u pitanju, i jedan dinar je previse za mene. Previse.
Šetaj, čitaj, druži se sa drugima...
ovo je robotski odgovor
Duša dobije ono što joj zaista treba ma koliko to nekad nije i razumno. Prezasitili bi se kad bi uvek dobijali samo ono što želimo, prestale bi želje, prestala bi borba, odustali bi od snova..
ne verujem. Da je tako, dusa ne bi trazila da se nesto prekine sto joj se ne zeli.
Ti najbolje znaš šta bi ti...
ne, ne znam ni ja, zeleo bih da upoznam zakone duhovne dimenzije, a ne samo ovog organizma sa kostima, misicima i ostalim stvarima koje su grubo fizicke, na kojim su nam nervi povezani pa samim tim je to blizak deo nas.

4thman

Poznat
Poruka
8.064
ne, ne znam ni ja, zeleo bih da upoznam zakone duhovne dimenzije, a ne samo ovog organizma sa kostima, misicima i ostalim stvarima koje su grubo fizicke, na kojim su nam nervi povezani pa samim tim je to blizak deo nas.
Samo izaberi pravac i počni da proučavaš..
Ima ih.. naravno moraš i da poveruješ u to...

Naravno moraš se posvetiti tome a ne samo razmišljati i mudrovati o tim temama.
Nikad nećeš znati sve... ali vrv postoji mogućnost da saznaš ponešto...

Čitaj za početak...

gost 439523

Aktivan član
Poruka
1.681
Samo izaberi pravac i počni da proučavaš..
Ima ih.. naravno moraš i da poveruješ u to...
ni jedan nije dovoljno cist po mom ukusu
Naravno moraš se posvetiti tome a ne samo razmišljati i mudrovati o tim temama.
kad se posvetim necemu, osecam se kao da gubim kontakt sa realnoscu, i obuhvati me anksioznost
Nikad nećeš znati sve...
ne mozes ni to da znas
ali vrv postoji mogućnost da saznaš ponešto...

Čitaj za početak...
ovo su toliko ocigledne stvari da ne moraju ni da se kazu

4thman

Poznat
Poruka
8.064
ni jedan nije dovoljno cist po mom ukusu

kad se posvetim necemu, osecam se kao da gubim kontakt sa realnoscu, i obuhvati me anksioznost

ne mozes ni to da znas

ovo su toliko ocigledne stvari da ne moraju ni da se kazu
Samo površinski ih poznaješ...

Kontroliši tu anksioznost. Kažu da meditacija pomaže...

Znam da ne znam - Sokrat

Pa, tebi možda i moraju...i meni ponekad...
Jel svaki život protraćen ili neki ima smisao?
Svrha je ono što postignemo za života, na šta smo ponosni...

gost 439523

Aktivan član
Poruka
1.681

Znam da ne znam - Sokrat

Pa, tebi možda i moraju...i meni ponekad...
gledaj brate, nemoj da se uvredis, ali ja nikako ne mogu da se slozim sa tobom.

gost 439523

Aktivan član
Poruka
1.681
otac mi je bio bolestan od kad sam bio jos beba, dakle ako ga se ikakvog secam, to je kao invalida, jer je imao slog od alkohola, mozda je hteo da se ubije
nemam okruzenje za meditaciju, nemam svoju privatnu sobu, gde god da odem van, ne osecam mir, slobodu, privatnost, intimnost sam sa sobom. Majka se jos i brine kad me nema duze, a ne volim da je lazem, sve joj kazem iskreno, ako joj nesto ne kazem, to je zbog moje sopstvene sramote od samog sebe, i ona taj strah i brigu za mene kad me nema kod kuce, u sebi ne moze da kontrolise. Stariji brat, jedina muska figura koju imam u kuci, je jako negativan. Sramota me je da pravim lazni kontrast za budale u kuci da radim nesto kao sujetni rob u ovom robovlasnickom opresivnom sistemu, a on tako depresivan i nekako apatican, ali cudno apatican. Kad god hocu da popricam sa njim, on je drčan, i meni je zbog cele ove situacije neprijatno. Pokusao sam da radim u mcdonald's-u pre oko mesec dana, ali ni jedan dan nisam otisao da radim zbog ekstremne anksioznosti i nereda koji se stvori u kuci, i moje hladnoce koju bih morao da imam oko prakticnih stvari jer u poslu nema empatije, i onda sam isfrustriran i besan i puknem i ne mogu na posao. Dakle odmah sam dao otkaz - na vrh toga da vec imam odbojnost prema bilo kakvog izivljavanju nad slabijim bicima koja imaju osecanja poput zivotinja (u ovom smislu, grilovanje burgera). Znaci vristim u sebi. Kakvi bre psihoterapeuti, psihijatri, to su sve neiskusne budale koje nisu pod mojom kozom i intuitivno je da ne mogu da mi pomognu. Sve sto oni jesu je to da su umisljeni, i jos su paraziti, i unistavaju tudja zdravlja lekovima koji naravno ne mogu da budu potpuna zamena za zdrav psihofizicki zivot.
Zavisi koga pitas, ja ne mogu da pricam za druge, ali moj je imao smisla dok sam bio u svom svetu kao klinac, u masti, kako sam odrastao, video sam kako je zivot sranje, dakle meni je sada u ovim godinama svaki dan traćenje
nemam ponos, i ne mogu ni na sta da budem ponosan, jer to uzrokuje i nuspojave negativnih emocija kod drugih, tako da ponos nije apsolutno dobra stvar, pa me prema tome i ne interesuje.

4thman

Poznat
Poruka
8.064
Zapanjen ili ironija.

Ironija života... nije ti lako, svakom je sopstvena muka najteža(ponavljam ovo ko papagaj u poslednje vreme)

Treba ti hlađenje. Kako? Ne znam. Ali treba ti. Obuzeo te je bes i jad.

Ja sam flegma. A lav. Nisam u tvojoj koži.
Izguraćeš, drži se majke. Za sada.

Otvore se vrata kad tad. Trud se ceni...
Možda se vrati u McD. I guraj to neko vreme, dok se ne stabilizuješ i dobiješ bolju priliku...

gost 439523

Aktivan član
Poruka
1.681
Poslednja izmena:

gost 439523

Aktivan član
Poruka
1.681
Koja je tvoja muka točno? Usamljen si?
ne moze se staviti u jednu rec, niti recenicu. Problem je sto sam ziv a sto niko nema srca da mi olaksa prelazak na onu stranu tako sto ce mi dati eutanaziju, ili mozda me ubiti pistoljem, oba nemam, potpisacu vam usran papir da ne bi odgovarali "zakonu" jer vam je on iznad Boga vidim kakvi ste, nisam mazohista, samo zelim smrt. Pokusao sam sve sto sam mogao u ovom zivotu, i sve mi je bilo samo gore i gore.

Cro_čvarak

Domaćin
Poruka
3.028
ne moze se staviti u jednu rec, niti recenicu. Problem je sto sam ziv a sto niko nema srca da mi olaksa prelazak na onu stranu tako sto ce mi dati eutanaziju, ili mozda me ubiti pistoljem, oba nemam, potpisacu vam usran papir da ne bi odgovarali "zakonu" jer vam je on iznad Boga vidim kakvi ste, nisam mazohista, samo zelim smrt. Pokusao sam sve sto sam mogao u ovom zivotu, i sve mi je bilo samo gore i gore.
Ovo je nikakav odgovor!!!! Dosta patetike i napiši koji je tvoj problem, u sto riječi ili rečenica, ma sto iljada riječi i rečenica.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.