• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ljubljenje sa svim poznanicima u usta iz ljubavi

Da li biste zeleli da volite sve ljude sa kojima dodjete u kontakt, kao u raju?

• Ukupno glasova
    6

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
Posto vec iz sebe ne mogu da izbacim ovaj pritisak nego kroz neke suicidne impulse, pozelim da delim svima ljubav, ali onda kad vidim kako su ljudi hladni, ili mi se place, ili, ako zelim da se poigram sa drugima, pocnem da ih "mrzim", da bi ih isprovocirao u... ljubav? Mozda sam lud, ali, to je sto je. Ne treba suzdrzavati najdublje zelje, to je moje misljenje. To je nasa najveca greska, to je razlog sto zivimo u paklu, a nismo jos uvek ni umrli.

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
Ne hvala...

Baš zato što smo užareni i živimo u paklu.
Da smo ledenice ne bismo toliko goreli kao sada.

Šta god da sam rekao.
Toplina treba da se usmerava i štedi. Ne da se razbacuje. Nije takav raj kao što si napisao u anketi...osim možda tvoj...
i kako jedna osoba, sa ovakvim razdvajanjem u misljenju, moze da me pobudi za zivot? :(

4thman

Poznat
Poruka
7.528
i kako jedna osoba, sa ovakvim razdvajanjem u misljenju, moze da me pobudi za zivot? :(
Što?

Taj kratki spoj, raj, je stanje svesti. Relativno kratko traje. A život ti je kakvim ga sebi doživiš, i pakao i raj.

Iako smo svim ovim otimanjem i podelama uspeli da napravimo i pravi pakao...

Traži zanimaciju u životu i čujemo se za desetak godina :) ili desetak minuta kad mi odgovoriš...

Depra je jaka, ali ti a i ja, smo jači od nje...
Zato postoji zabava, potreba, i snovi da ne klonemo duhom previše...

brutal no

Ističe se
Poruka
2.746
Posto vec iz sebe ne mogu da izbacim ovaj pritisak nego kroz neke suicidne impulse, pozelim da delim svima ljubav, ali onda kad vidim kako su ljudi hladni, ili mi se place, ili, ako zelim da se poigram sa drugima, pocnem da ih "mrzim", da bi ih isprovocirao u... ljubav? Mozda sam lud, ali, to je sto je. Ne treba suzdrzavati najdublje zelje, to je moje misljenje. To je nasa najveca greska, to je razlog sto zivimo u paklu, a nismo jos uvek ni umrli.

ne plači, smej se, smeh je lek za dušu
ne mrzi da te drugi ne mrze
ne budi lud jer si pametan
ko još nije umro, taj je živ

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
Što?

Taj kratki spoj, raj, je stanje svesti. Relativno kratko traje. A život ti je kakvim ga sebi doživiš, i pakao i raj.
ali 4thmane, ti ne razumes, mi treba da tezimo tome da sve vise i vise bude onoga cemu nam dusa vapi
Traži zanimaciju u životu i čujemo se za desetak godina :) ili desetak minuta kad mi odgovoriš...
sve zanimacije traze novac, ja hocu fundamentalnu reformu ljudske psihe, to jest one ljude koji shvataju besmislenost i korumpiranost novca, koliko je tesko zaraditi ga, a opet, koliko je lako za neke, sto je nepravedno, a ono sto je nepravedno, ne zelim da prljam sebe time.
Depra je jaka, ali ti a i ja, smo jači od nje...
Zato postoji zabava, potreba, i snovi da ne klonemo duhom previše...
to dobro sto si naveo je sve kratko dok nesto jace ne preduzmemo i ustalimo

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.675
ne plači, smej se, smeh je lek za dušu
ne mrzi da te drugi ne mrze
ne budi lud jer si pametan
ko još nije umro, taj je živ
emocije se ne mogu kontrolisati umom, mogu se samo usmeriti, ali onda dolaze nove emocije koje su u konfliktu sa tim ako nisu iskren izrazaj. Kao sto sam vise puta rekao na nekoj drugoj temi, ne treba biti toksicno pozitivan, ja takav nisam. Prirodno je proci citav spektar emocija.

UltraVioletna

Domaćin
Moderator
Poruka
4.532
emocije se ne mogu kontrolisati umom, mogu se samo usmeriti, ali onda dolaze nove emocije koje su u konfliktu sa tim ako nisu iskren izrazaj. Kao sto sam vise puta rekao na nekoj drugoj temi, ne treba biti toksicno pozitivan, ja takav nisam. Prirodno je proci citav spektar emocija.
Ovo je tako tačno! Zato je toliko teško hendlovati emocije,na žalost,uprkos želji i razumu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.