ljubiteljima poklanjam 4 mala mačorčića

greba

Buduća legenda
Poruka
27.947
muškići su stari oko mesec dana, jedu hranu, piju jogurt, umeju da idu na posip........nestasni, veseli, igraju se do besvesti, nevaspitani, pozeljno je da uvek imate duge nogavice jer se penju uz nogavicu kad stojite i zakace se ko `znacka`, a penju se uz nogavicu i kad sedite i uskacu vam u krilo...jedu, igraju se i spavaju...umiljati, preslatki i prelepi a umeju i da predu.

Beograd 061/2680837 olga_matej@hotmail.com

DSC008488.jpg
DSC008666.jpg
DSC008400.jpg
DSC008433.jpg
DSC008077.jpg
 
Poslednja izmena:
muškići su stari oko mesec dana, jedu hranu, piju jogurt, umeju da idu na posip........nestasni, veseli, igraju se do besvesti, nevaspitani, pozeljno je da uvek imate duge nogavice jer se penju uz nogavicu kad stojite i zakace se ko `znacka`, a penju se uz nogavicu i kad sedite i uskacu vam u krilo...jedu, igraju se i spavaju...umiljati, preslatki i prelepi a umeju i da predu.

Beograd 061/2680837 olga_matej@hotmail.com

Pogledajte prilog 444972

Kako su slatki..secerci
 
ostala su jos 2 decaka, crni i sivi....mislim da sada imaju oko 7 nedelja....ocisceni od spoljnih i unutrasnjih parazita, imaju higijenske navike, nestasni, mazni i slatki:heart:

p.s.moja velika macka ih i dalje ne podnosi, rezi na njih i pljuje, a mene zlobno gleda kao da mi kaze `ti si kriva sto si ih donela, izbaci ove uljeze iz MOJE kuce`:neutral:
 
Poslednja izmena:

Back
Top